מוסדות לימודים
מכללת רידמן
מכללת רידמן
המכללה לרפואה משלימה ואינטגרטיבית
מיקום בארץ: רמת אביב- תל אביב, ירושלים, חיפה, כנרת , באר שבע, ספיר, משגב, אילת
מדיסין
מדיסין
מכללה לרפואה משלימה - המכללה למנהל
מיקום בארץ: בית ברל, חיפה
מירב
מירב
ביה"ס לרפואה משלימה של האוניברסיטה הפתוחה
מיקום בארץ: תל אביב, באר שבע, ירושלים, חיפה
מדיקה
מדיקה
המכללה לרפואה משלימה
מיקום בארץ: כפר סבא
המכללה האקדמית גליל מערבי
המכללה האקדמית גליל מערבי
המרכז לרפואה משלימה
מיקום בארץ: עכו
מכללת הנות
מכללת הנות
יוצקים משמעות לשעות הפנאי
מיקום בארץ: חדרה
המרכז הרב תחומי ללימודי הקוסמטיקה
המרכז הרב תחומי ללימודי הקוסמטיקה
מבחר לימודי קוסמטיקה
מיקום בארץ: רמת גן
תילתן - המכללה לרפואה משלימה
תילתן - המכללה לרפואה משלימה
לימודי רפואה משלימה במגוון מסלולים
מיקום בארץ: תל אביב, חיפה

לימודי פרחי באך

תעודת העשרה בפרחי באך

טיפול בפרחי באך הינה שיטת ריפוי השייכת לתחום הרפואה ההוליסטית, אשר פותחה במאה שעברה על ידי רופא בשם באך, וקרויה על שמו. הריפוי בעזרת פרחי באך נעשה בעזרת תמציות פרחים, המסייעות להביא להרמוניה את מכלול הרגשות באדם ולפעול בצורה מאוזנת עם עצמו וסביבתו.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס פרחי באך - מה זה טיפול בפרחי באך?

פרחי באך הן למעשה תמציות האנרגיה של צמחים מסוימים, אשר בעזרת מיצוי תכונותיהם ניתן לטפל בעזרתם במגוון בעיות נפשיות. לימודי טיפול בסיוע פרחי באך מקנים ידע על מגוון התמציות והשימוש הספציפי לכל אחת, וכן כיצד לאבחן בצורה נכונה את בעיות המטופל, ולהתאים בצורה אישית את התמצית היעילה ביותר. בעזרת פרטי באך ניתן לטפל במגוון בעיות, דוגמת פחד, בדידות, דיכאון, דאגת יתר לזולת, חשש מאיבוד שליטה, חוסר וודאות ועוד.

בשל אופיים המיוחד של תמציות פרחי באך, לימודי טיפול בסיוע פרחי באך מסייעים לסטודנטים לא רק למצוא מקור פרנסה מאתגר ומתגמל, אלא גם לצאת למסע עצמי אל תוך הנפש. משום שמצב נפשי בלתי מאוזן יכול לגרום למגוון בעיות נפשיות ופיזיות, טיפול נכון במצוקה הנפשית יסייע לא רק בפתרון הבעיה הספציפית, אלא גם יחזק את המערכת החיסונית והרגשית, וימנע חזרה של בעיות נוספות בעתיד.

לימודי פרחי באך - מה לבדוק לפני שנרשמים?

לימודי פרחי באך מוצעים כיום במספר רב של מכללות, אולם מאחר שהתחום אינו מפוקח על ידי משרד בריאות יש לבדוק בקפידה רבה את רמת סגל המרצים, ניסיונם המעשי והידע התיאורטי, איכות ההוראה, טיב התעודה המתקבלת, תוכנית הלימודים, ומידת התרגול המעשי. גורמים נוספים שמומלץ לבדוק הם מספר התלמידים בכיתה, מיקום גיאוגרפי ונגישות של מוסד הלימודים, וכמובן גובה שכר הלימוד ומידת הסיוע שהמכללה מציעה בהשתלבות בשוק העבודה לאחר סיום לימודי פרחי באך.

ללמוד טיפול בפרחי באך - מגוון מסלולי לימוד

ישנו מגוון רחב של קורסים ללימודי טיפול בסיוע פרחי באך, מקורס בסיסי האורך כמה פגישות, ועד לימודי פרחי באך ברמת תואר ראשון האורכים כמה שנים. לימודי קורסים ברמת מתחילים אינם דורשים בדרך כלל ידע מקדים, אולם קורסים מתקדמים בפרחי באך דורשים ניסיון מעשי ורקע בטיפול. חלק מהמכללות מציעות לימודי פרחי באך הכוללים גם היכרות עם שיטות אחרות ברפואה משלימה, דבר המעשיר את הידע אך מאריך את תוכנית הלימודים.

קורס הכשרת מטפלים בפרחי באך - נושאי הלימוד

תוכנית לימודי פרחי באך עשירה ומגוונת, וכוללת מגוון רחב של תחומי ידע, כגון עקרונות הרפואה המשלימה, הקשר בין הגוף לנפש, יסודות כל תמציות פרחי באך, איברים ומחלות כמייצגים מצב נפשי, הראיון הטיפולי, טיפול בפרחי באך לנשים בהריון, עבודה עם מטוטלת, צ'אקרות, סיוע ותמיכה בלידה ולאחר הלידה, סוגי אבחון, ועוד.

לימודי טיפול בפרחי באך - אפשרויות התעסוקה

עם סיום לימודי פרחי באך הבוגרים זכאים לתעודת גמר מטעם המכללה בה למדו, בהתאם למסלול ההתמחות. ישנו ביקוש רב לבוגרי לימודי פרחי באך איכותיים ומיומנים, וניתן להשתלב במכוני טיפול, מרפאות פרטיות, קופות חולים, או עבודה כעצמאי. רבים בוחרים בלימודי פרחי באך לשם ידע אישי והתפתחות עצמית, אולם יש לזכור כי נושא טיפול בסיוע פרחי באך הינו מורכב, ולמי שרוצה להתקדם בתחום מומלץ להמשיך ללימודי קורסים מתקדמים בתחום הרפואה המשלימה כגון לימודי איורוודה, קורס הרבליזם, לימודי רפואה סינית, לימודי הומיאופתיה ועוד. 

שירות אישי חינם
לימודי פרחי באך
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?