מוסדות לימודים
תפנית
תפנית
ביה"ס למנהלים ופיננסים של האוניברסיטה הפתוחה
מיקום בארץ: מרכז
מכללת רמת-גן – לימודי תעודה והעשרה
מכללת רמת-גן – לימודי תעודה והעשרה
המרכז למקצועות הניהול
מיקום בארץ: רמת גן
המכללה האקדמית גליל מערבי
המכללה האקדמית גליל מערבי
היחידה לקורסים והשתלמויות
מיקום בארץ: עכו
מכון לנדר בירושלים
מכון לנדר בירושלים
היחידה ללימודי חוץ
מיקום בארץ: ירושלים
המכללה האקדמית אשקלון - היחידה ללמודי חוץ
המכללה האקדמית אשקלון - היחידה ללמודי חוץ
קורסים במרכז לניהול והסמכה בכירה
מיקום בארץ: אשקלון
הטכניון - היחידה ללימודי המשך
הטכניון - היחידה ללימודי המשך
לימודי פיתוח מנהלים - בשיתוף המכללה האקדמית להנדסה ירושלים
מיקום בארץ: חיפה ותל אביב

לימודי פיתוח מנהלים

תעודת העשרה בפיתוח מנהלים

לימודי פיתוח מנהלים מקנים כלים מקצועיים מתקדמים, ומאפשרים לטפס בסולם ההצלחה. קורס מנהלים מיועד למי שמבקש להתפתח מבחינה אישית ומקצועית, ולהגדיר חזון אישי ויעדים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס פיתוח מנהלים - מידע כללי

לימודי פיתוח מנהלים מסייעים לכל מנהל להגיע להעצמה אישית, וזאת באמצעות איתור החוזקות והחולשות. בעולם של תחרות עסקית עזה, כל מנהל נדרש להיות בשיא יכולתו המקצועית, ולהתפתח ולהשתפר ללא הרף. באמצעות לימודי פיתוח מנהלים ניתן להתעדכן בחידושים האחרונים בתחום ניהול עסקים, כדי להבין את הדרישות המשתנות של השוק הכלכלי הדינאמי ולעשות את ההתאמות הנחוצות מבחינה אישית ועסקית גם יחד. כיוון שהקורסים בתחום מיועדים למנהלים, רבות מהמכללות מציעות לימודים בשעות הערב, המתאימים במיוחד לאנשים עובדים. 

בעקבות המודעות הגוברת לתפקידם המאתגר של מנהלים, ולהכשרה הרבה לה הם זקוקים, פותחו בשנים האחרונות מגוון רחב של מסלולים ללימודי פיתוח מנהלים. הקורסים השונים מסייעים לפתח ולחזק מיומנויות ניהול, לשכלל את החשיבה האסטרטגית, לשפר יחסים בין אישיים ואינטליגנציה רגשית, למצות את המשאבים הקיימים בארגון ולהכיר דרכים חדשות לפיתוח משאבים חדשים, ולבחון מודלים שונים לתהליכי קבלת החלטות בארגון.

לימודי פיתוח מנהלים - קהל היעד ותנאי הקבלה

קהל היעד של לימודי פיתוח מנהלים הוא מנהלים מכל הרמות, ובכלל זה מנהלים בתחילת דרכם אשר מבקשים לרכוש כלים מקצועיים בסיסיים, מנהלים בכירים בחברות בינוניות אשר מעוניינים להתקדם אל חברות בין לאומיות, וגם מנהלים בחברות ענק אשר רוצים להתעדכן בחידושים האחרונים. תנאי קבלה לקורס פיתוח מנהלים משתנים בהתאם למידת ההכשרה אליה מבקשים להגיע, אולם בדרך כלל יש צורך בניסיון ניהולי של חמש שנים לפחות, וכן בועדת קבלה או בראיון אישי. הלימודים מתאימים במיוחד לבוגרי תואר ראשון במנהל עסקים (או תואר שני בתחום), לבוגרי תואר בכלכלה, לבוגרי קורסים בניהול ועסקים וכיו"ב.

ללמוד פיתוח מנהלים - קורסים למנהלים - נושאי הלימוד

הנושאים הנסקרים במהלך לימודי פיתוח מנהלים הינם מרתקים ועדכניים, וכוללים שילוב של ידע תיאורטי מעמיק יחד עם התנסות מעשית. נושאים דוגמת מיומנויות וכלים לעבודה יצירתית, האינטליגנציה הרגשית הנדרשת לתפקיד ניהולי, ניהול זמן, העברת מסרים ורעיונות בדרגי ניהול גבוהים יותר, שיטות לניהול אפקטיבי של צוות, דימוי עצמי ואסרטיביות ככלי ניהולי, התאמת ביצועים אישיים וקבוצתיים לאסטרטגיה הארגונית, ניהול אפקטיבי של צוות, מיומנויות וכלים להנעת אנשים לביצועי שיא, מודלים בניהול צוותים, אחריות ומסוגלות אישית בניהול שינויים, הקשיים וההתמודדויות בתפקיד הניהולי ושיטות להתמודדות עם לחץף עבודה בין ממשקים, ושחיקה בעבודה ותכנון הניהול והגדרתו על פי מטרות ויעדים, תוך בקרה ומעקב שוטף הם רק חלק מהתחומים אליהם נחשפים הסטודנטים במהלך לימודי פיתוח מנהלים.

שירות אישי חינם
לימודי פיתוח מנהלים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?