מוסדות לימודים
מכללת אתגר
מכללת אתגר
לימודי לינוקס בבאר שבע
מיקום בארץ: באר שבע
מכללת HackerU
מכללת HackerU
האקריו
מיקום בארץ: רמת גן
מכללת נשיא טכנולוגיות
מכללת נשיא טכנולוגיות
המכללה לגרפיקה, מחשבים ותקשורת
מיקום בארץ: רמת גן
מכללת מדיאטק הייטק
מכללת מדיאטק הייטק
מרכז ההדרכה הגדול והמוביל בצפון למחשוב וטכנולוגיה
מיקום בארץ: חיפה, קריות, חדרה, כרמיאל, נהריה

לימודי Linux לינוקס

תעודת העשרה בלינוקס Linux

מערכת ההפעלה לינוקס Linux צוברת פופולאריות רבה בשנים האחרונות, ומחשבים רבים עובדים איתה. מערכת לינוקס Linux נמצאת בשימוש בעיקר בתעשיית ההיי טק, אך בשנים האחרונות עולה השימוש בה גם בקרב משתמשים ביתיים, ובהתאמה גם הדרישה לאנשי מקצוע איכותיים ומקצועיים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס Linux לינוקס - מידע כללי

מערכת לינוקס Linux היא מערכת שבנויה מקוד פתוח המפורסם לציבור הרחב, כך שכל אדם יכול לעבוד ולשפר אותה. לימודי לינוקס Linux מקנים את הידע המקצועי והכלים הדרושים לשם שימוש בתוכנה, בשוק הפיתוח בהיי טק או למשתמש הביתי, ומאפשרים לעבוד עם מערכת ההפעלה בצורה יעילה ומקצועית.

השימוש במערכת ההפעלה לינוקס Linux מאפשר שימוש בסביבת פיתוח נוחה ויציבה, ומתן פתרונות גמישים לבעיות רבות. העובדה שמערכת לינוקס Linux היא קוד פתוח מקנה לה יתרון נוסף מכיוון שאפשר להוריד אותה בחינם מרשת האינטרנט, ורוב הגרסאות שלה מוצעות בחינם לכל משתמש. העובדה שמערכת לינוקס Linux עובדת בשיטת הקוד הפתוח מאפשרת לכל אדם, לאחר לימודי התחום, לפתח וליצור אפליקציות חדשות למערכת ההפעלה.

לימודי לינוקס Linux משתנים באורכם וברמתם, וניתן לבחור בין לימודי התחום בפגישה אחת, לבין קורס הנפרש על פני כמה חודשים. ניתן ללמוד לינוקס Linux במגוון מכללות ברחבי הארץ, אך מומלץ לבדוק את רמת הסגל האקדמי, איכות ההוראה, ומידת ההתנסות המעשית במהלך הלימודים. גורמים נוספים שמומלץ לבדוק הם גובה שכר הלימוד, מיקום גיאוגרפי והנגישות של מוסד הלימודים.

לימודי לינוקס Linux - קהל היעד

כל אדם יכול להצטרף ללימודי לינוקס Linux, ואין צורך בידע מוקדם, אך כמובן ששליטה בסיסית בלימודי מחשב ובמערכות הפעלה שונות תסייע להבנה מהירה של הנושא. לימודי לינוקס Linux מכשירים את בוגרי הקורסים השונים בתחום להתקנה, ניהול ותחזוקה של תחנות עבודה ושרתי לינוקס Linux בארגונים שונים. הקורס מקנה את הכלים המקצועיים והמיומנויות הנדרשות לשם תכנון ותפעול של מערכת לינוקס Linux, וכן להתמודדות עם תקלות שונות במהלך העבודה.

ללמוד לינוקס Linux - תכנית הלימודים

תוכנית לימודי לינוקס Linux כוללת נושאים רבים ומגוונים, ובהם היכרות מעמיקה עם סביבת ההפעלה, פקודות מתקדמות לעבודה בטרמינל, ניהול הרשאות קבצים, התקנה וניהול שולחן עבודה, קבלת מידע מהמערכת, טיפול בקבצים וספריות, ניהול משתמשים וקבוצות, התקנה ועדכון תוכנות, עדכון קרנל לינוקס, ניהול הדפסות, ניהול שירותים ותהליכים, טיפול בתקלות, ניהול משאבים, ועוד.

קורס Linux - לינוקס - ומה עושים לאחר הלימודים?

לאחר סיום לימודי לינוקס Linux, כל בוגר זכאי לתעודת סיום מטעם המכללה בה למד, בהתאם לתחום ההתמחות. מגוון האפשרויות הפתוח בפני בוגרי לימודי לינוקס Linux הוא רחב מאוד, וניתן להשתלב בכל חברה או ארגון שמשתמשים במערכת הפעלה זו, או לפתוח עסק פרטי ולעבוד כעצמאי בתחום.

גם עם סיום לימודי לינוקס Linux יש עוד ידע רב להשלים, ולמי ששואף להתקדם לעמדות מפתח בכירות בתחום העבודה, מומלץ להמשיך בלימודי התחום. ניתן ללמוד קורסים ספציפיים בתחום מערכת ההפעלה לינוקס Linux, ללמוד על מערכות הפעלה אחרות, או לרכוש לרכוש ידע בתחומים מקבילים דוגמת תואר ראשון במדעי המחשב, לימודי הנדסת מחשבים, לימודי הנדסאי מחשבים והנדסאי תוכנה, לימודי תכנות דוט נט ומגוון קורסים נוספים בתחומי המחשבים. 

שירות אישי חינם
לימודי Linux לינוקס
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?