מוסדות לימודים
מכללת נשיא טכנולוגיות
מכללת נשיא טכנולוגיות
המכללה לגרפיקה, מחשבים ותקשורת
מיקום בארץ: רמת גן
מכון לנדר בירושלים
מכון לנדר בירושלים
לימודי הכרת המחשב
מיקום בארץ: ירושלים
המכללה האקדמית כנרת
המכללה האקדמית כנרת
לימודי הכרת המחשב
מיקום בארץ: עמק הירדן
בית הספר הארצי להנדסאים
בית הספר הארצי להנדסאים
בית הספר הארצי להנדסאים - לימודי אופיס
מיקום בארץ: קריית הטכניון - חיפה
מכללת רמת-גן – לימודי תעודה והעשרה
מכללת רמת-גן – לימודי תעודה והעשרה
לימודי Office 2003 & Internet
מיקום בארץ: רמת גן
לימודי יישומי מחשב Office
מיקום בארץ:
המכללה האקדמית גליל מערבי
המכללה האקדמית גליל מערבי
לימודי מיומנויות ויישומי מחשבים
מיקום בארץ: עכו
מכללת אורט הרמלין להנדסאים, נתניה
מכללת אורט הרמלין להנדסאים, נתניה
לימודי הנדסאים, השלמות לתואר ראשון, לימודי תעודה
מיקום בארץ: נתניה

לימודי הכרת המחשב והאינטרנט

תעודת העשרה בהכרת המחשב והאינטרנט

בעולם בו יש מחשב בכל בית, עדיין ישנם רבים שאינם יודעים כיצד להשתמש במחשב או לגלוש באינטרנט. לימודי הכרת המחשב והאינטרנט מאפשרים היכרות עם עולם המחשוב, ומתאימים לכל גיל ולכל רמה. בשל חשיבותם הגדולה של המחשב והאינטרנט בעולמנו, חשוב שכל אדם ידע להשתמש ולהיעזר בכלים אלה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס הכרת המחשב והאינטרנט - מידע כללי

מחשבים ואינטרנט נמצאים כיום בכל תחום בחיינו, בין אם זה לשם תשלום חשבון לעירייה, קנייה דרך האינטרנט, איסוף מידע באתרים שונים, או לשם היכרות עם אנשים בכל העולם. מעבר לשימוש הפרטי, מקומות עבודה רבים דורשים כיום היכרות בסיסית עם עולם המחשוב, ולכן לימודי הכרת המחשב והאינטרנט, מעבר להנאה האישית שכל אחד יפיק מהן, מאפשרים השתלבות במקומות עבודה חדשים והתקדמות למשרות בכירות יותר במקום העבודה הנוכחי.

בניגוד ללימודי תחומים אחרים, לימודי הכרת המחשב והאינטרנט מבוקשים דווקא על ידי האוכלוסייה המבוגרת יותר, זו שלא נולדה עם עכבר ומקלדת ביד. רבים לומדים בצורה עצמאית, בסיוע של הילדים או הנכדים, אך למי שמבקש להכיר עולם זה בצורה יסודית ורצינית, שתאפשר הקנייה של כלים ומיומנויות חדשות, מומלץ להשתתף בלימודי הכרת המחשב והאינטרנט במסגרת קורס מסודר באחת מהמכללות הרבות ברחבי הארץ.

לימודי הכרת המחשב והאינטרנט - תכנית הלימודים בקורס

לימודי הכרת המחשב והאינטרנט אפשריים במגוון רמות, בהתאם לדרישות הלקוח. ניתן לבחור בין קורס מקוצר של פגישות בודדות, או קורס ארוך ומעמיק הכולל סקירה מקיפה של יישומי המחשב השונים, באורך של חצי שנה ויותר. ניתן ללמוד הכרת המחשב והאינטרנט במגוון מכללות ברחבי הארץ, אך מומלץ לבדוק את רמת הסגל האקדמי, איכות ההוראה, ומידת ההתנסות המעשית במהלך הלימודים. גורמים נוספים שמומלץ לבדוק הם גובה שכר הלימוד, מיקום גיאוגרפי ונגישות של מוסד הלימודים.

תוכנית לימודי הכרת המחשב והאינטרנט הינה עשירה ומגוונת, וכוללת הכרת רכיבים בסיסיים של המחשב, יצירת קבצים ותיקיות, שחזור קבצים, אחזקת המחשב באופן שוטף ועדכונים, הגדרות מדפסת, הכרת מושגים מקצועיים ושמות שגורים הקשורים למחשב, שומר מסך, גלישה באינטרנט, חיפוש מסמכים אחרונים בשימוש, העתקה והעברה של קבצים, הכרת דפדפן אינטרנט אקספלורר הפעלה וכיבוי נכונים של המחשב, שינוי שם לתיקיה, עבודה עם מקלדת ועם עכבר, מחיקת קבצים, התקנה נכונה של תוכנות, הגדרת תאריך ושעה, חיפוש מידע בעזרת אינטרנט, הפעלת תוכנות, תוכנות אנטי וירוס, מאפייני תצוגה, סרגל כלים, ועבודה עם דואר אלקטרוני. חלק בלתי נפרד מלימודי הכרת המחשב והאינטרנט היא התנסות מעשית, וחלק מהמכללות אף מציעות הדרכה אישית המאפשרת התקדמות לפי הקצב של התלמיד הספציפי. אם אתם מתעניינים בלימודי הכרת המחשב, ייתכן כי גם לימודים בקורס EXCEL וקורס WORD יתאימו לכם במיוחד. 

ללמוד הכרת המחשב ורשת האינטרנט - מה עושים לאחר סיום הלימודים?

לימודי הכרת המחשב והאינטרנט פותחים בפני הבוגרים מגוון רחב של אפשרויות, בעולם בו תחום המחשוב תופש מקום מרכזי. ניתן להתכתב עם הנכדים הגרים במקומות רחוקים, לחפש מידע בנושאים שונים בסיוע רשת האינטרנט, להזמין מוצרים בעזרת המחשב ולחסוך עמידה בתור בסופר, לתעד מסמכים ותמונות, וכמובן, להשתמש במחשב לשם הנאה אישית. חשוב לציין כי הכרת המחשב והאינטרנט מהווה תנאי קבלה בסיסי למגוון רחב של משרות, דוגמת לימודי מזכירות וניהול לשכה, לימודי מזכירות רפואית, לימודי מזכירות משפטית ועוד.

שירות אישי חינם
לימודי הכרת המחשב והאינטרנט
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?