מוסדות לימודים

מנהל עסקים - לימודי ערב

לעבוד וללמוד - תואר ראשון במנהל עסקים בלימודי ערב

לימודי מנהל עסקים במתכונת לימודי ערב מספקים פתרון מושלם לאלו ביניכם ששואפים להשתלב במשרות ניהול בתחומים מגוונים ולאלו שכבר נמצאים במשרות ניהול אך טרם השלימו תואר בתחום. בסיום התואר, תוכלו להשתלב בתפקידי מפתח בחברות פרטיות וציבוריות או לקחת חלק ניהולי בארגון בו אתם כבר עובדים. רבים מבוגרי מנהל עסקים לתואר ראשון, יוכלו להמשיך לתואר שני בתחום או תחומים דומים להתמחות בה בחרתם. התואר יעניק לכם כלים לעבוד בתוך ארגון או לנהל עסק עצמאי. כמו כן, השכירים יוכלו בעזרת התואר להתקדם בתוך הארגון ולהשתלב בעמדות ניהול בכירות.

ברוב המוסדות, לימודי מנהל עסקים נעשים במגוון התמחויות ותוכלו להתאים את הלימודים להתמחות הרצויה, כגון, שיווק, משפטים, שוק ההון, מימון וכלכלה, מערכות מידע, משאבי אנוש ועוד. בנוסף, אם אתם לומדים במסגרת נוספת ומעוניינים לעשות תואר ראשון במנהל עסקים, לימודי ערב יאפשרו לכם זאת. לרוב, לשלב עבודה ולימודים לתואר ראשון הינו אתגר. לעיתים קשה למצוא מסגרת מתאימה לכך ורבים נאצלים לוותר על חלומם. מסגרת לימודי ערב יבטיחו לכם שילוב מושלם ולא תצטרכו להתפשר.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי תואר ראשון במנהל עסקים - לימודי ערב - מידע כללי

לימודי מנהל עסקים הם לימודים מגוונים אשר נוגעים ברוב תחומי החיים כמו כלכלה, שיווק, מערכות מידע, משאבי אנוש, מדעי הסביבה, מידע וידע. תואר ראשון במנהל עסקים נוגע במגוון מקצועות והוא יפתח לכם דלת לעולם העסקים,עולם ההיי טק, תעשייה, ארגונים ציבוריים ופרטיים, משרות ניהוליות בכירות, ניהול עסק עצמאי או קידום למשרות מפתח בארגון בו אתם כבר עובדים. לימודי מנהל עסקים הם לימודים דינמיים ומתעדכנים כל הזמן. הם עוסקים בסביבה מקומית וסביבה עולמית ולכן במהלך התואר תיחשפו לידע ומידע מכל העולם.

תיחשפו במהלך הלימודים לקורסים העוסקים בכלכלה, מימון, חשבונאות, שיווק, מסחר, פסיכולוגיה חברתית, משאבי אנוש ועוד רבים אחרים.

למה כדאי ללמוד לימודי ערב לתואר ראשון במנהל עסקים?

לימודי מנהל עסקים מקנים לסטודנטים ידע וכלים להשתלב בתוך ארגון עסקי או לנהל עסק עצמאי. לאלו ביניכם ששואפים לנהל ולהיות בעמדות ניהוליות, תואר במנהל עסקים יאפשר לכם לקחת חלק בסביבה העסקית. לימודי מנהל עסקים לתואר ראשון יקנו לכם יסודות עליהם תוכלו לבנות את העסק עליו אתם חולמים ואף להבין כיצד לשלב אותו ולקדם אותו מבחינה כלכלית. מתכונת לימודי ערב פותחה במיוחד עבורכם כדי שתוכלו להמשיך לעבוד או ללמוד במסגרת אחרת. אם אתם כבר במשרות ניהוליות, התואר יאפשר לכם לא רק להמשיך לעבוד בתוך הארגון שלכם, אלא גם לצבור כלים נוספים על מנת למנף את העסק. הלימודים יעניקו לכם את הביטחון להנהיג ולהוביל מהלכים. תזכו להזדמנות להשפיע ולהפוך להיות שחקן מרכזי בזירה.

ללמוד לתואר ראשון במנהל עסקים בלימודי ערב - למי מתאימים הלימודים?

מתמטיקה מרתיעה אתכם?, כלכלה לא מדברת אליכם?, תדעו, כי לימודי מנהל עסקים מצריכים חשיבה אנליטית. רקע במתמטיקה, כלכלה ואף מסחר בהחלט יתרום. הלימודים מצריכים מסטודנטים מוטיבציה להצליח. אם יש לכם רצון להתקדם, יחסי אנוש טובים ואתם בעלי ראש גדול, התחום הוא בשבילכם. המרחב הניהולי הוא מרחב דינאמי, מפתיע ומעורר עניין והוא מחפש אנשים מפתיעים שלא חוששים לפעול. התואר מאפשר לבוגרים להשתלב במגוון תחומים גם בחו"ל כאשר הנסיעות הן חלק מאוד חשוב מהתפתחותו האישית של כל אחד המעוניין לצבור ניסיון ניהולי ולהעביר גם את הידע שלו.

לימודי מנהל עסקים לתואר ראשון לאנשים עובדים - אפשרויות התעסוקה

התואר מאוד נחשב בשוק העבודה. ארגונים רבים, הן ציבוריים והן פרטיים, מחפשים לשלב אתכם והוא יפתח לכם דלת לעולם העסקים גם בארץ וגם בחו"ל. לימודי ערב יעזרו לכם לצבור ניסיון ניהולי גם במהלך התואר ולכן בסיום הלימודים המעבר לתוך מקום העבודה יהיה קל יותר. בעזרת תואר ראשון בלימודי מנהל עסקים תוכלו כמובן להמשיך גם לתואר שני בתחום או בתחום דומה מרתק לא פחות  ולצבור ידע נוסף. החלטה על לימודי תואר ראשון מלווה בהתלבטות שכן קשה לנו להחליט על מה להתמקד. לימודי מנהל עסקים יכשירו אתכם במגוון תחומים ועל כן זהו מענה מצוין שידע להכווין אתכם למקום הנכון עבורכם.

לימודי ערב במנהל עסקים - תואר ראשון - משך הלימודים ותעודות

הלימודים לתואר ראשון במנהל עסקים, לימודי ערב, נמשכים בדרך כלל שלוש שנים, כאשר גם התקופה הזו משתנה ממוסד למוסד ולעתים התקופה תתארך לארבע שנים. בסיום הלימודים, יקבלו בוגרי התואר, תואר BA אשר יאפשר לכם להתקדם ולהשתלב בעבודה.

שירות אישי חינם
מנהל עסקים - לימודי ערב
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?