מוסדות לימודים

קורס מדריכי טיולים בחו"ל

לימודי מלווי קבוצות לחו"ל

ישראלים רבים לא מוותרים על החופשה השנתית (או הדו שנתית) שלהם בחו"ל, גם בימים אלו של קשיים כלכליים, ורבים מהישראלים הנוסעים לתור ברחבי העולם מעדיפים להצטרף לטיול מאורגן. הפופולאריות הרבה של הטיולים המאורגנים מובילה, כמובן, לצורך במדריכי טיולים לחו"ל מקצועיים ואיכותיים, אשר יוכלו להוביל את קבוצות הישראלים ברחבי תבל, להכיר להם את נפלאותיה של המדינה בה הם מבקרים, לתווך להם את התרבות המקומית, ולהיות אחראים על שלל הבירוקרטיות המתלוות לניהול הקבוצה ומסעה במדינות ניכר. תפקידו של מדריך הטיולים דורש, אם כן, אחריות רבה, תקשורת בין אישית מעולה ויכולת להוביל קבוצה, ועליו להיות בקיא גם בשלל תחומי דעת – בהיסטוריה וגיאוגרפיה, באמנות ואדריכלות, בפולקלור ובתרבות של שלל עמים ומדינות. על כן, כדי לקבל את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים למדריך הטיולים האיכותי, נדרשים לימודים מעמיקים ומקיפים. מספר מוסדות לימוד מובילים מציעים קורסים ייחודיים, מרתקים וחווייתיים להכשרת מדריכי טיולים לחו"ל, אשר מקלים מאד על ההשתלבות בעבודה בתחום. אז אם גם אתם מתעניינים בלימודים ייחודיים אלו, הגעתם למקום הנכון – בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס להכשרת מדריכי טיולים לחו"ל.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
לימודי הכשרת מדריכי טיולים בחו"ל -  למי מיועדים הלימודים?
הלימודים בקורס הדרכת הטיולים בחו"ל מיועדים לאנשים דינאמיים, אחראיים, בעלי יחסים בין אישיים מעולים ויכולות ארגון והדרכה גבוהות, המבקשים להשתלב בעבודה ייחודית ומרתקת, אשר תפתח את אופקיהם ותקנה להם אין-ספור חוויות חדשות. הלימודים מתאימים במיוחד למדריכי טיולים בארץ, סוכני נסיעות ומורי דרך (אשר, לעיתים, יכולים להירשם לקורס מקוצר), כמו גם לבוגרי תואר ראשון בתיירות ומלונאות, תואר ראשון בגיאוגרפיה, תואר ראשון בהיסטוריה, אנשי חינוך והוראה ובוגרי לימודים רלוונטיים נוספים. הלימודים בקורס זה הם מרתקים, מעשירים וחווייתיים במיוחד, והם מתאימים גם למי שאינו שואף להשתלב בעבודה בתחום, אלא מעוניין בהעשרה אישית מרתקת בלבד. אם אתם מתעניינים בלימודי הדרכת טיולים בחו"ל, אולי תגלו עניין גם בלימודי תעודה נוספים מתחומי התיירות.

ללמוד הדרכת טיולים בחו"ל -  מהם תנאי הקבלה ללימודים?
תנאי הקבלה לקורס הכשרת מדריכי הטיולים בחו"ל משתנים בין מכללה למכללה ובין מוסד לימודים אחד למשנהו, אולם בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בני 20 ומעלה, בעלי תעודת בגרות מלאה (בני 30 ומעלה יכולים להתקבל לחלק מהקורסים בתחום גם ללא תעודת בגרות מלאה), ובעלי שליטה מלאה בעברית ואנגלית (ידיעת שפה זרה נוספת מהווה יתרון בקבלה). חלק ממוסדות הלימוד בתחום אף עורכים ראיונות קבלה, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו.

קורס הדרכת טיולים בחו"ל -  משך הלימודים ומתכונתם
משך הלימודים בקורס מדריכי הטיולים בחו"ל משתנה אף הוא בין המכללות ומוסדות הלימוד השונים בתחום, אך בדרך כלל כוללים הלימודים בין 220 ל- 280 שעות לימוד אקדמיות (שעות הסיורים והטיולים בארץ בחו"ל אינם כלולים, בדרך כלל, בשעות אלו, אלא מהווים תוספת לשעות הלימוד). מרבית הקורסים בתחום נמשכים בין חצי שנה לשנה, בהתאם לסך כל שעות הלימוד, מספר המפגשים השבועיים ואורכו של כל מפגש. חלק ממוסדות הלימוד מציעים אופציה ללימודי ערב, המתאימים במיוחד לאנשים עובדים או סטודנטים, אולם, יש לקחת בחשבון כי הסיורים המקצועיים והטיולים בארץ (ובחו"ל) נמשכים לאורכו של כל היום (או אף כמה ימים רצופים), כך שגם הלימודים במסלול ערב יידרשו מכם לפנות מספר ימים לטובת הלימודים בקורס.

ללמוד להדריך טיולים בחו"ל -  מהם נושאי הלימוד בקורס?
תכנית הלימודים בקורס הכשרת מדריכי הטיולים לחו"ל היא עשירה ומגוונת במיוחד, וכוללת, לצד הלימודים העיוניים והתיאורטיים המרתקים, גם שלל התנסויות מעשיות חווייתיות, לרבות טיולים ברחבי הארץ ואף טיול לחו"ל (אופציונלי – ההשתתפות בו אינה חובה, ואינה כלולה בעלות הקורס). נושאי הלימוד המדויקים אמנם משתנים מעט בין מוסד לימודים אחד למשנהו, אך בדרך כלל כוללים הלימודים את התכנים והנושאים הבאים: מבוא לגיאוגרפיה עולמית ואזורית, קריאת מפה, מסלולי טיול פופולאריים ברחבי העולם, טיולים על פי נושא (טיולי מוסיקה, טיולי אוכל וכיו"ב), אמנות ואדריכלות, דתות העולם – יהדות, נצרות, אסלאם ודתות המזרח, מבוא להיסטוריה עולמית, ביטחון ובטיחות בטיול, שיטות ומיומנויות הדרכה, הכנת תיק הדרכה, היבטים משפטיים, תקשורת בין-אישית, מינהלות טיסה ומלונות, התמודדות עם מצבי לחץ, ארכיאולוגיה, ניהול כספים, ועוד מגוון נרחב של נושאי לימוד, אשר יכשירו את הבוגרים במיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים למדריך הטיולים בחו"ל המקצועי והאיכותי.

לימודי הכשרת מדריכי טיולים ומלווי קבוצות ומשלחות לחו"ל – תעודה
בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, יהיו זכאים לתעודת "מדריך טיולים בחו"ל", מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. לעיתים קרובות התעודה הניתנת בסיום הלימודים היא גם מטעם חברות הנסיעות והתיירות המובילות. כמו כן, לעיתים מזכה את הקורס את בוגריו בנקודות זכות להמשך לימודים לתואר ראשון.

ללמוד הדרכת טיולים בחו"ל - מה עושים בסיום הלימודים?  
בוגרי הלימודים יוכלו, כמובן, להשתלב בעבודה המרתקת ומלאת החוויות של מדריך הטיולים לחו"ל, וללוות קבוצות ישראלים בטיולים בכל רחבי העולם, או להשתלב בעבודה בסוכנויות הנסיעות, במרכזים תיירותיים, ובהדרכת טיולים בארץ.

קורס מדריכי טיולים בחו"ל – סיכום
לסיכום, אם אתם מחפשים לימודים מהנים, מגוונים ומעשירים במיוחד – לימודים אשר יפרשו בפניכם עולם ומלואו, ואשר יכשירו אתכם לעבודה ייחודית ומרתקת, בה תטיילו בכל רחבי העולם, תכירו תרבויות חדשות ותחזו בנופים מרהיבים, ותדריכו במיומנויות והצלחה מטיילים ישראלים רבים – ותעזרו להם להפוך את חופשתם לחופשה בלתי נשכחת – לימודי הדרכת הטיולים בחו"ל (הידועים גם כלימודי ראשי משלחות לחו"ל ולימודי מלווי קבוצות לחו"ל) מיועדים עבורכם. אז בואו ליהנות מלימודים מעולם אחר – בואו ללמוד בקורס הכשרת מדריכי טיולים לחו"ל.
שירות אישי חינם
קורס מדריכי טיולים בחו"ל
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?