מוסדות לימודים

קורס קלפי טארוט

לימודי קריאה בקלפי טארוט

קלפי הטארוט (Tarot), הכוללים כ-78 קלפים (במרבית החבילות הסטנדרטיות) הם קלפים עתיקים למדי, אשר התחילו להופיע באירופה במהלך המאה ה-15. במהלך מאות השנים שחלפו מאז יוחסו לקלפי הטארוט תכונות מיסטיות – טענו כי הם יכולים לעזור לחזות את העתיד, כי צפונים בציורים רמזים על תורת הקבלה ועל תורת המיסטיקה המצרית העתיקה ועוד. כיום, מרבית העוסקים בתחום אינם רואים את הטארוט ככלי מסייע לחיזוי העתיד, אלא ככלי יעיל ועוצמתי התורם רבות להתפתחות אישית ורוחנית והגשמה עצמית, ואשר יכול בהחלט לסייע בקבלת החלטות בצמתים חשובים ומרכזיים בחיים. הטארוט, על ציוריו המרהיבים, הכוללים סמלים וארכיטיפים רבים – השטן, הירח, המוות, הקיסרית, האוהבים וכו' - אף יכול לשמש ככלי השלכתי מעולה, ועל כן מטפלים רבים (פסיכולוגים, מטפלים באמנות, ביבליותרפיסטים, מטפלים ברפואה משלימה וכו') משתמשים בו עם מטופליהם. אם גם אתם מעוניינים להכיר לעומק קלפים אלו ולדעת להשתמש בהם – תוכלו להירשם ללימודים בקורס טארוט. בואו לקרוא מידע נוסף אודות לימודי התחום.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
קורס קלפי טארוט – מידע כללי
אם ברצונכם להכיר לעומק את קלפי הטארוט העתיקים והמסתוריים, קלפים אשר יכולים לעזור לכם להכיר את עצמכם טוב יותר, לגלות את יכולותיכם הכמוסות ולהציץ אל השוכן עמוק בתוככם, לצעוד בנתיבי ההתפתחות והצמיחה האישית, ולסייע לכם לקבל החלטות נכונות ומתאימות, ואף להתחיל להשתמש בקלפים אלו על מנת לתרום ולסייע לאחרים – קורס הטארוט יכול להיות בדיוק מה שאתם מחפשים. בעמוד זה תוכלו לקרוא מידע רב ושלל פרטים אודות לימודים מרתקים אלו.

לימודי קריאה בקלפי טארוט -  למי מיועדים הלימודים?
הלימודים בקורסי הטארוט השונים מיועדים לכל מי שמעוניין להכיר את נפלאותיהם של קלפים מרתקים אלו – בין אם לצורך העשרה אישית, צמיחה והתפתחות, ובין אם לצורך הכשרה מקצועית לקריאה וייעוץ בקלפי הטארוט. הלימודים מתאימים במיוחד לחובבי מיסטיקה ולעוסקים בתחומי הרפואה המשלימההילרים, מתקשרים, נומרולוגים, אסטרולוגים וכיו"ב, כמו גם למטפלים מתחומים שונים – פסיכולוגים, עובדים סוציאליים קליניים, מאמניםמטפלים באמנות וכו', המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים הטיפולי שלהם בכלי השלכתי רב ערך, המאפשר אף חיבור ללא-מודע.

ללמוד קריאה בקלפי טארוט -  מהם תנאי הקבלה ללימודים?
תנאי הקבלה לקורס טארוט משתנים בין מכללה למכללה ובין מוסד לימודים למשנהו: מרבית הקורסים בתחום פתוחים לקהל הרחב, ואין הם מציבים כל תנאי קבלה, אולם חלק ממוסדות הלימוד עורכים ראיונות קבלה, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו. קורסי טארוט למתקדמים, כיאה לשמם, מיועדים רק לבעלי היכרות עם הקלפים. כמו כן, מתקיימים קורסים טארוט ייחודיים למטפלים – פסיכולוגים, מטפלים באומנויות, מאמנים וכו', אשר הקבלה אליהם מותנית בלימודים ו/או ניסיון מקצועי רלוונטי.

קורס הכשרת יועצים בקלפי טארוט -  משך הלימודים ומתכונתם
משך הלימודים בקורס קלפי הטארוט משתנה אף הוא בין המכללות ומוסדות הלימוד השונים בתחום, ולצד סדנאות קצרצרות בנות מפגש אחד או מספר מפגשים בודדים, אשר נועדו לפתוח צוהר אל עולמם המרתק של הקלפים, מתקיימים גם קורסים מקיפים ומעמיקים יותר, המיועדים להכשיר את בוגריהם במיטה הידע והכלים לפתיחה בקלפי טארוט. הקורסים המקיפים כוללים, בדרך כלל בין עשרה לעשרים מפגשים, אולם ניתן למצוא קורסים ארוכים אף יותר. אם אתם מתעניינים בלימודי הטארוט, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בלימודים מרתקים אלו, יש לנו חדשות טובות עבורכם! רבים ממוסדות הלימוד בתחום מציעים בחירה בין לימודי בוקר, לימודי ערב ואף לימודים בימי שישי בבוקר ולעיתים אפילו ניתן לתאם ישירות מול המרצה או מוסד הלימודים את מערכת השעות, כך שגם אנשים עובדים, סטודנטים עמוסים והורים לחוצים יכולים למצוא את הזמן הנוח להם ביותר על מנת ליהנות מהלימודים. בדרך כלל מתקיימים הלימודים בקבוצות קטנות של עד עשרה אנשים, ולעיתים הם אף מתקיימים במסגרת קורס אישי או קורס זוגי, באווירה נעימה, חמימה ומפתחת, כך שכל תלמיד זוכה לליווי אישי ממנחה הקורס.

ללמוד לקרוא בטארוט -  מהם נושאי הלימוד בקורס?
תכנית הלימודים בקורס קלפי טארוט היא עשירה ומרתקת, וכוללת הן לימודים עיוניים ותיאורטיים נרחבים, הן תרגולים והתנסויות מעשיות בקריאה בקלפים ופתיחת טארוט מסוגים שונים. במהלך הלימודים תזכו הן לתרגל פתיחה בקלפי לחבריכם לכיתה או לאנשים הזקוקים לייעוץ, ואף תיהנו מהחוויה המעשירה בה יבצעו פתיחה לכבודכם. נושאי הלימוד המדויקים אמנם משתנים מעט בין מוסד לימודים אחד למשנהו, אך לעיתים קרובות נלמדים בקורס, בין היתר, הנושאים והתכנים הבאים: תולדות קלפי הטארוט, עקרונות הקריאה בקלפים, סוגי פתיחות, מבנה מערכת קלפי הטארוט, 22 קלפי הארקנה הגדולה, 16 קלפי החצר, ארבעת היסודות וקלפי הטארוט, טארוט ואסטרולוגיה, נומרולוגיה וטארוט, אילו שראלות ניתן לשאול את הקלפים, מודעות אישית והתפתחות, פירושי הקלפים, קריאות ייעודיות – למערכות יחסים, לקריירה וכו', ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים ומעשירים, כך שהכשרת הבוגרים הינה לעילא ועילא, והיכרותם עם הקלפים היא שלמה ומקיפה.

לימודי קריאה בטארוט – תעודה
בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

ללמוד קלפי טארוט - מה עושים בסיום הלימודים?  
בוגרי הלימודים ייהנו, בראש ובראשונה, מחוויה מעשירה ומפתחת, והם יוכלו בכל עת להשתמש בקלפים על מנת לקבל החלטות בצמתים מכריעים בחייהם ועל מנת להיוועץ בהם מעת לעת. כמו כן, בוגרי הקורסים המקיפים והמעמיקים בתחום יכולים להתחיל לעסוק, באופן עצמאי או במרכזים המתמחים בתחום, בייעוץ בעזרת פתיחה בקלפי טארוט. מטפלים מתחומי הרפואה המשלימה, פסיכולוגים, מאמנים, מטפלים באומנויות ואנשי מקצוע אחרים, יוכלו לשלב בעבודתם הטיפולית את קלפי הטארוט בעת הצורך.

קורס קריאה בקלפי טארוט –  סיכום
לסיכום, אם ברצונכם בקורס מרתק ומעשיר, הפותח שער לעולם מיסטי ועתיק, קורס אשר יקנה לכם היכרות מעמיקה עם קלפי הטארוט השונים, ויכשיר אתכם להשתמש בהם לצורך פתיחה עצמית או לצורך ייעוץ לאחרים – קורס הטארוט מיועד עבורכם. אז בואו לגלות מה צופנים הקלפים המסתוריים – בואו ליהנות מהלימודים בקורס טארוט.
שירות אישי חינם
קורס קלפי טארוט
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?