מוסדות לימודים

לימודי רפואה משלימה כללית

קורסים ברפואה משלימה כללית

רפואה משלימה משלבת את כל האלמנטים של רפואה לא קונבנציאלית. היא למעשה עלתה במודעות בשנים האחרונות והפכה להיות מאוד מקובלת בעולם המערבי. לימודי רפואה משלימה מכשירים לכלים ופרקטיקה בתחום הרפואה המשלימה המציעים מגוון מסלולים בתחום רפואה סינית, עיסוי, שיאצו, רפלקסולוגיה, פרחי באך, הומאופתיה ועוד. לימודי רפואה משלימה נולדו מתוך פילוסופיה מגובשת אודות נפש וגוף האדם. התיאוריה גורסת כי נפש וגוף בריאים מביאים להרמוניה ומכאן לבריאות ולהפסקת תסמינים של מחלות וקשיים פיסיים. לימודי רפואה משלימה מזכים את הסטודנטים במקצוע נדרש בעולם התעסוקה ובהרחבת אופקים. הלימודים יחשפו אתכם לסודות הגוף ולחשיבה אחרת מחוץ לתחומי הרפואה המערבית.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

רפואה משלימה כללי - מגוון התמחויות מרתקות

לימודי רפואה משלימה
לימודי רפואה סינית
לימודי דיקור סיני
לימודי הומיאופתיה
לימודי תזונה טבעית
לימודי תזונה הוליסטית
לימודי נטורופתיה
לימודי צמחי מרפא והרבליזם
לימודי כלים שלובים
לימודי רפואה הוליסטית
לימודי פרחי באך
לימודי סו ג'וק
מכללות לרפואה משלימה

קורסים ברפואה משלימה - מידע כללי

לימודי נטורפתיה, לימודי הומאופתיה, לימודי תזונה הוליסטית רואים בתזונה שלנו כמשפיע על כל מערכות הגוף ולכן על פי תורתם ניתן לטפל בתסמיני הגוף באמצעות שינוי תזונה או שימוש בצמחי מרפא. יש מטפלים הממליצים על ניקוי הגוף מרעלים על ידי שמירת דיאטה ייחודית שפותחה בתחום הרפואה המשלימה. יש לראות ברפואה משלימה כתחום חדש אך טיפולי. רבים פונים לרפואה משלימה מתוך הבנה כי רפואה זו היא טבעית ופועלת לטווח ארוך. לימודי רפואה משלימה יפתחו עבורכם דלתות תעסוקה רבות בארץ ובחו"ל כמו כן לאלו שכבר עוסקים ברפואה משלימה, לימודי רפואה משלימה יכשירו אתכם למסלולים מגוונים נוספים ובכך תפתחו את עצמכם למסלולי עיסוק.

לימודי תעודה ברפואה משלימה יכשירו סטודנטים בתקופה קצרה לעיסוק בתחום מרתק ודינמי. תוכלו להמשיך ללמוד ולקבל פרקטיקות בתחום ייחודי מעין זה. לימודי רפואה משלימה מהווים תפקיד מרכזי בלימודי תעודה ויתנו לכם את כל הטכניקות לטיפול משלים.

לימודי רפואה משלימה - מה עושים בסיום הלימודים?

סטודנטים בסיום הלימודים מקבלים תעודת גמר מטעם המוסד בו בחרו ללמוד המסמיכה אותם לעבוד בתחום. כמו כן הסטודנטים יכולים להשתלב בקליניקות פרטיות, במכוני עיסוי, ספא או לפתוח קליניקה פרטית. בואו לחוות לימודי רפואה טבעית ומשלימה כתחום שתפס בעשור האחרון תאוצה.

שירות אישי חינם
לימודי רפואה משלימה כללית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?