מוסדות לימודים

קורס פרסונולוגיה

לימודי קריאה בתווי הפנים

הפרסונולוגיה היא שיטה לקריאה ואבחון אופיו, תכונותיו, מצבו ומאפייניו של אדם, על פי תווי פניו. שיטה זו עוקבת, למעשה, אחר ההיגיון הטבעי הטבוע בנו, וטוענת כי מראה פניו של אדם מעיד על אופיו ותכונותיו וכי הבעות הפנים מסגירות את המתחולל עמוק בנפשו. הפרסונולוגיה, בדומה לכירולוגיה (הקריאה בכף היד), הרפלקסולוגיה, האירידיולוגיה ושיטות אבחון אחרות מתחומי הרפואה המשלימה, אמנם לא זכתה עד כה לתימוכין מדעיים ברורים, אך כמעט כל מי שעוסק בתחום יכול להעיד על רמת הדיוק והיעילות המדהימה של השיטה, ועל כן אין זה מפליא כי שימוש בשיטה ועדויות לה נמצאות הן ברפואה הסינית העתיקה, הן בקבלה היהודית והן אצל גדול חכמי יוון – אריסטו. אז אם גם אתם מתעניינים בלימודים מרתקים אלו, הגעתם למקום הנכון – בואו לקרוא מידע נוסף אודות הלימודים בקורס הפרסונולוגיה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
קורס פרסונולוגיה – קריאה בתווי הפנים -  מידע כללי
קריאה בתווי פנים מאפשרת לנו זיהוי ואבחון מהיר, ולעיתים קרובות – מדויק, של העומד מולנו על תכונותיו ומאפייניו, ללא שהלה בכלל יהיה מודע לכך, ועל כן הקריאה בתווי הפנים יכולה לתרום רבות כמעט לכל אחד ואחת. כיום ניתן ללמוד את התחום בחודשים ספורים, וליהנות משלל היתרונות הטמונים ביכולת המופלאה של "קריאת" האדם על ידי מבט אחד בפניו. בעמוד זה תוכלו לקרוא מידע רב ושלל פרטים אודות לימודי התחום.

לימודי פרסונולוגיה – קריאה בתווי הפנים -  למי מיועדים הלימודים?
הלימודים בקורס הפרסונולוגיה יכולים לתרום לכל אחד ואחת – למטפלים מתחומים שונים (פסיכולוגים, עובדים סוציאליים, מטפלים באמנות, מאמנים וכיו"ב), כמו גם למטפלים ברפואה משלימה, המעוניינים בכלי רב עוצמה התורם לאבחון, לאנשי מכירות המעוניינים לייעל ולהגדיל את מכירותיהם באמצעות "קריאת הלקוח", לאנשי ביטחון הנדרשים לזהות במהירות אנשים חשודים, לכל מי שמעוניין לשפר את יכולת התקשורת שלו ואת יחסיו הבין אישיים, ולכל המעוניין בידע, כלים ומיומנויות בתחום מרתק זה. אם אתם מתעניינים בלימודי הפרסונולוגיה, ייתכן כי תגלו עניין גם בלימודי כירולוגיה (קריאה בכף היד), לימודי אירידיולוגיה (אבחון על פי קשתית העין), לימודי שפת גוף, לימודי רפלקסולוגיהלימודי גרפולוגיה ולימודי קורסים אחרים מתחומי הרפואה המשלימה.

ללמוד פרסונולוגיה – קריאה בתווי הפנים -  מהם תנאי הקבלה ללימודים?
תנאי הקבלה לקורס הפרסונולוגיה משתנים בין מכללה למכללה ובין מוסד לימודים אחד למשנהו, אולם, בדרך כלל, פתוחים הקורסים בנושא בפני הקהל הרחב, ואין הם מציבים כל תנאי קבלה. חלק קטן ממוסדות הלימוד, לעומת זאת, מתנים את הקבלה ללימודים במעבר של ראיון קבלה, הבודק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום.

קורס קריאת תווי הפנים - פרסונולוגיה-  משך הלימודים ומתכונתם
משך הלימודים בקורס הפרסונולוגיה משתנה אף הוא בין המכללות ומוסדות הלימוד השונים, ולצד קורסים בני מפגשים אחדים (כשניים – שלושה מפגשים) המהווים מעין מבוא לתחום ומקנים כלים בסיסיים בלבד, מתקיימים גם קורסים מעמיקים יותר, הנמשכים כחודשיים-שלושה (בין 7 ל-12 מפגשים) וכוללים בין 18 ל-30 שעות לימוד אקדמיות, ומקנים היכרות מעמיקה ומקיפה יותר עם התחום, כמו גם שלל כלים יישומיים מתקדמים לזיהוי, קריאה ואבחון. קורסים מעמיקים במיוחד בתחום נמשכים בין ארבעה חודשים לחצי שנה, וכוללים, בדרך כלל, בין 40 ל- 60 שעות לימוד אקדמיות. אם אתם מתעניינים בלימודים מרתקים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בלימודים, ודאי תשמחו לשמוע כי חלק ניכר ממוסדות הלימוד מציעים קורסים במסלול לימודי ערב (לצד קורסי הבוקר), כך שגם אנשים עובדים, סטודנטים עסוקים וכל מי שאינו פנוי בשעות היום, יכול להשתלב בלימודים בקלות ובנוחות. יתירה מכך – חלק ממוסדות הלימוד אף מציעים קורסים במערכת שעות גמישה לקבוצות מגובשות, בהם ניתן לקבוע את מועדי הקורס ישירות מול מוסד הלימודים.

ללמוד לקרוא בתווי הפנים - פרסונולוגיה -  מהם נושאי הלימוד בקורס?
קורס הפרסונולוגיה כולל מבחר עשיר של נושאי לימוד עיוניים ותיאורטיים מרתקים, לצד שלל תרגולים והתנסויות מעשיות בקריאה של תווי הפנים. אמנם נושאי הלימוד המדויקים יכולים להשתנות מעט בין המכללות ומוסדות הלימוד השונים, אך לעיתים קרובות כוללים הלימודים את הנושאים והתכנים הבאים: סמליות הפנים, ההיסטוריה של קריאה בתווי הפנים, זיהוי חלקי הפנים השונים וסיווגם, המשמעות של כל איבר בפנים, סוגים של מבני פנים, כתמים, סימני לידה, קמטים ומשמעותם, פרסונולוגיה וקבלה, פרסונולוגיה ורפואה סינית, משמעות עור הפנים, קריאת שפת הגוף, זיהוי הבעות פנים, ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים, המלווים בתרגולים שוטפים, כך שהכשרת הבוגרים היא מלאה ושלמה, וביכולתם לאבחן ולקרוא בתווי הפנים בדייקנות ובמהירות.

לימודי קריאת תווי הפנים - פרסונולוגיה – תעודה
בוגרי הקורס, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

ללמוד פרסונולוגיה - מה עושים בסיום הלימודים?  
בוגרי הלימודים יוכלו להשתמש בכלים הייחודיים אותם למדו במהלך הקורס במהלך עבודתם ובחייהם היומיומיים, לשפר את יכולות התקשורת הבין אישית שלהם, לזהות, במבט חטוף, את אופיו ותכונותיו של האדם העומד מולם, ולנצל יכולות אלו לתועלתם – מטפלים יוכלו להשתמש בכלי לאבחון ולהתאמת טיפול, מנהלים – לשיפור יכולות הניהול שלהם, לשכירת עובדים מתאימים וכו', אנשי מכירות ושיווק – להגדלת מכירותיהם וזיהוי הצרכים והנכונות של הלקוח, אנשי ביטחון – לזיהוי מידי של חשודים ולמעשה, כמעט כל אחד יוכל להשתמש בכישורים הנלמדים לייעול התנהלותו ועבודתו.

קורס קריאת תווי הפנים - פרסונולוגיה –  סיכום
לסיכום, אם אתם מעוניינים ביכולת "לקרוא" אנשים במבט חטוף אחד, לדעת להעריך את תכונותיהם, מאפייניהם ואופיים של אנשים על ידי הסתכלות בתווי פניהם, לדעת מתי משקרים לכם ומתי מסתירים מכם משהו – לימודי הפרסונולוגיה מיועדים עבורכם. לימודים מרתקים אלו יקנו לכם, תוך חודשים אחדים בלבד, את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות שיעזרו לכם לקרוא במהירות וביעילות את תווי הפנים של העומד מולכם, ידע אשר יוכל לתרום לכם רבות לניהול קשריכם היומיומיים ולהשגת מטרותיכם ושיפור עבודתכם. אז בואו לגלות את המסתורין של קריאת תווי הפנים – בואו ללמוד בקורס פרסונולוגיה.
שירות אישי חינם
קורס פרסונולוגיה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?