מוסדות לימודים

קורס הום סטיילינג

לימודי עיצוב הבית

הום סטיילינג, או בשמו העברי – עיצוב הבית (נקרא לפעמים גם הלבשת הבית) הוא תחום עיצובי המציע פתרון אידיאלי למי שמעוניינים לחדש ולשפר את מראה ביתם (או כל חלל פנימי אחר) בזמן קצר יחסית וללא צורך בהשקעה כספית ענקית. ההום סטיילינג, המבוסס על "נגיעות" קטנות – שינוי התאורה, צביעת הקירות, שינוי מיקום הריהוט והכנסת קישוטים דקורטיביים, יכול לעזור להפוך כל דירה או חנות, לדירה הנראית כאילו היא יצאה מז'ורנל. כיוון שרבים מעוניינים לחדש את מראה ביתם, אך אין הם מסוגלים להוציא סכומי עתק ולהיעזר בשירותיהם המצוינים, אך יקרים, של אדריכלים ומעצבי פנים, זוכה תחום ההום סטיילינג לביקוש הולך וגובר, וסטייליסטים איכותיים נהנים מעבודה רבה ומלאת סיפוק. אם גם אתם מתעניינים בלימודים מרתקים אלו, הגעתם למקום הנכון – בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי ההום סטיילינג.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
קורס הום סטיילינג ועיצוב הבית -  מידע כללי
כולם רוצים לגור בבית מעוצב בטוב טעם, המשרה אווירה נעימה, אולם אין הם רוצים להשקיע סכומים גדולים, "להסתבך" עם שבירת קירות ולחכות חודשים ארוכים עד סיום העבודות. ההום סטיילינג מציע עיצוב מחדש ומעולה של הבית בהשקעה מינימלית של זמן וכסף, ועל כן הולך וזוכה תחום זה לפופולאריות גדולה בשנים האחרונות. בעמוד זה תוכלו למצוא פרטים על לימודי התחום – למי הם מתאימים, כמה זמן הם נמשכים, מה לומדים בקורס וכיו"ב.

לימודי הום סטיילינג ועיצוב הבית -  למי מיועדים הלימודים?
הלימודים בקורס ההום סטיילינג מיועדים, כמובן, לאנשים עם "סטייל" – לאנשים יצירתיים, בעלי תפיסה עיצובית ואסתטית מפותחת, המעוניינים במיטב הידע, הכלים והמיומנויות לעיצוב הבית. הלימודים מתאימים הן למעוניינים בהעשרה אישית בלבד, אשר תעזור להם לעצב את דירתם הפרטית (ועל כן הלימודים מתאימים במיוחד למי שעומדים לפני שיפוץ או מעבר דירה), והן למי שמעוניינים בהכשרה מקצועית איכותית לעבודה בתחום זה, ההולך ומתפתח במהירות גדולה. כן מתאימים הלימודים לארכיטקטים המעוניינים להרחיב את ארגז הכלים המקצועי שלהם בכלי מבוקש זה. אם אתם מתעניינים בלימודי ההום סטיילינג ועיצוב הבית, אולי תגלו עניין גם בלימודי תואר ראשון בעיצוב פנים, לימודי תעודה בעיצוב פנים, לימודי פנג שואי או לימודי הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים.

ללמוד הום סטיילינג ועיצוב הבית -  מהם תנאי הקבלה ללימודים?
תנאי הקבלה ללימודי ההום סטיילינג משתנים בין מכללה למכללה ובין מוסד לימודים אחד למשנהו. בעוד חלק גדול מהקורסים בתחום פתוחים בפני הקהל הרחב ואין הם מציבים כל תנאי קבלה, מוסדות לימוד אחרים מקבלים אל שורותיהם רק בוגרי 12 שנות לימוד (לעיתים אף נדרשת בגרות מלאה). כמו כן, חלק ממוסדות הלימוד מבקשים מהמועמד להציג תיק עבודות בעיצוב (אם אין ברשותכם תיק עבודות – תוכלו להירשם לקורס להכנת תיק עבודות) ולעיתים אף נדרשים המועמדים לעבור ריאיון אישי או מבחנים ייעודיים שונים (כמו מבחן בעיצוב, לדוגמא), הבודק את מידת התאמתם ללימודים ולעיסוק בתחום.

קורס עיצוב הבית והום סטיילינג -  משך הלימודים ומתכונתם
משך הלימודים של קורס ההום סטיילינג משתנה אף הוא בין המכללות ומוסדות הלימוד השונים בתחום, בהתאם לעומקו והיקפו של הקורס ומטרותיו. לצד קורסים בסיסיים, המהווים מעין מבוא לתחום וכוללים פחות מ-100 שעות לימוד, קיימים קורסים מעמיקים יותר, המעניקים למשתתפיהם הכשרה מקצועית איכותית ומקיפה, וכוללים בין 100 ל-250 שעות לימוד אקדמיות. כן קיימים בתחום קורסים מעמיקים במיוחד, הכוללים בין 300 ל-350 שעות לימוד אקדמיות, והכוללים, בדרך כלל, לצד לימודי ההום סטיילינג, גם חלקים המוקדשים ללימודי בנייה וניהול של עסק עצמאי, שיווקו ועבודה מול לקוחות. אם אתם מתעניינים בלימודי ההום סטיילינג, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם ליהנות מלימודים אלו – אל חשש! מוסדות לימוד רבים מציעים קורסים בלימודי ערב, כך שגם אנשים עובדים יכולים להשתלב בלימודים בזמנים הנוחים להם ביותר, מבלי לוותר על ימי עבודה.

ללמוד עיצוב הבית והום סטיילינג - מהם נושאי הלימוד בקורס?
תכנית הלימודים בקורס ההום סטיילינג ועיצוב הבית היא עשירה ומרתקת, וכוללת הן לימודים עיוניים ותיאורטיים מרתקים, והן שלל תרגולים מעשיים והתנסויות חווייתיות, לרבות סיורי שטח מקצועיים (בחלק ממוסדות הלימוד). נושאי הלימוד המדויקים בקורס משתנים מעט בין המכללות ומוסדות הלימוד, אך פעמים רבות כוללים הלימודים את הנושאים והתכנים הבאים: מושגי יסוד בעיצוב, יסודות ברישום אדריכלי, תולדות העיצוב וסגנונות בעיצוב, שימוש בצבעים וטכניקות צביעה, עיצוב המטבח, עיצוב חדרי אמבט ושירותים, עיצוב פינת האוכל, עיצוב הסלון, עיצוב חדרי מגורים, עיצוב חללים מסחריים וציבוריים, תאורה, שימוש באקססוריז וכלים דקורטיביים, ריהוט, טקסטיל והכרת בדים, איזומטריה ופרספקטיבה, תוכנת סקאצ'אפ SketchUp, שימוש בחומרים – עץ, ברזל, פלסטיק, בטון וכיו"ב, תכנון פרויקט ועבודה בשטח, עיצוב גינה, פנג שוואי, שיווק עצתמי ועבודה מול לקוחות, ועוד מגוון נושאי לימוד מרתקים, הדואגים להכשרתם המקיפה והאיכותית של הבוגרים.

לימודי עיצוב הבית והום סטיילינג – תעודה
בוגרי הקורס, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר, מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

ללמוד הום סטיילינג - מה עושים בסיום הלימודים?  
בסיום הלימודים יוכלו הבוגרים להשתלב בעבודות ייעוץ ועיצוב הבית בסטודיואים ועסקים בתחום, או אף לצאת לדרך עצמאית ולפתוח סטודיו להום סטיילינג ועיצוב הבית משל עצמם. כן יכולים הבוגרים להמשיך ולהתפתח מקצועית ולהרחיב את הכשרתם בכלים נוספים בעזרת לימודי תואר ראשון בעיצוב פנים, לימודי פנג שווי ולימודי תעודה נוספים מתחומי העיצוב.

קורס הום סטיילינג ועיצוב הבית - סיכום
לסיכום, אם התברכתם בתפיסה אסתטית וכישרון עיצובי, ואתם מעוניינים להשתלב בתחום תעסוקה מרתק ופורח, ולקבל כלים, ידע ומיומנויות שיעזרו לכם לעצב את ביתכם ואת בתי לקוחותיכם בטוב טעם – הלימודים בקורס הום סטיילינג יכולים להתאים לכם עד מאד. אז בואו לעצב לעצמכם קריירה מרתקת ורווחית – בואו ללמוד בקורס עיצוב הבית והום סטיילינג.
שירות אישי חינם
קורס הום סטיילינג
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?