מוסדות לימודים
לימודים בחו"ל - קמפוס לימודים
לימודים בחו"ל - קמפוס לימודים
השער ללימודים בחו"ל
מיקום בארץ:

לימודים בחוץ לארץ

תואר ראשון בחוץ לארץ

לימודים בחוץ לארץ זוכים לפופולאריות רבה בשנים האחרונות, ויש לשער שמגמה זו רק תגבר בשנים הקרובות. לימודי תואר ראשון או לימודי תעודה בחוץ לארץ מוצעים במגוון אפשרויות, וכל אדם יכול למצוא את המסלול המתאים לו.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי תואר ראשון בחו"ל - מידע כללי

לימודים בחוץ לארץ לתואר ראשון מבוקשים בעיקר במסגרת מקצועות לימודי מנהל עסקים, לימודי רפואה, לימודי עיצוב, ואילו לימודי תואר שני מבוקשים בעיקר בתחומי תואר שני בתקשורת, תואר שני במשפטים ותואר שני בניהול. כמעט רבע מהסטודנטים שבוחרים בלימודים בחוץ לארץ לומדים שם לימודי מנהל עסקים ופיננסים, והעדיפות הבאה בתור היא לימודי רפואה, וטרינריה ורוקחות. לימודי שפות בחוץ לארץ ולימודי תעודה גם הם פופולאריים כמעט באותה מידה. 

לימודים בחוץ לארץ מציעים מגוון רחב של אפשרויות בחירה, וישנם מסלולים רבים המציעים לא רק לימודים לתואר באורך ארבע שנים, אלא לימודים של שנה אחת , סמסטר, או אפילו קורסים קצרים יותר כמו לימודי שפה הנמשכים רק כמה שבועות. ישנן חברות שונות העוזרות בהחלטה היכן, מה, איך וכמה זמן ללמוד, ומומלץ לעשות סקר שוק ולראות מה התנאים בכל חברה.

ללמוד תואר ראשון בחו"ל - ללמוד בכל קצוות תבל

איטליה מציעה למתעניינים בלימודי רפואה ואדריכלות לתואר ראשון מוסדות אקדמיים ברמה גבוהה במיוחד. איטליה, הלוא היא ארץ האופנה, מפורסמת בעיקר בתחום לימודי עיצוב לתואר ראשון או לתעודה, ויש בה מוסדות רבים לעיצוב. מדינה אירופית נוספת הזוכה להתעניינות רבה היא אנגליה, משום שיש בה מוסדות אקדמיים רב יחסית, כך שלסטודנט זר יש סיכויי קבלה יותר טובים מאשר בארצות הברית למשל. עשרה אחוזים מכלל הסטודנטים באנגליה הם זרים הלומדים בחוץ לארץ, ותעודת בגרות מספיקה כדי להתקבל לרוב המקצועות.

אוסטרליה אולי נמצא בקצה השני של העולם, אבל היא בוודאי לא נידחת. אוסטרליה היא מדינה מתקדמת, ויש בה מוסדות אקדמאיים ברמה גבוהה, המציעים מגוון רחב של לימודי תואר ראשון בחוץ לארץ. קנדה רחוקה לא פחות, וגם בה יש מגוון מוסדות אקדמיים ברמה גבוהה, בשל החשיבות הגבוהה הניתנת להשכלה במדינה זו. בדומה לאנגליה, ריבוי המוסדות האקדמיים מקל על תנאי הקבלה לאוניברסיטות ולמכללות השונות.

ארצות הברית מציעה לחפצים בלימודי תואר ראשון בחוץ לארץ כמה מהאוניברסיטאות המובילות בעולם, כמו ייל, ברקלי, הרווארד וסטנפורד. אוניברסיטאות אלה נחשבות ליוקרתיות במיוחד, ובוגריהן מוערכים במיוחד בשוק העבודה. סטודנטים מישראל נוסעים לארצות הברית בעיקר ללימודי כלכלה, מנהל עסקים והנדסה לתואר ראשון.

שירות אישי חינם
לימודים בחוץ לארץ
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?