מוסדות לימודים

קורס קוסמטיקה ורוקחות טבעית

לימודי קוסמטיקה טבעית אורגנית

הקוסמטיקה הטבעית והאורגנית, המשתייכת לתחומי הרפואה המשלימה ולתחומי היופי, הטיפוח והקוסמטיקה, עוסקת, כיאה לשמה, בהכנת תכשירים קוסמטיים - מכל סוג ולכל מטרה - מרכיבים טבעיים – כגון צמחי מרפא ושמן זית, לדוגמא. תחום זה זוכה לפופולאריות עצומה בשנים האחרונות, עקב עליית המודעות בציבור הרחב להליכי הייצור של תכשירי הקוסמטיקה הסטנדרטים, הכוללים כימיקלים רבים שאת שמם קשה לבטא, ולעיתים אף ניסויים לא הכרחיים בבעלי חיים. איכותם ויעילותם של התכשירים הטבעיים לטיפוח העור והשיער ולהזנתם, ותרומתם האקולוגית הפכה את השימוש בהם לבחירה המועדפת על רבים, היקף השימוש נמצא בגדילה מתמדת, והביקוש לתכשירים קוסמטיים טבעיים, כמו גם לקוסמטיקאים המשתמשים בהם, עולה, כמובן, אף הוא. אז אם גם אתם מעוניינים להכיר מקרוב את עולם הקוסמטיקה הטבעית, לדעת כיצד לרקוח שלל תכשירים וכיצד להעביר טיפולים המבוססים על שימוש בהם – לימודי הקוסמטיקה הטבעית מיועדים עבורכם. בואו לקרוא מידע נוסף אודות לימודי התחום.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
קורס קוסמטיקה טבעית -  מידע כללי
לימודי הקוסמטיקה הטבעית נועדו להכשיר את בוגריהם להכנה של שלל תכשירי טיפוח וקוסמטיקה מחומרים טבעיים, כמו גם להעברתם של טיפולים קוסמטיים המבוססים על שימוש בתכשירים אלו, תוך התאמת סוג התכשיר והטיפול למטופל. אז אם גם אתם מתעניינים בלימודים מרתקים אלו – הגעתם למקום הנכון: בעמוד זה תוכלו לקרוא מידע רב על אפשרויות הלימודים בתחום.

לימודי קוסמטיקה טבעית -  למי מיועדים הלימודים?
הלימודים בקורס הקוסמטיקה הטבעית מיועדים לכל המעוניינים להעמיק היכרותם עם תחום מרתק זה ולהתמחות בו – בין אם לצורך העשרה אישית בלבד, ורקיחת תכשירים מעולים לשימושם האישי ולקרוביהם, ובין אם לצורך עיסוק והשתלבות בעבודה בתחום. הלימודים מתאימים במיוחד לקוסמטיקאיות, המעוניינות למשוך קהלי יעד חדשים (שכן כיום רבים מתעקשים לקבל קוסמטי המבוסס על רכיבים טבעיים ואורגניים בלבד), לעוסקים בתחומיה השונים של הרפואה המשלימה, ובייחוד לארומתרפיסטים, המעוניינים להרחיב את ארגז הכלים המקצועי שלהם, ולחובבי טבע וסביבה המעוניינים לדעת כיצד להכין בעצמם תכשירי קוסמטיקה מעולים מחומרים טבעיים, ללא לפגוע בסביבה וללא לערב ניסויים בבעלי חיים. אם אתם מתעניינים בלימודי הקוסמטיקה הטבעית, ייתכן כי תגלו עניין גם בקורסים נוספים מתחומי היופי, הטיפוח והקוסמטיקה, או בקורסים נוספים מתחומי הרפואה המשלימה.

ללמוד קוסמטיקה ורוקחות טבעית -  מהם תנאי הקבלה ללימודים?
תנאי הקבלה לקורס הקוסמטיקה הטבעית משתנים ביו המכללות ומוסדות הלימוד השונים בתחום, אולם רוב רובם של הקורסים בתחום פתוחים בפני הקהל הרחב ואין הם מציבים כל תנאי קבלה בפני המעוניינים ללמוד בקורס. חלק קטן יחסית של מוסדות הלימוד מקבלים אל הלימודים רק בעלי היכרות בסיסית עם תחומי הקוסמטיקה, ולעיתים אף נערכים ראיונות קבלה, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו.

קורס קוסמטיקה טבעית ואורגנית -  משך הלימודים ומתכונתם
משך הלימודים בקורס הקוסמטיקה הטבעית משתנה אף הוא בין מכללה אחת לרעותה ובין מוסד לימודים למשנהו, וכמובן כי משך הלימודים מעיד על היקף החומר הנלמד ומידת ההעמקה. הקורסים הקצרים בתחום כוללים, בדרך כלל, בין 25 ל-50 שעות לימוד אקדמיות, ונמשכים כחודשיים – שלושה. קורסים מקיפים ומעמיקים יותר כוללים, לרב, בין 70 ל-150 שעות לימוד אקדמיות, והלימודים בהם נמשכים בין שלושה חודשים לחצי שנה. אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס והמלא בעבודה, לימודים או גידול צאצאים יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות טובות עבורכם! חלק גדול ממוסדות הלימוד מציעים אופציה ללימודי ערב, כך שגם אנשים עובדים, סטודנטים עמוסים והורים עסוקים יכולים להירשם ללימודים בשעות הנוחות והמתאימות להם ביותר.

ללמוד קוסמטיקה טבעית אורגנית - מהם נושאי הלימוד בקורס?
לימודי הקוסמטיקה הטבעית האורגנית כוללים מגוון עשיר של נושאי לימוד עיוניים ותיאורטיים מרתקים, לצד התנסות מעשית ברקיחה והכנה של שלל תכשירי קוסמטיקה וטיפוח, כך שהכשרת הבוגרים הינה לעילא ועילא. נושאי הלימוד המדויקים אמנם משתנים בין המכללות ומוסדות הלימוד השונים, אולם, פעמים רבות, כוללים הלימודים את התכנים והנושאים הבאים: ההבדלים בין תכשירים טבעיים לתכשירים לא- טבעיים, מבנה העור, סוגי עור, בעיות עור נפוצות, צמחי מרפא, חומרי גלם טבעיים, שמנים אתריים, שמנים צמחיים, התאמת התכשיר לסוג העור, אנטי אייג'ינג, הכנת סבונים, סרומים, מסיכות, קרם פנים, קרם גוף, חמאות גוף, מוצרים לשיער, משחות טיפוליות ועוד, טיפולי פנים, עיסוי פנים, תוספי תזונה, טיפול בבעיות עור (סבוריאה, אקנה וכו'), טיהור רעלים, גורמים המשפיעים על מראה העור ובריאותו, ועוד מגוון נרחב של נושאי לימוד מרתקים, המלווים בהתנסויות מעשיות, המקנות לבוגרים את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום.

לימודי קוסמטיקה טבעית הוליסטית – תעודה
בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, יהיו זכאים לתעודת גמר, מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

ללמוד קוסמטיקה ורוקחות טבעית - מה עושים בסיום הלימודים?  
בוגרי הלימודים יוכלו להשתלב בעבודה במרכזי בריאות, יופי וספא ובקליניקות לרפואה משלימה ולעסוק במתן טיפולים קוסמטיים וברקיחת תכשירים שונים. כן יכולים הבוגרים לצאת לדרך עצמאית ולפתוח מכון טיפולים קוסמטיים משל עצמם, או לעסוק בייצור ושיווק של תכשירים טבעיים ואורגניים מעשה ידיהם. חלק מהבוגרים בוחרים להמשיך ולהתפתח בתחום בעזרת לימודים נוספים מתחומי הרפואה המשלימה והטבעית - כגון לימודי תזונה טבעית.

קורס קוסמטיקה ורוקחות טבעית אורגנית -  סיכום
לסיכום, אם גם אתם מאמינים כי הכימיקלים הממלאים את תכשירי הקוסמטיקה של רבות מהחברות הגדולות אינם הפתרון המושלם לטיפוח העור, אם אתם חושבים כי ניסויים בבעלי חיים אינם שלב הכרחי בדרך להפקת תכשיר קוסמטי איכותי, ואם אתם מאמינים כי תכשירים קוסמטיים המופקים מחומרים טבעיים ואורגניים הם הפתרון המושלם לטיפוח, וברצונכם לדעת כיצד להכינם בעצמכם – לימודי הקוסמטיקה הטבעית מיועדים עבורכם. לימודים אלו יקנו לכם את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום הולך ופורח זה, הזוכה לביקוש רב מצד קהל הלקוחות, כך שתוכלו להשתלב בשלל העבודות בתחום. אז בואו ליהנות מיופי של לימודים – בואו ללמוד בקורס קוסמטיקה טבעית.
שירות אישי חינם
קורס קוסמטיקה ורוקחות טבעית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?