מוסדות לימודים

לימודי ניהול ומנהל עסקים

תואר ראשון בניהול ומנהל עסקים

על מנת לעמוד במשרה ניהולית, לנהל צוותים ולהנהיג, תוכלו לגשת ללימודי מנהל עסקים המכשירים סטודנטים להשתלבות במשרות ניהול, הקמת עסק והנהגה להצלחה. התואר במנהל עסקים עוסק רבות בתחום הניהול, הכלכלה, השתלבות בניהול צוותים וקידום. לימודי מנהל עסקים מגיעים במגוון התמחויות כגון לימודי מנהל עסקים ומשאבי אנוש, לימודי מנהל עסקים בהתמחות מימון, לימודי מנהל עסקים בהתמחות שיווק ועוד. מצד שני תוכלו למצוא לימודי כלכלה וניהול אשר כמו לימודי מנהל עסקים מכשירים לניהול אך הדגש הוא על הפן הכלכלי. על כן תלמדו קורסים רבים תחום כלכלת מיקרו ומאקרו, חשבונאות, ראיית חשבון, יחסים כלכליים בינלאומיים ועוד. כמו כן לימודי מנהל עסקים מוצעים גם במתכונת לימודי ערב. לימודי מנהל עסקים לימודי ערב מתאימים לאנשים עובדים, אשר אינם רוצים או יכולים לוותר על עבודתם. במהלך לימודי מנהל עסקים במסלול ערב תלמדו את אותם התכנים ותקבלו את אותה הכשרה כבמתכונת יום. אל תתפשרו או תוותרו על חלומכם. לימודי ערב יספקו לכם את כל הכלים על מנת להשתלב ולהתקדם גם במהלך עבודה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי תואר ראשון בניהול ומנהל עסקים - לימודי חשבונאות ולימודי בנקאות ושוק ההון

לימודי ניהול ומנהל עסקים נוסדו מתוך הבנה כי ארגונים רבים דורשים הבנה בניהול והובלת העסק להצלחה. גם לימודי ראיית חשבון מהווים חלק מרכזי בתחום הניהול שכן יש צורך בארגון וניהול כספים של כל בית עסק. לימודי ראיית חשבון\חשבונאות מספקים את כל הכלים לניהול פיננסי ומאורגן. בעידן של היום חשוב לדעת להתנהל בביטחון כלכלי ולנבא את העתיד הפיננסי של כל עסק. כמו כן רבים מארגונים ובתי עסק מחזיקים מניות בבורסה ומתנהלים דרך שוק ההון. לימודי בנקאות ושוק ההון לתואר ראשון מכינים את הסטודנטים לעבוד בתחום שוק ההון, להבין תהליכי מסחר מניות, לתת ייעוץ פנסיוני, ייעוץ מס ועוד. תחום שוק ההון מאוד מבוקש ועל כן הוא מהווה נדבך ידע נוסף לסטודנטים המגיעים גם מתחום הניהול. כמו כן תוכלו להשתלב בתעסוקה בנקאית ולהתקדם למשרות ניהולויות. 

לימודי ניהול לתואר ראשון - לימודי מערכות מידע ניהוליות ולימודי מנהל מערכות בריאות

מנהלים יעידו כי עבודתם מתנהלת בצורה מאורגנת וסדירה דרך מערכות מחשב ומידע. מתוך כך לימודי מערכות מידע ניהוליות מספקות למנהלים רבים את הידע בארגון המידע, הפקת דוחות, הפקת מסמכים וחוזים. כמו כן מערכות מידע ניהוליות מסייעות בשמירה על המידע של העסק תוך כדי צמצום וחיסכון במקום. במקביל ניתן לפנות ללימודי מנהל מערכות בריאות לתואר ראשון מתוך הבנת חשיבות ארגון מידע אודות חולים, תהליכים רפואיים ועוד. במיוחד כשטעות יכולה לעלות בחיי אדם, במערך הרפואי רואים חשיבות אדירה בניהול כל הידע דרך מערכות בריאות מתקדמות. הסטודנטים יוצאים עם כל הכלים לעשייה דרך מערכות מידע ניהוליות ומערכות בריאות.

ללמוד תואר ראשון בניהול - לימודי ביטוח

כחלק מניהול ומנהל עסקים תוכלו לפנות ללימודי ביטוח. לימודי ביטוח לתואר ראשון הנם ייחודים בארץ ומקיפים את כל התחום. לביטוח חשיבות עצומה שכן הביטוח פועל לטובת הפרט בעת מצב חירום. פוליסות ביטוח נעשות על רכבים, דירות, בתים, חיים, בריאות ועוד. הפרט זקוק לאנשי ביטוח מקצועיים שיתנו מענה מקצועי ומיידי. לימודי ביטוח מקנים לסטודנטים את כל הידע והכלים להתמודדות עם תחום הביטוח ולהשתלב בתעסוקה כשכירים או כעצמאיים.

ללמוד ניהול ומנהל עסקים לתואר ראשון - לימודי ניהול משאבי אנוש ולימודי לוגיסטיקה

לימודי מנהל עסקים וניהול הם מהאיכותיים והמבוקשים בארץ ובעולם. הלימודים מתאימים לאנשים שאפתניים ורעבים להצלחה, לוקחי סיכונים ואוהבי אתגרים. חשוב שתדעו להוביל, להנהיג ולהגדיל ראש. לימודי ניהול משאבי אנוש מכשירים סטודנטים לעבודה במחלקות משאבי אנוש בארגונים.כל ארגון מחזקי במחלקת משאבי אנוש מתוך הבנה כי יש צורך בחיזוק מערך כח אדם, גיבושו וסיוע להנהלה בהערכת עובדים ובגיוסם. בנוסף, תוכלו להשתלב בלימודי לוגיסטיקה המכשירים לניהול מחסנים, מלאי, שרשרת הספקה. ללימודי לוגיסטיקה נדרשים אנשים מובילים ומגדילי ראש. כחלק מלימודי לוגיסטיקה תלמדו לעבוד עם מערכות ניהול ומערכות מידע. 

לימודי תואר ראשון בתחומי הניהול - לימודי מנהל ומדיניות ציבורית ולימודי מלונאות ותיירות

בוודאי בפנייתכם ללימודי ניהול תמצאו עניין בלימודי מנהל ומדיניות ציבורית. לימודי מנהל ומדיניות ציבורית פותחים את הסטודנטים לעולם של פוליטיקה, דיפלומטיה והתנהלות בינלאומית. תזכו להיחשף לתהליכים מדיניים ואופן הובלתם. בהתאם תוכלו לפנות ללימודי מלונאות ותיירות לתואר ראשון אשר יקנה לכם מיומנויות ניהול של בתי מלון ואתרי פנאי. ניהולם של אתרים אלו הינו ייחודי ולכן לימודי תיירות ומלונאות יכינו אתכם לניהול בהתמחות זו.

לימודי תואר ראשון בניהול ומנהל עסקים בחו"ל

לימודי ניהול ומנהל עסקים מאוד מבוקשים בארץ ובחול. תוכלו למצוא מגוון רחב של לימודים בחו"ל וביניהם לימודי מנהל עסקים. תואר ראשון בחו"ל הפך להיות פופולרי ומאוד מבוקש. הדרישות לקבלה מפורטות במוסדות לימוד בחוץ לארץ כמו כן נדרשת רמה גבוהה של שפה אנגלית או כל שפת אם אחרת בהתאם למדינה אליה אתם פונים.

תואר ראשון במנהל עסקים וניהול - הדרך שלכם להצלחה

לימודי ניהול ומנהל עסקים מכוונים להצלחה וקידום. אולי גם אתם תזכו להוביל את הפרויקט הבא!

שירות אישי חינם
לימודי ניהול ומנהל עסקים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?