מוסדות לימודים
מכון לנדר בירושלים
מכון לנדר בירושלים
לימודי אקסל EXCEL
מיקום בארץ: ירושלים
המכללה האקדמית כנרת
המכללה האקדמית כנרת
לימודי אקסל EXCEL מתקדמים
מיקום בארץ: עמק הירדן

לימודי EXCEL אקסל

תעודת העשרה באקסל EXCEL

אקסל EXCEL היא אחת מהתוכנות הנפוצות והשימושיות ביותר במשרדים רבים, וזאת בשל השילוב המוצלח בין מגוון רב של תכונות מתקדמות, לבין נוחיות בשימוש. תוכנת אקסל EXCEL מאפשרת ליצור טבלאות, לערוך חישובים מורכבים, ולהציג את הנתונים בגרפים. לימודי אקסל EXCEL הם פשוטים וקלים, ותורמים רבות לשיפור ולייעול העבודה במגוון תחומים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס אקסל EXCEL - מידע כללי

תוכנת אקסל EXCEL נוצרה על ידי חברת מיקרוסופט לפני שנים רבות, אך היא אחת מהתוכנות הפופולאריות והיעילות ביותר לצרכים רבים. משום כך, לימודי אקסל EXCEL הם לא רק יתרון, אלא הכרחיים כדי להשתלב במגוון עבודות ותפקידים. תוכנת אקסל EXCEL מאפשרת לערוך ליצור ולערוך גיליונות נתונים, וליצור עמודות ושורות שניתן לעבד ולחשב. גיליונות נתונים אלה יעילים במיוחד בעבודה עם מספרים, אך ניתן להכליל גם טקסט במקרים רבים.

בתחום הפיננסי יש ביקוש רב במיוחד לאנשי מקצוע מיומנים שסיימו לימודי אקסל EXCEL, מאחר שתוכנה זו מאפשרת לעקוב אחרי הוצאות והכנסות חודשיות, ליצור תמחור נכון לפרויקטים שונים, לשלוט על תקציב של מפעלים וחברות, לעדכן ערכים ונתונים ממקורות חיצוניים, לערוך חישובי שכר מורכבים, לבצע נוסחאות מרובות ערכים וחישובים מדעיים מסובכים, ושימוש במסדי נתונים שונים.

לימודי אקסל EXCEL משתנים באורכם וברמתם, וניתן לבחור בין לימודי התחום בפגישה אחת, לבין קורס הנפרש על פני כמה חודשים. ניתן ללמוד אקסל EXCEL במגוון מכללות ברחבי הארץ, אך מומלץ לבדוק את רמת הסגל האקדמי, איכות ההוראה, ומידת ההתנסות המעשית במהלך הלימודים. כדאי לשאול האם למדריך יש תעודת הסמכה ממיקרוסופט לכל הגרסאות של אקסל EXCEL, ובכך לוודא את רמתו המקצועית. גורמים נוספים שמומלץ לבדוק הם גובה שכר הלימוד, מיקום גיאוגרפי והנגישות של מוסד הלימודים. תנאי הקבלה אינם גבוהים, אך כמובן שישנו יתרון לבעלי ידע מוקדם במחשבים ובתכנות.

לימודי EXCEL - אקסל - תכנית הלימודים

תוכנית לימודי אקסל EXCEL ברמה הבסיסית כוללת היכרות ראשונית עם התוכנה, בדיקה ותיקון שגיאות, שימוש בגרפים, סינון ומיון תאים, הזנה מחיקה ועריכת נתונים, עיצוב הגיליון, בנייה ושינוי של נוסחאות, בניית טבלאות, אשף הפונקציות, ניהול שורות ועמודות, הגדרות עמוד והדפסה. לקורס זה אין צורך בידע מוקדם וכל אדם יכול להצטרף ללימודי אקסל EXCEL, אך כמובן שידע בסיסי במחשבים עוזר לשם הבנה ויישום מלא של החומר הנלמד.

לימודי אקסל EXCEL ברמה מתקדמת יותר מיועדים לבעלי ידע קודם, והם מתאימים לבעלי תפקידים שונים הנעזרים בבסיסי נתונים דוגמת מנהלי מערכות מידע, מנהלי כספים, או כלכלנים. לימודים אלה כוללים קליטת נתונים מצד שלישי, חלונית המשימות, אוטומציה של תהליכים, גלריית הדיאגראמות, שמירת מסמך בפורמטים שונים, שימוש ותגיות חכמות נפוצות, טבלאות ציר, פונקציות פיננסיות, הפניות לתאים, העתקה והעברת נתונים בתוך הגיליון ובין שאר הגיליונות, קיבוץ נתונים ועוד.

ללמוד אקסל EXCEL - ומה עושים בסיום הלימודים?

עם סיום לימודי אקסל EXCEL כל בוגר זכאי לתעודת סיום מטעם המכללה בה למד בהתאם למסלול הלימודים ולהתמחות הספציפית. בשל העובדה שתוכנת אקסל EXCEL נמצאת בשימוש כיום בכל עסק או חברה, לימודי התוכנה מאפשרים להתקדם מבחינה מקצועית למשרות בכירות יותר, בכל תחומי המשק. יש לזכור שעולם המחשבים מתפתח במהירות רבה, ולכן כדאי להמשיך בלימודי הגרסאות החדשות של תוכנת אקסל EXCEL, ומומלץ להיות בקיא גם בתוכנות אחרות - WORD, POWERPOINT ועוד, בכדי לאפשר מגוון רחב של אפשרויות עבודה. אם אתם מתעניינים בלימודים אלו, אולי תמצאו עניין בקורסים נוספים בתחומי המחשבים - LINUX, MCITP, הכרת המחשב והאינטרנט ועוד. 

שירות אישי חינם
לימודי EXCEL אקסל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?