מוסדות לימודים

תואר ראשון דו חוגי

לימודים דו חוגיים

סטודנטים רבים מתקשים להחליט על מקצוע לעתיד או על תחום לימודים עבור תואר ראשון. היום אף כדאי ורצוי להתמחות במספר של תחומים גם יחד על מנת לקבל כלים וידע עשיר יותר. שילובים לתואר ראשון מאפשרים לסטודנטים לשלב שני תחומי לימוד יחד. השילוב למעשה מאפשר לסטודנט לקבל מיומנויות בשי מקצועות ולצאת לעולם התעסוקה עם כלים רבים יותר. כך למשל תוכלו לשלב לימודי מדעי המחשב ופסיכולוגיה כאשר המחשבים הוא התחום הראשי והפסיכולוגיה יהווה תחום משני. שילובים לתואר ראשון מחזקים את העובדה כי בעידן של היום אין גבולות מוגדרים וברורים ועל כן התחומים נושקים זה לזה. מוסדות לימוד זיהו את הצורך בשילוב המקצועות ולכן יש היצע רחב של שילובים. כלכלה ומנהל עסקים, כלכלה ומדעי המחשב, כלכלה ומשפטים ועוד מהווים רק חלק מהמקצועות המוצעים. מומלץ לשלב ולהיפתח לאפשרויות תעסוקה נוספות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

תואר ראשון - דו חוגי  - שילובים פופולארים:

לימודי כלכלה ופסיכולוגיה
לימודי מדעי המדינה וכלכלה
לימודי כלכלה ולוגיסטיקה
לימודי כלכלה ומדעי המחשב
לימודי כלכלה ומינהל עסקים
לימודי כלכלה ומשפטים
לימודי כלכלה וסוציולוגיה
לימודי חשבונאות וכלכלה
לימודי סוציולוגיה ופסיכולוגיה
לימודי משפטים וחשבונאות
לימודי סוציולוגיה ותקשורת
לימודי מדעי המחשב ופסיכולוגיה
לימודי פסיכולוגיה ומדעי המדינה
לימודי ניהול ופסיכולוגיה
לימודי היסטוריה ומדעי המדינה

לימודי תואר ראשון דו חוגי - מידע כללי

שילובים לתואר ראשון מאוד נפוצים ומבוקשים בקרב סטודנטים רבים. נוצרה הבנה כי לא מספיק להתמחות רק בתחום אחד ועל כן יש צורך בהרחבת אפשרויות. כשם שהרופאים היום יודעים ומכירים תחומי ידע מעבר להתמחות הראשית שלהם כך סטודנט אשר בחר בשילובי מקצוע לתואר ראשון ידע מעבר לתחום בו הוא מעוניין לעסוק. זכרו כי לא ניתן להחליט על שילובים ביוזמתכם אלא לבחור מהיצע המוסד יחד עם זאת המוסד מציע מבחר שילובים שמבטא את צורכי השוק התעסוקתי.

ככלל תמצאו שילובים במקצועות הפופולרים ביותר. משפטים, כלכלה, חשבונאות, מנהל עסקים יהיו לרוב מוצעים בשילובים לתואר ראשון. אך לא רק. ניתן למצוא שילובים של סוציולוגיה, פסיכולוגיה ומדעי המחשב. כמובן שעומס הלימודים בשילובים לתואר ראשון גדול יותר על כן מערכת שעות הלימוד יותר מורכבת ולכן קחו זאת בחשבון. לעיתים בשילוב שני תחומים יתרחש מצב בו אחד התחומים ימשך 3 שנים ואילו השני ימשך 4 שנים ועדיין כן אפשרי לשלב בינם.

ללמוד תואר ראשון דו חוגי - ליהנות מכל העולמות

שילובים לתואר ראשון נגישים לכולם ויוצרים מגוון רב של התמחויות. כמו כן לימודי שילובים לתואר ראשון נוצרו מאחר והיום תחום אחד אינו יכול בלי השני. כך למשל ישלבו לימודי כלכלה ומינהל עסקיםלימודי כלכלה ומשפטים תוך כדי התמחות במשפט מסחרי ועוד. דעו כי השילובים מתאפשרים בהתאם לתנאי הקבלה של המוסד ולכן יש חשיבות לעמוד בדרישות לגבי שני המקצועות. שילובים לתואר ראשון פותחים הזדמנויות תעסוקה, מחקר והמשך לימודים לתואר שני.

בישראל קיים ביקוש רב לשילובים לתואר ראשון מאחר וגם הסטודנטים זיהו את הפוטנציאל התעסוקתי הטמון בכך. אל תתפשרו על תחום אחד ונסו לשלבו עם עוד תחום שכן. כך תוכלו לצבור נסיון מעשי ועיוני ולא לוותר על חלומכם וחלומה של כל אימא שתמיד רצתה שתהיו עורכי דין וכלכלנים.

שירות אישי חינם
תואר ראשון דו חוגי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?