מוסדות לימודים
המכללה האקדמית בית ברל
המכללה האקדמית בית ברל
לימודי פיסול
מיקום בארץ: כפר סבא
מכון אבני
מכון אבני
לימודי פיסול במגוון רמות
מיקום בארץ: תל אביב
המכללה האקדמית תל חי
המכללה האקדמית תל חי
לימודי קדרות
מיקום בארץ: תל חי
המכללה האזורית צפת
המכללה האזורית צפת
לימודי פיסול וקדרות
מיקום בארץ: צפת
המכללה האקדמית גליל מערבי
המכללה האקדמית גליל מערבי
לימודי פיסול מתחילים (חימר)
מיקום בארץ: עכו
המכללה הטכנולוגית להנדסאים כינרת בעמק הירדן
המכללה הטכנולוגית להנדסאים כינרת בעמק הירדן
לימודי קרמיקה פיסולית ואבניים
מיקום בארץ: כנרת

לימודי פיסול

תעודת העשרה בפיסול קדרות וקרמיקה

פיסול קדרות וקרמיקה הן אמנויות עתיקות, שהתחילו עוד בימי האדם הקדמון. גם כיום אנשים רבים בוחרים לעסוק בפיסול וקדרות, אם כמקצוע ואם כתחביב. לימודי פיסול וקדרות מוצעים במגוון רחב של מכללות בישראל, וכל אדם יכול למצוא את הרמה המתאימה בשבילו.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס פיסול וקדרות - מידע כללי

עוד בזמן האדם הקדמון, בני אדם תמיד שאפו ליצור ולייצר כלים חדשים, ופיסול וקדרות הן אמנויות עתיקות ומפותחות. עם השנים וההתפתחות האנושית הצורך בייצור עצמי של כלים נעלם, וכיום אנשים שעוסקים בפיסול וקדרות עושים זאת בעיקר מתוך הנאה ואהבה לתחום, ולא כדי לייצר כלים לשימוש יום יומי. פיסול וקדרות מהווים דרך פשוטה ובלתי אמצעית ליצור, וכל אדם יכול להשתלב באמנות זו ולמצוא את הדרך לבטא את עצמו.

לימודי פיסול וקדרות - מגוון אפשרויות לימודים

לימודי פיסול וקדרות מוצעים במגוון של מסלולי לימוד, וחלק מהמכללות אף מציעות ליווי אישי והתאמה פרטנית של תוכנית הלימודים בהתאם לצרכי הסטודנט. לימודי פיסול וקדרות אורכים בין חצי לשנתיים, בהתאם לתוכנית הלימודים, וניתן ללמוד את התחום גם במסלולי הכשרה ארוכים יותר, למי שמעוניין לפתח קריירה מקצועית בתחום. כל המכללות מציעות לימודי תעודה, לימודי הכשרה, לימודי העשרה, חוגים, קורסים וסדנאות בנושא פיסול וקדרות, וניתן ללמוד גם לתואר ראשון באמנות, למי שמעוניין בראייה כוללת יותר של התחום.

ניתן ללמוד פיסול וקדרות במגוון רחב של מכללות, אך בכל מקום מומלץ לבדוק את רמת הסגל האקדמי, ואת איכות ההוראה, ואת כמות ההתנסות המעשית המוצעת במהלך הלימודים. כדאי לבדוק גם את מצבו הפיזי של מוסד הלימודים והתאמתו לעבודה מעשית, נגישות ומיקום גיאוגרפי, וכמובן את שכר הלימוד ואת העלויות הנוספות הנדרשות לשם קניית חומרי גלם במהלך לימודי פיסול וקדרות.

ללמוד פיסול וקדרות - שלל התמחויות

לימודי פיסול וקדרות מוצעים במגוון רחב של התמחויות, דוגמת פיסול בקרמיקה, פיסול ברשת ציור, פיסול קרמי, עבודה אמנותית בברזל, פיסול בברזל, פיסול בעץ, קדרות אבניים, פיסול עם הקהילה, לימודי צילום, פיסול מותאם לבעלי קשיים פיזיים, גימור פני שטח וגלזורות, סוגי שריפות שונות, ועוד. אם אתם מתעניינים בלימודי פיסול, אולי תמצאו עניין גם בקורסים ותארים נוספים מתחומי העיצוב והאמנות - לימודי ציור ואיור, לימודי עיצוב תעשייתי, לימודי עיצוב גרפי, לימודי פיסול בנייר ועוד. 

שירות אישי חינם
לימודי פיסול
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?