מוסדות לימודים
הקריה האקדמית אונו
הקריה האקדמית אונו
לימודי תואר ראשון ושני
מיקום בארץ: קריית אונו, אור יהודה
מכללת אורט הרמלין להנדסאים, נתניה
מכללת אורט הרמלין להנדסאים, נתניה
לימודי הנדסאים, השלמות לתואר ראשון, לימודי תעודה
מיקום בארץ: נתניה
המרכז ללימודים אקדמיים
המרכז ללימודים אקדמיים
קריירה לפני הכל
מיקום בארץ: אור יהודה
אפקה המכללה האקדמית להנדסה
אפקה המכללה האקדמית להנדסה
לימודי ערב באפקה
מיקום בארץ: תל אביב
המכללה האקדמית נתניה
המכללה האקדמית נתניה
Netanya Academic College
מיקום בארץ: נתניה
המכללה האקדמית הדסה
המכללה האקדמית הדסה
מכללת הדסה ירושלים. תמיד מחוברים
מיקום בארץ: ירושלים
HIT המכון הטכנולוגי חולון
HIT המכון הטכנולוגי חולון
לימודי מדע, הנדסה, ניהול ועיצוב
מיקום בארץ: חולון
המרכז האקדמי רופין
המרכז האקדמי רופין
לראות מעבר לאופק
מיקום בארץ: עמק חפר, מכמורת
המכללה האקדמית גליל מערבי
המכללה האקדמית גליל מערבי
תוציא מעצמך את המקסימום
מיקום בארץ: עכו
מכללת רמת גן - לימודי האוניברסיטה הפתוחה
מכללת רמת גן - לימודי האוניברסיטה הפתוחה
תואר ראשון, לימודי תעודה
מיקום בארץ: רמת גן
שערי משפט
שערי משפט
אקדמיה מתמחה בתחום שלך!
מיקום בארץ: הוד השרון
בית הספר למוסיקה של הקריה האקדמית אונו
בית הספר למוסיקה של הקריה האקדמית אונו
לימודי מוסיקה, תוכנה וסאונד
מיקום בארץ: תל אביב
המכללה האקדמית בית ברל
המכללה האקדמית בית ברל
חברה, תרבות, אמנות, חינוך ועוד.
מיקום בארץ: כפר סבא
מכללת אוהלו בקצרין
מכללת אוהלו בקצרין
מכללה אקדמית לחינוך ולספורט
מיקום בארץ: קצרין
המכללה האקדמאית ספיר
המכללה האקדמאית ספיר
לימודי תרבות, יצירה והפקה
מיקום בארץ: שדרות
תילתן
תילתן
המכללה לעיצוב ותקשורת חזותית
מיקום בארץ: חיפה קמפוס הנמל - ליד תחנת הרכבת
הקמפוס האקדמי אחוה
הקמפוס האקדמי אחוה
אקדמיה מעשית
מיקום בארץ: איזור הדרום - סמוך לקרית מלאכי
מכללות אורט
מכללות אורט
מכללות לטכנולוגיה מתקדמת ולמדעים
מיקום בארץ: כרמיאל, קריית ביאליק, נתניה, כפר סבא, תל אביב, רחובות, ירושלים
יחידה ללימודי המשך וחוץ - האוניברסיטה הפתוחה
יחידה ללימודי המשך וחוץ - האוניברסיטה הפתוחה
לימודי תעודה והעשרה
מיקום בארץ: בתל אביב, חיפה, ירושלים, רעננה, באר שבע, מודיעין, ראשון לציון, נתניה, איזור השרון, הוד השרון, רמת הש

לימודי ערב

לעבוד וללמוד - שתי ציפורים במכה אחת!

לימודי ערב מאפשרים לרכוש השכלה אקדמית גם במהלך עבודה במשרה מלאה, ופותחים דלת להתקדמות תעסוקתית. לימודי ערב מוצעים כיום במגוון מוסדות אקדמיים ובמגוון מסלולי לימוד, ובכלל זה לימודי תואר ראשון במסלול לימודי ערב, לימודי תואר שני במסלול לימודי ערב, לימודי תעודה במסלול לימודי ערב, ועוד.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודים אקדמיים בשעות הערב - מידע כללי

לימודי ערב מקנים הזדמנות ייחודית לשלב בין רכישת השכלה גבוהה והרחבת אפשרויות התעסוקה, יחד עם שמירה על הפרנסה הסדירה. בעידן המודרני לימודי תואר ראשון מהווים תנאי קבלה למקומות תעסוקה רבים, ועל כן חשיבותה של השכלה אקדמית גבוהה במיוחד. בנוסף, מי שמבקש להשתלב במשרות מפתח בתעשיות מרכזיות במשק נדרש לידע מקיף ורב תחומי, ברמה של לימודי תואר שני לפחות. לימודי ערב לתואר ראשון מקנים גם לאנשי קריירה, עובדים במשרה מלאה או הורים לילדים קטנים להשתתף בלימודי תואר או תעודה מקצועית אפשרות להצטרף למעגל ההשכלה האקדמית, ולקדם את עתידם בזמן הנוח להם.

בשנים האחרונות מקומות עבודה רבים מציעים תוכניות לימודים לאנשים עובדים, המבוססות בדרך כלל על לימודי ערב. מגמה זו נובעת מהצורך הרב בהתמקצעות ומומחיות בתחום ספציפי, וכן מהחידושים הרבים בתחומים דוגמת מחשבים, תקשורת, הנדסה ועוד. לימודי ערב תוך כדי העבודה מאפשרים לעובד לזכות בתנאי שכר משופרים, מגדילים את טווח המשרות בהן ניתן להשתלב.

לימודים אקדמיים לאנשים עובדים - לימודי ערב - מתכונת הלימודים

תוכנית לימודי ערב איננה שונה במהותה מזו של לימודי תעודה והשתלמויות או לימודי תואר ראשון במסלול בוקר, מלבד זמני המפגשים הלימודיים כמובן. בדרך כלל הפגישות הלימודיות מתקיימות רק פעמיים בשבוע, או במתכונת של יום לימודים ארוך חד שבועי. לוח זמנים ייחודי זה מאפשר גם לאנשים עובדים למצוא את הדרך להשתלב במסלול לימודי ערב בתחום המעניין אותם, על מנת להתקדם מבחינה מקצועית. עם זאת, מאחר ותדירות המפגשים הלימודיים במסלול לימודי ערב פחותה מזו של מסלול לימודי בוקר, הרי שגם אורך הלימודים מתמשך בהתאם.

לימודי ערב - תואר ראשון לאנשים עובדים - תנאי הקבלה

תנאי קבלה של לימודי ערב במסלולים השונים בדרך כלל דומים לדרישות הסף האקדמיות של המועמדים אל לימודי בוקר, בהתאם למסלול הלימודים כמובן. לימודי ערב לתואר ראשון מציבים בדרך כלל תנאי קבלה של תעודת בגרות ופסיכומטרי, בעוד שלימודי תעודה והשתלמויות מציבים דרישות קבלה של ניסיון קודם בתחום המבוקש. מועמדים אשר אינם עומדים בחלק או בכל מדרישות הקבלה יכולים להשתלב בלימודי שיפור בגרויות, קורס הכנה לפסיכומטרי או מכינה קדם אקדמית, אשר מסייעת לשפר את הציונים ומגדילה את הסיכוי להתקבל אל מקום הלימודים המבוקש.

לימודי ערב לתואר ראשון - מסלולי לימוד פופולאריים

לימודי ערב במשפטים:

לימודי משפטים זוכים לביקוש רב בישראל, וסטודנטים רבים שואפים לתואר ראשון במשפטים על מנת לשפר את מצבם התעסוקתי. כיום מוסדות לימוד רבים משלבים בין לימודי תיאוריה והתנסות מעשית, ומאפשרים לבחור במסלול לימודי ערב לתואר ראשון במשפטים, במיוחד לאנשים עובדים. חשוב לציין כי לא כל הקורסים מוצעים במסגרת של לימודי ערב, ויש לבדוק את תוכנית הלימודים טרם ההרשמה.

לימודי ערב בכלכלה:

לימודי כלכלה שומרים על מעמדם כתחום לימודים מבוקש, וכיום מכללות רבות מציעות מסלולים איכותיים ללימודי תואר ראשון או שני. לימודי כלכלה משלבים בין נושאים שונים מתחום מדעי החברה, דוגמת מאקרו כלכלה, מתמטיקה, הקצאת משאבים, מימון, מודלים של תחרות, שיווק ועוד. לאחרונה נפתחו מסלולי לימוד במיוחד עבור אנשים עובדים, המאפשרים להשתלב בלימודי ערב לתואר ראשון בכלכלה.

לימודי ערב  במנהל עסקים:

לימודי מנהל עסקים נחשבים ליוקרתיים, ומספקים למנהלים ושכירים גם יחד אפשרות להתקדם מבחינה מקצועית. תואר ראשון במנהל עסקים מספק כלים מקצועיים מתקדמים לשם ניהול יחידות, כלכליות ושאינן כלכליות, בדרך שתמקסם את מטרות הארגון, ותוך התחשבות במשתנים ואילוצים דינאמיים ומשתנים. לאחרונה נפתחו מסלולי לימוד במיוחד עבור אנשים עובדים, המאפשרים להשתלב בלימודי ערב לתואר ראשון במנהל עסקים.

לימודי ערב בהנדסת תוכנה:

הנדסת תוכנה הינו תחום דינאמי ומבוקש, משום שבחברה המודרנית פעילויות רבות מבוססות על מחשבים ותוכנה. תואר ראשון בהנדסת תוכנה נחשב ליוקרתי במיוחד, ומאפשר להשתלב בחברות היי טק מובילות בתפקידים מרתקים ומתגמלים. לאחרונה נפתחו מסלולי לימוד במיוחד עבור אנשים עובדים, המאפשרים להשתלב בלימודי ערב לתואר ראשון בהנדסת תוכנה.

לימודי ערב בהנדסת תעשייה וניהול:

הנדסת תעשייה וניהול הינו תחום מרתק ורב תחומי, המשלב תחומי ידע מגווים דוגמת מחשוב, כלכלה, הנדסה, ארגון וניהול, לשם תכנון ותפעול של מערכות משולבות המורכבות מציוד, חומרים ואנשים, לצורך פתרון בעיות בתעשייה ובשירותים. תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול נחשב מקצוע מבוקש, מאחר והוא מאפשר להשתלב במגוון רחב של תפקידים מאתגרים, בענפי התקשורת, הביטחון, הבנקאות ועוד. לאחרונה נפתחו מסלולי לימוד במיוחד עבור אנשים עובדים, המאפשרים להשתלב בלימודי ערב לתואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול.

לימודי ערב  בקרימינולוגיה:

קרימינולוגיה חוקרת התנהגויות אנורמאליות, ובפרט את תורת הפשע. לימודי תואר ראשון בקרימינולוגיה כוללים נושאים מרתקים כגון עבריינות וסטייה מנורמות, ומשלבים בין תחומים אקדמיים מגוונים דוגמת אנתרופולוגיה, סטטיסטיקה, פסיכולוגיה, משפטים, סוציולוגיה, ועוד. לאחרונה נפתחו מסלולי לימוד במיוחד עבור אנשים עובדים, המאפשרים להשתלב בלימודי ערב לתואר ראשון בקרימינולוגיה.

לימודי ערב בהנדסת חשמל:

הנדסת חשמל מהווה את אחד התחומים המרכזיים במקצוע ההנדסה, ועוסקת בתכנון, פיתוח והתקנה של מערכות חשמל מורכבות. הנדסת חשמל מהווה מקצוע מבוקש ויוקרתי, ולימודי תואר ראשון מקנים תואר נחשק המאפשר להשתלב במגוון רחב של מקומות תעסוקה. לאחרונה נפתחו מסלולי לימוד במיוחד עבור אנשים עובדים, המאפשרים להשתלב בלימודי ערב לתואר ראשון בהנדסת חשמל.

לימודי ערב בראיית חשבון:

חשבונאות עוסקת בקשת רחבה של נושאים, וישנו ביקוש רב לאנשי מקצוע איכותיים ומקצועיים. לימודי חשבונאות מקנים תואר יוקרתי ומאפשרים להשתלב בקשת של רחבה של אפשרויות תעסוקה. לימודי תואר ראשון בחשבונאות כוללים גם הכנה לבחינות ההסמכה של מועצת רואי החשבון, כאשר לאחרונה נפתחו מסלולי לימוד במיוחד עבור אנשים עובדים, המאפשרים להשתלב בלימודי ערב לתואר ראשון בראיית חשבון.

שירות אישי חינם
לימודי ערב
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?