מוסדות לימודים
המכללה האקדמית כנרת
המכללה האקדמית כנרת
לימודי איפור מקצועי
מיקום בארץ: עמק הירדן
ירין שחף בי"ס הגבוה למקצועות היופי
ירין שחף בי"ס הגבוה למקצועות היופי
לימודי איפור במגוון מסלולים
מיקום בארץ: תל אביב
המרכז הרב תחומי ללימודי הקוסמטיקה
המרכז הרב תחומי ללימודי הקוסמטיקה
מבחר לימודי קוסמטיקה
מיקום בארץ: רמת גן
ניילי קוסמטיקס
ניילי קוסמטיקס
מרכז הדרכה לבניית ציפורניים ומקצועות היופי
מיקום בארץ: פתח תקווה

לימודי איפור מקצועי

תעודת העשרה באיפור ואיפור מקצועי

איפור מאפשר לשפר את ההופעה החיצונית בזמן קצר ובהשקעה נמוכה, ולשדרג את המראה הכולל. לימודי איפור מקצועי מעניקים כלים פרקטיים מתקדמים, לצד ידע תיאורטי נרחב, ומאפשרים לעסוק בתחום באופן מקצועי.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס איפור מקצועי - מידע כללי

איפור עוסק בשיפור המראה החיצוני ושמירה על אסתטיקה, דבר אשר חשוב במיוחד בעידן של תקשורת ויזואלית. לימודי איפור מקצועי מעניקים כלים חשובים לשם שינוי תווי פנים ויצירת אשליות ויזואליות שונות, ומאפשרים לחולל נפלאות בשיפור המראה החיצוני וההרגשה הפנימית. ניתן ללמוד איפור לשם טיפוח אישי, או להשתלב בלימודי איפור מקצועי לשם הסבה מקצועית והשתלבות בתחום תעסוקה מתפתח במהירות.

לימודי איפור מקצועי - מגוון מסלולי לימוד והתמחות

לימודי איפור מוצעים כיום במגוון רחב של התמחויות, המאפשרות לכל אדם למצוא את מסלול הלימודים המתאים לו ביותר. לימודי איפור טבעי ליום יום הינם המבוקשים ביותר, אך ניתן להתמחות בתחומים ייחודיים דוגמת לימודי איפור דוגמניות, איפור אופרה ובלט, איפור גוף, איפור טלוויזיה, איפור כלות, איפור אופנה, איפור לתיאטרון, איפור גברים, איפור אומנותי, ועוד. תחום נוסף אשר זוכה לפריחה רבה בעת האחרונה הוא לימודי איפור קבוע, המהווה פתרון קל ואסתטי לשמירה על הופעה מטופחת לאורך כל היום.

כל התמחות של איפור מקצועי טומנת בחובה תורה שלמה, וניתן להעמיק בה. לימודי איפור מקצועי לטלוויזיה ולקולנוע מקנים את הכלים המקצועיים הנחוצים לשם בחירת האיפור המתאים לגוון המצלמות, בעוד שלימודי איפור אופנה מתמקדים בהתגברות על על מכשולים כמו פלאשים ומיקומים לא סימפטיים. זו שתאפר גברים לצרכים שונים, חייבת להכיר את תווי הפנים השונים של הגברים ולדעת לשוות להם מראה טבעי ולא מאופר. איפור הינו אמנות לכל דבר, אשר בדומה לתחומי אמנות אחרים, ניתן לפיתוח על ידי לימודי איפור מקצועי.

ללמוד איפור מקצועי - מה לברר לפני שבוחרים מוסד לימודים?

לימודי איפור מוצעים כיום במגוון רחב של מוסדות, בין אם במסגרת של לימודי פנאי והעשרה ובין אם לשם לימודי תעודה המקנים הסמכה מקצועית בתחום הקוסמטיקה והטיפוח. מומלץ לבדוק את איכות צוות ההוראה ויוקרת התעודה המתקבלת, כמו גם מספר הסטודנטים בכיתה ומידת התרגול במהלך לימודי איפור מקצועי. ישנם רבים הבוחרים בלימודי איפור מקצועי לשם העשרה אישית, אולם למי שבוחר בלימודי תחום זה לשם עיסוק ומקור פרנסה מומלץ לבדוק את מידת הסיוע בהשתלבות בשוק העבודה שמציעות המכללות השונות. דבר חשוב נוסף שכדאי לבדוק בעת חיפוש לימודים הינו גמישות שעות הלימוד, וכן האם ישנו מסלול לימודי ערב.

ללמוד להיות מאפר - תכנית הלימודים

תוכנית לימודי איפור ואיפור מקצועי עשירה ומגוונת, ומשלבת לימודים תיאורטיים ועיוניים, יחד עם התנסות מעשית על בובות ואנשים. לימודי קורס איפור מקצועי כוללים קורסים בנושא טיפוח העור, הבלטת עצמות לחיים והחבאת סנטר כפול, הקטנת עיגולים שחורים מתחת ומעל לעיניים, עיצוב מחדש של השפתיים, החבאת שקיות בעיניים, הקטנת האף ויישור האף בעזרת איפור, החבאת נמשים, הבלטת העיניים, מראה צעיר יותר לעיניים, החבאת פצעים ופגמים בפנים, מריטת גבות, שיזוף מלאכותי, מניעת נזילת ליפסטיק, הקטנת עיניים שקועות, קרם לחות, החבאת קמטי הבעה וצחוק, הבלטת שפה עליונה, מתיחת פנים בעזרת איפור, הבלטת מבנה הפנים, כיסוי כתמי עור ועוד.

קורס הכשרת מאפרים ומאפרות - מה עושים בסיום הלימודים? 

לאחר סיום הלימודים ועמידה בכל המבחנים בהצלחה, הבוגרים זכאים לתעודת גמר מטעם מוסד הלימודים, ובמקרה של לימודי תעודה גם לתעודת מקצוע סוג 1 של משרד התמ"ת. כיום ישנו ביקוש רב לאנשי מקצוע איכותיים ומקצועיים בתחום, ובוגרי לימודי איפור מקצועי יכולים להשתלב במגוון רחב של מקומות עבודה, ובהם מכונים לעיצוב שיער, סלון לכלות, חברות לקוסמטיקה, או פתיחת עסק פרטי ועבודה באופן עצמאי.

עולם איפור ואיפור מקצועי הינו רחב ידיים, וישנם נושאים רבים בהם ניתן להתמחות, דוגמת איפור כלות, איפור לפורים, איפור פנים, איפור לתצוגות אופנה, איפור יצירתי, איפור במה, איפור לאירועים, איפור דראג, איפור לטלוויזיה ולקולנוע, ועוד. בכדי להגדיל את מגוון אפשרויות התעסוקה, ולאפשר התפתחות אישית ומקצועית, מומלץ לשלב את לימודי איפור ואיפור מקצועי עם לימודי תחומים אחרים מעולם הקוסמטיקה והטיפוח, כמו לימודי עיצוב גבות, לימודי עיצוב שיער, איפור קבוע, מניקור ופדיקור, אמני קעקוע ועוד.

שירות אישי חינם
לימודי איפור מקצועי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?