מוסדות לימודים
ניב רווח פסיכומטרי
ניב רווח פסיכומטרי
ניב רווח פסיכומטרי - קורס פסיכומטרי בחיפה
מיקום בארץ: כל הארץ
המכללה למינהל יותר בפסיכומטרי
המכללה למינהל יותר בפסיכומטרי
כיתות קטנות תוצאות גדולות
מיקום בארץ: חיפה, נתניה, תל אביב, ירושלים, אשדוד, מודיעין וראשון לציון
אנקורי פסיכומטרי
אנקורי פסיכומטרי
הכי מעודכן, הכי חכם, הכי אנושי
מיקום בארץ: אשדוד, כרמיאל, נהריה, חיפה, תל אביב, ראשון לציון, רעננה, צפון, פתח תקווה, ירושלים, חדרה

קורס פסיכומטרי במסגרת בית הספר התיכון

להתחיל את הדרך האקדמית לפני כולם

הבחינה הפסיכומטרית היא חלק ממערכת הסינון של מוסדות הלימוד האקדמיים, ומשום כך קורס הכנה לבחינת הפסיכומטרי הינו חשוב במיוחד למי ששואף להתקבל ללימודי תחום מבוקש דוגמת הנדסה או רפואה. קורס פסיכומטרי במסגרת בית הספר התיכון מאפשר להבחן תוך כדי הלימודים, ומסייע בהשגת ציון גבוה במיוחד.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס הכנה לפסיכומטרי במהלך הלימודים בתיכון - קצת על הבחינה הפסיכומטרית

הבחינה הפסיכומטרית מורכבת משמונה פרקים המורכבים משלושה תחומים, והם חשיבה מילולית, חשיבה כמותית ואנגלית. שני פרקים מתוך הבחינה הינם פרקי ניסיון המיועדים להשוות בין נבחני מועדים שונים, וכן משמשים להבטחת האיכות של שאלות שיופיעו בעתיד בבחינה הפסיכומטרית. עם זאת, במהלך הבחינה הפסיכומטרית עצמה לנבחנים אין כל יכולת לדעת איזה חלק משוקלל בציון הסופי ואיזה חלק משמש למטרות סטטיסטיות בלבד. דבר נוסף שחשוב לדעת הוא שפטור מלימודי אנגלית באוניברסיטאות מושג על ידי הצגת ציון מסוים בחלק של האנגלית, ומשום כך כדאי להתמקד במיוחד בלימודי הכנה לחלק זה.

לימודים בקורס פסיכומטרי בזמן התיכון - לסיים עם הפסיכומטרי לפני כולם

מבחני הבגרות הינם חשובים מאוד, וחלקם אף הכרחיים על מנת להתקבל למקצועות מסוימים, אולם לבחינת הפסיכומטרי יש את המשקל הגדול ביותר בשקלול הסופי של נתוני המועמד בעת הקבלה למסלול לימודים ספציפי. משום כך, קורס פסיכומטרי במסגרת בית הספר התיכון מאפשרים לסיים עם מטלה זו עוד לפני הצבא, ובמידת הצורך לשפר את הציון בבחינה הפסיכומטרית מאוחר יותר. חשוב לציין כי ציון בחינת הפסיכומטרי נשמר למשך שבע שנים, ולכן גם אם אינכם מתכוונים להתחיל בלימודים אקדמיים כלימודי תואר ראשון מיד אחרי הצבא, הרי שקורס פסיכומטרי במסגרת בית הספר התיכון מאפשר לקבל ציון ראשוני, אשר בחלק מהמקרים אף אין צורך לשפר אותו באמצעות בחינה נוספת. בנוסף, תלמידים רבים בוחרים בעתודה אקדמית צבאית, דבר המחייב להיבחן בפסיכומטרי במסגרת בית הספר התיכון.

קורס פסיכומטרי במסגרת התיכון - מגוון יתרונות

לימודי פסיכומטרי במסגרת בית הספר התיכון נערך בדרך כלל בכיתה י"א, דבר המסייע להצלחה בחלק החשיבה הכמותית של הבחינה הפסיכומטרית. בנוסף, לימודי הכנה לבחינה הפסיכומטרית דורשים תרגול רב ואימונים רבים, ותלמידים בבית הספר התיכון הנמצאים במסגרת לימודים סדירה רגילים ללימודים אינטנסיביים. יתרון נוסף ללימודי קורס פסיכומטרי במסגרת בית הספר התיכון היא העובדה שבגיל התיכון יכולת הלמידה והקליטה של חומר תיאורטי חדש גבוהה יותר.

מחירו של קורס פסיכומטרי לתלמידי תיכון הוא מוזל במיוחד, ומי שיבחר לגשת לבחינה הפסיכומטרית רק לאחר השירות הצבאי ישלם עד פי חמש יותר. על אף עובדה זו, קורס ההכנה לבחינה הפסיכומטרית המוצע במסגרת בית הספר התיכון הינו איכותי וברמה גבוהה, ומקביל מבחינת חומר הלימודים לשאר קורסי ההכנה המוצעים על ידי מכוני ההכנה לפסיכומטרי. עם זאת, ישנם מכוני הכנה בהם רמת צוות ההדרכה, דרכי הפתרון, שיטות הלימוד, הטיפים והטריקים או חומרי הלימוד בקורס הכנה לפסיכומטרי בתיכון שונים מאשר קורסים אחרים, ומומלץ לבדוק זאת מראש.

ללמוד בקורס הכנה לפסיכומטרי במהלך התיכון - סיכום

חשוב לדעת כי רבים ניגשים לבחינת הפסיכומטרי יותר פעם אחת, על מנת לשפר ציון כולל או כדי להוציא פטור באנגלית. משום כך קורס פסיכומטרי במסגרת בית הספר התיכון מקנה הזדמנות מעולה להשתתף בלימודי הכנה לבחינה הפסיכומטרית במחיר מוזל מאוד ותוך ניצול זמן מבוזבז ביעילות. עם זאת, תלמידים המתכוננים ברצינות ומשקיעים בקורס ההכנה לבחינה הפסיכומטרית מקבלים ציון גבוה, וברוב המקרים אינם נדרשים לשפר את ציונים בבחינה חוזרת.

שירות אישי חינם
קורס פסיכומטרי במסגרת בית הספר התיכון
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?