מוסדות לימודים

קורס אופיס

לימודי Office

יישומי האופיס של מיקרוסופט (Microsoft Office) הכוללים, בין היתר, את תוכנת עיבוד התמלילים וורד (Word), תוכנת הגיליונות האלקטרוניים אקסל (Excel), תוכנת בניית המצגות פאוורפוינט (PowerPoint), תוכנת הדואר האלקטרוני וניהול יומן הפגישות אאוטלוק (Outlook) ועוד. יכולת העבודה עם יישומים אלו הפכה בשנים האחרונות לדרישה בסיסית עבור עבודות רבות, וגם על מנת לצלוח את לימודי התואר הראשון דרושה יכולת עבודה בסיסית עם יישומי האופיס - הוורד והפאוורפוינט, לכל הפחות. אם ברצונכם להכיר לעומק תוכנות חושבות אלו, על שלל הפונקציות החבויות בהן, תוכלו להירשם לקורס אופיס, המוצע לכם על ידי מוסדות הלימוד המובילים. קורסים אלו מוצעים במגוון רמות – למתחילים, לבעלי ידע בסיסי ולמתקדמים, כך שכל אחד יכול למצוא את הקורס העונה על דרישותיו ומטרותיו. אז אם גם אתם מעוניינים ללמוד בקורס אופיס, הגעתם למקום הנכון – בעמוד זה תוכלו למצוא מידע רב אודות אפשרויות הלימוד השונות בקורסי האופיס.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
קורס אופיס Office-  מידע כללי
על מנת להסתדר בשוק התעסוקה כיום, מומלץ מאד לדעת לעבוד עם יישומי האופיס מבית מיקרוסופט – יישומים ההופכים את העבודה המשרדית לקלה ונוחה מאי פעם. יישומים אלו יעזרו לכם לכתוב ולעצב מסמכים, לבנות מצגות יפהפיות, ולעבוד עם גיליונות אלקטרוניים מרובי נתונים ועוד. בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס אופיס.

לימודי אופיס Office -  למי מיועדים הלימודים?
קורסי האופיס פונים למגוון קהלי יעד, אך ראשית כדאי להפריד בין קורסי האופיס למתחילים, המיועדים, כמובן, למי שאינו מכיר את יישומי האופיס כלל, או נושא היכרות מועטה עם התוכנות החושבות, וקורס האופיס מתקדמים – המיועד למי שמכיר את היישומים ויודע לעבוד איתם, אך מעוניין להעמיק היכרות זו ולשלוט (כמעט) בכל הפונקציות והאפשרויות הקיימים בתוכנות נפוצות אלו. לימודי האופיס מתחילים הם כמעט בגדר הכרח למי שאינו מכיר את התוכנות אך מעוניין להשתלב בלימודים אקדמיים (הדורשים כתיבת עבודות בתוכנת וורד, לדוגמא), או להשתלב בשוק העבודה המודרני (ועל אחת כמה וכמה אם ברצונו להשתלב בעבודות משרדיות). קורס האופיס מתקדמים מיועד למי שנדרש, כחלק מעבודתו או עיסוקיו השונים, להפגין בקיאות רבה בהפעלת אחת מהתוכנות החשובות – וורד, אקסל או פאוורפוינט. אם אתם מתעניינים בלימודי האופיס, ייתכן כי גם קורס וורד, קורס אקסל, קורס פאוורפוינט או קורס הכרת המחשב ורשת האינטרנט יוכלו להתאים לכם עד מאד.  

ללמוד אופיס Office -  מהם תנאי הקבלה ללימודים?
תנאי הקבלה לקורס האופיס משתנים בין מכללה למכללה ובין מוסד לימודים למשנהו, בהתאם להחלטות מוסדות הלימודים ומטרתו ואופיו של הקורס (קורס מתחילים או מתקדמים). קורסי האופיס מתחילים בדרך כלל אינם כוללים כל תנאי קבלה, אולם בחלק ממוסדות הלימוד נדרשים המועמדים להיות בעלי יכולת בסיסית לעבודה על מחשב, ואילו קורסי האופיס מתקדמים מיועדים, כמובן, למי אשר נושאים היכרות מסוימת עם תוכנות האופיס השונות, עם השימוש במחשב והגלישה ברשת האינטרנט. לעיתים נערכים מבחני קבלה ייעודיים (כגון מבחן שימוש באקסל) טרם הקבלה לקורס המתקדמים, על מנת לשבץ את המועמדים לקורס התואם את רמתם.

קורס הכרת המחשב ותוכנות אופיס Office -  משך הלימודים ומתכונתם
משך הלימודים בקורס האופיס משתנה אף הוא בין המכללות ומוסדות הלימוד השונים בתחום, אולם, בדרך כלל, כוללים הקורסים בתחום (הן קורסי המתחילים והן קורסי המתקדמים) בין 50 ל-80 שעות לימוד אקדמיות, והם נמשכים בין חודשיים לחמישה חודשים. מרבית מוסדות הלימוד מציעים בחירה בין לימודים במסלול בוקר לבין לימודי ערב, כך שגם אנשים עובדים, סטודנטים וכל מי שזמנו הפנוי מועט, יכול למצוא את הזמן המתאים והנוח לו ביותר על מנת ליהנות מהלימודים. יתירה מכך – חלק ממוסדות הלימוד מאפשרים בנייה של מערכת שעות גמישה, הנקבעת על ידי התלמיד עצמו, בתיאום מול מוסד הלימודים.

ללמוד הכרת המחשב ותוכנות אופיס Office -  מהם נושאי הלימוד בקורס?
הלימודים בקורס האופיס כוללים שלל נושאי לימוד, המלווים בתרגולים שוטפים, כך שהבוגרים נהנים משליטה מלאה ויכולת עבודה מעולה עם כל יישומי האופיס המרכזיים (וורד, אקסל, פאוורפוינט, אאוטלוק ואקספלורר). נושאי הלימוד המדויקים אמנם משתנים בין מוסדות הלימוד השונים, ואף בין קורס לקורס באותו מוסד הלימודים, בהתאם לרמתו של הקורס והיקפו, אך פעמים רבות כלולים בתכנית הלימודים הנושאים והתכנים הבאים: הכרת המחשב ומערכת ההפעלה Windows, ניהול קבצים ותיקיות, וורד  Word – עריכת מסמכים, פעולות עיצוב, עבודה עם טבלאות, סרגלי הכלים, גרפיקה, פונקציות מתקדמות ועוד. אקסל Excel – מבנה הגיליון האלקטרוני, יצירת טבלאות, עריכתן ועיצובן, בניית תרשימים, פונקציות בסיסיות ופונקציות מתקדמות, כתיבת נוסחאות, סינון ומיון נתונים ועוד. פאוורפוינט Powerpoint – בניית מצגות, עריכתן ועיצובן, הוספת תמונות, טבלאות, טקסטים, קול וסרטונים, שימוש באפקטים, הכנסת קישורים ועוד. עבודה עם Outlook, גלישה באינטרנט עם Explorer ועוד מגוון של נושאי לימוד מרתקים, אשר יקנו לכם יכולת עבודה גבוהה עם יישומי האופיס השונים.

לימודי הכרת המחשב ותוכנות האופיס Office – תעודה
בוגרי הקורס, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

ללמוד יישומי אופיס - מה עושים בסיום הלימודים?  
היכרות ויכולת עבודה עם תוכנות האופיס המרכזיות – וורד, אקסל ופאוורפוינט, היא יכולת בסיסית הנדרשת כיום בפני כל שמעוניין להשתלב בשלל תפקידים בשוק העבודה: מזכירות, מנהלי משרד, עורכי דין, רואי חשבון, מורים ומרצים, ולמעשה – כמעט כל תפקיד, דורש כיום יכולת עבודה בסיסית עם יישומי האופיס, ויכולת זו מהווה תנאי קבלה לעבודות רבות. בוגרי הלימודים, אשר יהיו בעלי היכרות מעמיקה עם יישומי האופיס, יוכלו להתקבל לשלל העבודות בתחום עיסוקם.

קורס יישומי אופיס Office –  סיכום
לסיכום, אם טרם רכשתם יכולות עבודה בסיסיות עם יישומי האופיס השונים, או אם אתם כבר שולטים בפונקציות הבסיסיות בתוכנות אך מעוניינים להפוך ל"מומחים" בעבודה איתן – קורס האופיס מיועד עבורכם. בואו להכיר לעומק את היישומים יעזרו לכם לכתוב מסמכים, לבנות גיליונות אלקטרוניים ומצגות, לסדר נתונים ולערוך חישובים מורכבים – בואו ללמוד בקורס אופיס.
שירות אישי חינם
קורס אופיס
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?