מוסדות לימודים

לימודי חשבונאות וכלכלה

תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה

'כלכלה מניעה את העולם!' כך אומרים גדולי הכלכלנים ויש אמת בדבריהם. בתור סטודנטים ללימודי כלכלה וחשבונאות תיווכחו לדעת שכלכלה היא הרבה מעבר למספרים. בעידן של היום לא קל לחברות רבות למצוא את דרכן בתוך המרחב הכלכלי העולמי ובדיוק שם נמצא תפקידכם. כמו שרב חובל מוביל את ספינתו בים הסוער לחוף מבטחים כך תוכלו להוביל אחרים לביטחון כלכלי - במסגרת תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות תלמדו לנהל חשבונות, להביא לרווחים ולמנוע משברים, תקבלו את כל הכלים על מנת להיות שחקנים מרכזיים ולעשות את המהלכים הנכונים ביותר. תואר ראשון בלימודי כלכלה וחשבונאות מאוד יוקרתי ונחשק. לבחור בלימודי כלכלה וחשבונאות, זה למעשה לבחור בשילוב מנצח בין כלכלה תאורטית לבין כלכלה מעשית. למעשה, כמו בכל משחק מאתגר ומלהיב, יש כללים ברורים ונוקשים ועל מנת להצליח יש להבין אותם. במידה ותירשמו ללימודי כלכלה וחשבונאות אולי גם לכם תיפול ההזדמנות להיות הכלכלנים הבאים של ישראל.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות - מידע כללי

מתמטיקה אכן לוקחת חלק חשוב בכל לימודי כלכלה אבל חשוב לזכור כי כלכלה היא לא רק מתמטיקה. לימודי כלכלה וחשבונאות נועדו להכשיר סטודנטים להיות כלכלנים, לנהל חשבונות וללוות חברות עסקיות לעבר בטחון כלכלי. בין היתר תלמדו ניתוח דוחות, עריכת תכניות ביקורת, הכרת תהליכים בשוק ההון, הכרת סוגי ניירות ערך ועוד. מאוד חשוב לסטודנטים בכלכלה לצאת לא רק עם ידע תאורטי טוב אך גם עם הכשרה מעשית וגם את זה תוכלו לצבור במהלך התואר. מודלים כלכליים רבים התפתחו בישראל בפרט ובעולם בכלל על מנת לנהל את הכלכלה בצורה נכונה ולכן לא מספיק רק להכיר את המודלים, חשוב גם ליישם אותם. מדינת ישראל המעורבת בתוך כלכלה וגם היא אחת השחקניות המרכזיות, חיוני עבורה, להכשיר כלכלנים טובים כי הם אלו שיבנו את היסודות עליהם יושתת הדור הבא.

ללמוד תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות - למי מתאימים הלימודים?

אם אתם קוראים דוחות בנקאיים בעניין רב, התואר בהחלט עבורכם. מעבר לכך, תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות דורש שאפתנות, עניין בכלכלה, חשיבה יצירתית והרבה אומץ. אתם צריכים להוביל מהלכים וגם ליישם אותם, להיות תמיד צעד אחד קדימה לפני אחרים. חשוב שתדעו שלימודי כלכלה דורשים ידע מתמטי וחשיבה אנליטית. הלימודים אף מורכבים מקורסי חובה העוסקים בשוק ההון ומימון. עם כל הנאמר תופתעו לגלות שעל אף שתחום הכלכלה הוא תחום בעל כללים ברורים, הוא עדיין תחום גמיש ודינמי, הוא קשה להבנה אך קל ליישום. הלימודים במסגרת תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה מרתקים ומלהיבים וישראלים רבים בוחרים לכוון את הקריירה לתחום הכלכלה כי שם נמצא הריגוש! אם אתם מתעניינים בלימודים אלו, אולי תתעניינו גם בלימודי תואר ראשון בבנקאות ושוק ההון

לימודי חשבונאות וכלכלה לתואר ראשון - מה עושים עם זה?

אחרי שתסיימו את התואר בכלכלה וחשבונאות, תוכלו להשתלב בהצלחה רבה בבנקים, מס הכנסה, תחום שיווק או בחברות עסקיות גדולות כיועצים כלכליים. תוכלו להשתלב בתוך פרוייקטים עסקיים או למצוא את ייעודכם מעבר לים. כמובן, תוכלו לפתוח משרד רואי חשבון או להשתלב באחד. בנוסף, תוכלו להמשיך לתואר שני בתחום או תחומים דומים ולצבור ידע וכלים נוספים על מנת למנף את עצמכם בסביבה הכלכלית.

למה כדאי לי ללמוד תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות ?

סוחרי מניות, יועצים כלכלים, בנקאים, כל אלו מגיעים מתוך לימודי כלכלה וחשבונאות. הבוגרים משתלבים בתוך משרות ניהוליות ומוערכות. תחום הכלכלה הוא תחום נזיל, גמיש ודינמי ובזמן הלימודים תזכו להרבה הכשרה מעשית ולמעשה, תצברו ניסיון תוך כדי לימודים ולכך יש ערך רב בשוק העבודה. התחום נותן מרחב וגמישות לסטודנטים . הוא אינו ממקד אתכם בזווית אחת של המקצוע ומורכב ככל שיהיה התחום, תזכו לגעת בתחום מכל הזוויות. מנהלים של חברות גדולות תלויים בכם, יועצים כלכליים ורואי חשבון, על מנת להגדיל רווחים ולהימנע ממשברים. למספרים בעידן שלנו יש המון כוח והשפעה ולכן אם חשוב גם לכם להשפיע ולהשאיר חותם בכלכלה הישראלית, תמצאו את הכלים לכך בלימודי חשבונאות וכלכלה.

ללמוד חשבונאות וכלכלה ותואר ראשון - תעודות ומשך הלימודים

כלכלה היא לא דבר קל. משך הלימודים נפרשים על פני 3- 4 שנים וגם תקופה זו משתנה ממוסד למוסד. התעודה הניתנת לבוגרים היא BA. כמובן על הסטודנטים לעבור התמחות ולעבור בהצלחה בחינה חיצונית של לשכת רואי חשבון בישראל. אם תרצו, תוכלו להמשיך לתואר שני בתחום או בתחומים דומים, כגון תואר שני במנהל עסקים.

שירות אישי חינם
לימודי חשבונאות וכלכלה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?