מוסדות לימודים

לימודי צניחה חופשית אזרחית

תעודת העשרה בצניחה אזרחית

כיום כל אחד יכול לקפוץ ממטוס ולהרגיש כמו ציפור בחוויה בלתי נשכחת, קשור למצנח כמובן. כל מה שצריך זה הרבה אומץ, ולימודי קורס קצר ובסיסי בצניחה אזרחית. אפשר לצנוח כמתנת שחרור, לתגמל עובדים מצטיינים, להעניק מתנת יום הולדת בלתי נשכחת, או כחוויה אישית מיוחדת במינה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס צניחה - מידע כללי

בעבר אפשר היה לצנוח במסגרת צבאית אולם כיום כל אדם יכול לצנוח במסגרת אזרחית, אם אירוע חד פעמי ואם במסגרת לימודי צניחה אזרחית המעניק רישיון בין לאומי בצניחה. צניחה ראשונה נעשית בדרך כלל עם מדריך, ונקראת צניחת טנדאם. מי שמתאהב בתחושה המיוחדת יכול להשתתף בלימודי צניחה מגוונים, דוגמת קורס צניחה פריסטייל, קורס צניחה חופשית, קורס צניחה אוטומאטית, קורס דאיית רכס, קורס מצנחי רחיפה, קורס בסיסי נמוך או גבוה, קורס מקפלי מצנחים, קורס מצנח ממונע רגלי, קורס צניחה AFF, קורס צניחה עם מדריך, או קורס צניחה המכשיר להדרכה.

רבים בוחרים בצניחה אזרחית בכדי לחגוג אירוע סמלי ומיוחד, כמו הגשמת חלום לבן או בת הזוג, הענקת חוויה בלתי נשכחת לאירוע בר המצווה או לרגל החלפת קידומת, מתן תגמול בלתי שגרתי לעובד מצטיין, מתנת גיוס או שחרור מיוחדת, כאתגר אישי, ואף כחלק מהצעת נישואים מרגשת. עם זאת, יש לזכור כי צניחה היא ספורט אתגרי ואינו מתאים לכל אדם, ויש לוודא את המצב הבריאותי לפני הצניחה.

לימודי צניחה חופשית - איך לבחור איפה ללמוד?

לימודי צניחה אזרחית מוצעים כיום במספר מצומצם של מכללות, אולם לאור הביקוש הרב קרוב לוודאי שיפתחו בתי ספר נוספים ללימודי צניחה אזרחית. מומלץ לבדוק בקפידה רבה את הכשרתם המקצועית של מדריכי קורס צניחה אזרחית, וכן את מצבו של ציוד הצניחה. פרמטרים נוספים שכדאי לבדוק את אורך הקורס ומידת האינטנסיביות של הפגישות, מיקום גיאוגרפי ונגישות של המכללה, וכן את גובה שכר הלימוד. ישנה אפשרות לשלם בעזרת הפיקדון הצבאי עבור לימודי קורס צניחה אזרחית, אולם מומלץ לוודא זאת טרם ההרשמה.

ללמוד צניחה חופשית - תכנית הלימודים

באופן מפתיע מעט, לימודי צניחה אזרחית הם לא רק קפיצה מהמטוס אלא כוללים גם ידע תיאורטי בנושאים שונים. קורס צלילה אזרחית למתחילים אורך בדרך כלל יומיים מרוכזים של לימודי תיאוריה, ולאחר מכן מספר צניחות בליווי צמוד של המדריכים. בדרך זו ניתן ליישם בצורה מיידית את החומר הנלמד, תוך מעקב וביקורת של המדריכים על מנת להקנות את הכישורים הנדרשים לביצוע עצמאי של צניחות במהירות רבה אך תוך שמירה על בטיחות.

קורס צניחה חופשית - תעודה ואפשרויות ההתפתחות בתחום

עם סיום לימודי קורס צניחה אזרחית הבוגרים זכאים לרישיון צניחה בין לאומי, בהתאם לסוג הצניחה. רבים בוחרים בצניחה כתחביב אישי בלבד, אולם לאלה ששואפים להפוך את תחום הצניחה האזרחית למקור פרנסה יש מגוון אפשרויות תעסוקה. ניתן לעבוד בהדרכת צניחה, כצלם צניחה, או כמקפל מצנחים לאחר לימודי קורס קיפול מצנחים. אם אתם חובבי אקסטרים - ודאי תיהנו גם מלימודים בקורס צלילה, קורס טיס או קורס שיט וספורט ימי

שירות אישי חינם
לימודי צניחה חופשית אזרחית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?