מוסדות לימודים

קורס נטורולוגיה

לימודי תזונאי קליני טבעי

הנטורולוגיה, הידועה גם כתזונה טבעית, מבקשת להוביל את האדם לשמירה על בריאות וחיוניות באמצעות התאמת התפריט למאפייניו הספציפיים ומצבו. הנטורולוגיה מיועדת הן למנוע התפתחותן של בעיות ומחלות, והן לסייע בריפוי של בעיות קיימות. בשנים האחרונות הולכת וזוכה הנטורולוגיה לפופולריות רבה יותר מאי פעם – עת הקהל הרחב נוהר להתייעץ עם נטורולוגים מומחים, ועת הממסד הרפואי והמדעי מתחיל אף הוא לגלות ולהכיר ביתרונותיה הרבים של התזונה הטבעית. לימודי הנטורולוגיה נועדו לענות על הביקוש הגובר לאנשי מקצוע איכותיים בתחום, וכיום ניתן ללמוד את התחום במספר מוסדות לימוד מובילים בכל רחבי הארץ. לימודים מרתקים אלו, המשלבים בין לימודי מדעי התזונה והרפואה הקונבנציונלית ושלל נושאים מתחומי הרפואה המשלימה (צמחי מרפא, רפואה סינית ועוד) מכשירים את בוגריהם במיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים לנטורולוג המקצועי. אז אם גם אתם מתעניינים בלימודים אלו – הגעתם למקום הנכון: בואו לקרוא מידע רב אודות הלימודים בקורס הנטורולוגיה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
קורס נטורולוגיה - תזונה טבעית -  מידע כללי
התזונה היא אחד מהגורמים החשובים והמשפיעים ביותר על בריאותינו ובשנים האחרונות עובדה זו מחלחלת גם לתודעת הציבור הרחב – ועל כן הדרישה ליועצי תזונה איכותיים עולה כפורחת. אז אם גם אתם רוצים להשתלב בעבודה מרתקת ומבוקשת כיועצי תזונה ומטפלים בתזונה טבעית – לימודי הנטורולוגיה מיועדים עבורכם. בעמוד זה תוכלו לקרוא מידע רב ושלל פרטים אודות מסלולי ההכשרה בנטורולוגיה.

לימודי נטורולוגיה – תזונה טבעית -  למי מיועדים הלימודים?
הלימודים בקורס הנטורולוגיה מיועדים לכל מי שמעוניין בידע מקיף ומעמיק בתחומי התזונה הטבעית – בין אם לצורך השתלבות בעבודות בתחום ובין אם לצורך העשרה אישית גרידא. הלימודים מתאימים במיוחד לתזונאים ודיאטנים קליניים (בוגרי תואר ראשון במדעי התזונה) המעוניינים להרחיב את ארגז הכלים המקצועי שלהם בתחומי התזונה הטבעית, כמו גם למטפלים מענפיה השונים של הרפואה המשלימה – מטפלים ברפואה סינית, מטפלים באיורוודה וכיו"ב, המעוניינים להעשיר ידיעותיהם בתחום. אם אתם מתעניינים בלימודי הנטורולוגיה, ייתכן כי תמצאו עניין גם בלימודי קורס ה Raw Food או קורס ההרבליזם – צמחי מרפא.

ללמוד נטורולוגיה – תזונה טבעית -  מהם תנאי הקבלה ללימודים?
תנאי הקבלה ללימודי הנטורולוגיה משתנים בין המכללות ומוסדות הלימוד השונים בתחום, אולם ודאי תשמחו לדעת כי חלק ניכר מהקורסים בתחום פתוחים בפני הקהל הרחב, ואין הם מציבים בפני המועמדים כל תנאי קבלה. חלק ממוסדות הלימוד, לעומת זאת, מקבלים אל שורותיהם רק בוגרי 12 שנות לימוד (לעיתים אף יש דרישה לבעלי תעודת בגרות מלאה), אשר עומדים בהצלחה בריאיון האישי, הבודק את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו.

קורס נטורולוגיה –  הכשרת תזונאי קליני טבעי -  משך הלימודים ומתכונתם
משך הלימודים בקורס הנטורולוגיה משתנה אף הוא בין מכללה למכללה ובין מוסד לימודים אחד למשנהו, אולם, ככלל, מדובר בלימודים מקיפים ומעמיקים במיוחד, הנפרשים, בדרך כלל, על שלוש או ארבע שנות לימודים, וכוללים בין 1200 ל-1400 שעות לימוד אקדמיות. אם אתם מעוניינים להירשם ללימודים מרתקים אלו, אך חוששים כי עקב סדר יומכם העמוס לא תמצאו פנאי לכך – יש לנו חדשות משמחות עבורכם! חלק ניכר ממוסדות הלימוד בתחום מציעים למועמדים בחירה בין לימודי בוקר לבין לימודי ערב, כך שגם אנשים עובדים, סטודנטים עסוקים והורים מעוטי זמן פנוי, יכולים ליהנות מלימודים אלו בשעות הנוחות להם ביותר. יתירה מכך – חלק ממוסדות הלימוד אף מאפשרים לסטודנטים גמישות מסוימת בהרכבת מערכת השעות, ולעיתים אף ניתן ללמוד חלק מתכני הקורס דרך האינטרנט.

ללמוד להיות תזונאי קליני טבעי -  מהם נושאי הלימוד בקורס?
תכנית הלימודים בקורס הנטורולוגיה היא עשירה במיוחד, וכוללת מגוון נרחב של נושאי לימוד עיוניים ותיאורטיים מרתקים, לצד שלל התנסויות מעשיות חווייתיות – לרבות השתתפות בסטאז' (התמחות קלינית), המאפשר לסטודנטים לצבור ניסיון מעשי בעבודה כבר במהלך לימודיהם (הסטאז' לא מוצע בכל מוסדות הלימוד בתחום). אמנם נושאי הלימוד המדויקים משתנים בין המכללות ומוסדות הלימוד השונים בתחום, אך, לעיתים קרובות, כוללים הלימודים את הנושאים והתכנים הבאים: מהי תזונה טבעית,  אנטומיה, פיזיולוגיה, פתולוגיה, כימיה וכימיה אורגנית, אבות המזון – חלבונים, פחמימות ושומנים, יסודות התזונה, פתולוגיות תזונתיות, ריפוי על ידי תזונה, מזונות איכות, שיטות אבחון – אירידיולוגיה, כירולוגיה, אבחון על פי הציפורניים ועוד, אלרגיות, צמחי מרפא, פרחי באך, איזון גוף- נפש, יחסי מטפל – מטופל, תוספי מזון, התאמת התפריט לאדם ולמצב, צומות, שיטת אן ויגמור, הפרעות אכילה, תזונה לפי הרפואה הסינית, תזונה לפי האיורוודה, ועוד מגוון עשיר של נושאי לימוד מרתקים, אשר יכשירו את הבוגרים בכל הידע, הכלים והמיומנויות בתחום.

לימודי נטורולוגיה ותזונה קלינית טבעית – תעודה
בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישותיהם, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

ללמוד נטורולוגיה – תזונה הוליסטית טבעית -  מה עושים בסיום הלימודים?  
בסיום הלימודים יוכלו הבוגרים להשתלב בתפקידי ייעוץ תזונתי וטיפול בתזונה במרכזי ספא, חנויות טבע, קליניקות לרפואה משלימה, קופות חולים, חברות תוספי מזון ומוצרי בריאות וכיו"ב. כן יכולים הבוגרים לצאת לדרך עצמאית ולפתוח קליניקה פרטית לייעוץ תזונתי. חלק מהבוגרים אף בוחרים להמשיך ולהתפתח מקצועית או להרחיב את ארגז הכלים הטיפולי שלהם, באמצעות פנייה ללימודי קורסים נוספים מתחומי הרפואה המשלימה.

קורס נטורולוגיה ותזונה טבעית –  סיכום
לסיכום, אם גם אתם ערים לקשר ההדוק בין התזונה למצבינו הפיזי, הרגשי והרוחני, אם אתם מאמינים כי תזונה טבעית נכונה ומותאמת היא דרך המלך לחיים בריאים, ואם אתם מעוניינים בידע מקיף ומעמיק, ובשלל כלים ומיומנויות מעשיות לטיפול בשלל בעיות ומחלות (ולמניעתן) באמצעות תזונה – הלימודים בקורס הנטורולוגיה יכולים להיות בדיוק מה שאתם מחפשים. לימודים מרתקים אלו, הכוללים נגיעה ברבים מתחומי הרפואה המשלימה – רפואה סינית, איורוודה, צמחי מרפא, פרחי באך ועוד, יקנו לכם הכשרה איכותית אשר תציב אתכם כאנשי מקצוע מהשורה הראשונה, כך שתוכלו להשתלב בשלל עבודות מלאות סיפוק – כשכירים או כעצמאיים. אז בואו ליהנות מלימודים עם טעם – בואו ללמוד בקורס נטורולוגיה.
שירות אישי חינם
קורס נטורולוגיה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?