מוסדות לימודים
מכללת סלע דעת בכרמיאל
מכללת סלע דעת בכרמיאל
לימודי סוכני נסיעות - המשלבים התמחות בשיווק, מכירות ופרסום
מיקום בארץ: כרמיאל

לימודי סוכני נסיעות

תעודת העשרה בסוכני נסיעות

עולם התיירות מתפתח במהירות, ולימודי קורס סוכני נסיעות מקנים אפשרות להשתלב בתחום דינאמי ומאתגר, לעבוד בעבודה מרתקת ולקבל תגמול מתאים. תפקידם של סוכני נסיעות מגוון ומלא אחריות, וניתן להתפתח מבחינה מקצועית למקצועות רבים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס סוני נסיעות - מידע כללי

אנשים רבים יותר מאי פעם יוצאים לנופש או חופשה, וגם מספרם של אנשי העסקים שסוחרים עם כל העולם עולה ללא הרף. כל אלה זקוקים לסוכני נסיעות איכותיים ומיומנים, שיסייעו להרכיב את חבילת התיירות המתאימה ביותר לצרכים הספציפיים של הלקוח. על סוכני הנסיעות להכיר את חבילות הנופש השונות ביעדי התיירות השונים, להתמצא בחוקים הבין לאומיים השונים הנוגעים לתיירות, לדעת אילו מקומות תיירות מתאימים לכל לקוח, לעסוק בהזמנת כרטיסים, הוצאת ויזות, חידוש ביטוח ועוד.

מטרת לימודי קורס סוכני נסיעות היא הכשרת אנשי מקצוע מיומנים ואיכותיים, והקניית הכלים המקצועיים הנחוצים לשם שירות הלקוח בצורה הטובה ביותר. דרישות הקבלה של לימודי קורס סוכני נסיעות אינן דורשות ידע מוקדם, אך כמו בכל תחום אחר לבעלי ניסיון מעשי יש יתרון משמעותי. עם זאת, לימודי סוכני נסיעות מוצעים לא רק לעובדים בתחום אלא לכל מי שמעוניין להשתלב בתחום הנסיעות והתיירות.

לימודי הכשרת סוכני נסיעות - שיקולים בבחירת מוסד הלימודים

כיום ניתן למוד קורס סוכני נסיעות במגוון רב של מוסדות לימוד, וניתן לבחור בין לימודי בוקר האורכים שנה ולימודי ערב שאורכים שנה וחצי אך מאפשרים לשלב עבודה עם הלימודים. בעת בחירת מוסד לימודים מומלץ לבדוק את איכות סגל ההוראה, יוקרת המכללה והתעודה המתקבלת, מיקום גיאוגרפי ונגישות, וכן את גובה שכר הלימוד, איזה מלגות מוצעות, ומידת הסיוע של המכללה בשיבוץ לעבודה לאחר לימודי קורס סוכני נסיעות.

ללמוד להיות סוכן נסיעות - תכנית הלימודים

תוכנית לימודי סוכני נסיעות עשירה ומרתקת, וכוללת ידע ממגוון רחב של תחומים. קורסים בנושא מגמות בתיירות העולמית ובישראל, טיולים מאורגנים, הכרת מגוון רחב של יעדי תיירות ברחבי העולם, היכרות עם יעדי התיירות החשובים בישראל, חוקים ותקנות במשרד הנסיעות, אינטרנט בתחום הנסיעות והתיירות, שיווק ומכירות, גיאוגרפיה תיירותית, חבילות ונופשונים, בנייה ותמחור של מסלולים לקבוצות ובודדים, אשרות ודרכונים, הכרת המחשב, קריאת מפות, תחבורה יבשתית וימית, ניהול משרד נסיעות ממוחשב, מידענות והפקת חומר ללקוח, אמנות וארכיטקטורה, תקשורת בין-אישית, לימודי מלונאות, שירות וייעוץ ללקוח, ניהול משא ומתן, טיסות סדירות וטיסות שכר, שימושי המחשב בענף התיירות, אנגלית עסקית בדגש על תיירות, ועוד. אם אתם מתעניינים בלימודים אלו, אולי תגלו עניין גם בלימודי תואר ראשון בתיירות ומלונאות או לימודים בקורס הדרכת טיולים

קורס הכשרת סוכני נסיעות - תעודה

עם סיום לימודי קורס סוכני נסיעות, הבוגרים זכאים לתעודת גמר מטעם המכללה בה למדו, וכן ולתעודת סוכן נסיעות מורשה, תעודת יועץ טיולים, וכן תעודת גמר של מערכות המחשוב השונות בהתאם למסלול הלימודים. לאחר לימודי קורס סוכני נסיעות ניתן לגשת לבחינה הגמר של התאחדות סוכני הנסיעות, אשר הצלחה בה מזכה בתעודת סוכן נסיעות מטעם התאחדות סוכני הנסיעות.

לימודי הכשרת סוכני נסיעות - אפשרויות התעסוקה

ניתן להשתלב במגוון רחב של מקומות תעסוקה, ובהם חברות השכרת רכב, חברות תעופה, חברות נסיעות, משרדי סוכני נסיעות, סיטונאיות תיירות יוצאת, או חברות תיירות. רבים בוחרים לפתוח עסק עצמאי ולעבוד כסוכני נסיעות עצמאיים, אולם יש לזכור כי תיירות הינה ענף רחב ידיים, ולימודי קורס סוכני נסיעות הם רק התחלת הדרך מבחינה מקצועית.

שירות אישי חינם
לימודי סוכני נסיעות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?