מוסדות לימודים

קורס פסיכותרפיה טראנס-פרסונלית

לימודי פסיכותרפיה טרנס- פרסונלית

הפסיכותרפיה הטרנספרסונלית היא תחום טיפולי המבקש לשלב יחדיו את התורות הרוחניות של המזרח יחד עם התיאוריות הפסיכולוגיות והטיפוליות המערביות הקונבנציונלית, שכן, כפי שטוענים חסידי השיטה, הטיפול הפסיכולוגי המערבי לוקה בחסר, עקב הזנחתו את הצדדים הרוחניים והאנרגטיים המאפיינים את האדם, והתרכזותו בעולם הפנימי של המטופל. הפסיכותרפיה הטראנס-פרסונלית מבקשת להוביל את המטופל לחרוג ולפרוץ את גבולות "האני" הסובייקטיבי (משמעות המילה טראנס פרסונלי היא – מחוץ לאני) ובכך להובילו בדרכי הצמיחה וההתפתחות האישית ולהתחבר לכוחותיו הטמירים של היקום. לימודי הפסיכותרפיה הטרנס פרסונלית הם לימודים מרתקים ועשירים במיוחד, המכשירים את בוגריהם בשלל כלים טיפוליים – דמיון מודרך, יוגה, מדיטציה, הילינג ועוד רבים אחרים, כך שהכשרת הבוגרים הינה איכותית ומלאה, וברשותם להתחיל לעבוד בתחום מיד עם סיום לימודיהם. אז אם גם אתם מתעניינים בלימודים ייחודיים אלו – המתאימים הן למטפלים קונבנציונליים (כפסיכולוגים, לדוגמא), הן למטפלים ברפואה משלימה והן לחסרי כל ניסיון טיפולי – הגעתם למקום הנכון: בעמוד זה תוכלו לקרוא מידע רב ושלל פרטים אודות אפשרויות הלימודים בקורסים בתחום הפסיכותרפיה הטראנס פרסונלית.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
לימודי פסיכותרפיה טרנס-פרסונלית -  למי מיועדים הלימודים?
הלימודים בקורס הפסיכותרפיה הטרנס- פרסונלית מיועדים עבור כל המעוניינים להכיר לעומק גישה טיפולית ייחודית ומרתקת זו – בעין אם לצורך הכשרה מקצועית איכותית לעבודה בתחום ובין אם לצורך העשרה התורמת רבות להתפתחות האישית. הלימודים מתאימים במיוחד למטפלים ויועצים מהתחומים השונים – פסיכולוגים, עובדים סוציאליים, מטפלים באמנות, ביבליותרפיסטים, יועצים חינוכיים, מאמנים, מורים לחינוך מיוחד, מרפאים בעיסוק וכיו"ב, כמו גם עבור מטפלים מתחומי הרפואה המשלימה המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם. אם אתם מתעניינים בלימודי הפסיכותרפיה הטרנספרסונלית, ייתכן כי תגלו עניין גם בלימודי פסיכותרפיה גופנית, לימודי דמיון מודרך, לימודי הילינג, או לימודי קורסים אחרים מתחומי הטיפול והתרפיה או תחומי הרפואה המשלימה והאלטרנטיבית.

ללמוד פסיכותרפיה טראנס- פרסונלית -  מהם תנאי הקבלה ללימודים?
תנאי הקבלה ללימודי הפסיכותרפיה הטראנס-פרסונלית משתנים בין מכללה למכללה ובין מוסד לימודים אחד למשנהו, ובעוד חלק מהקורסים בתחום פתוחים בפני הקהל הרחב ואין הם מציבים דרישה לניסיון טיפולי או ייעוצי, קורסים אחרים מקבלים אל שורותיהם רק בעלי רקע וניסיון בתחומים טיפוליים (פסיכולוגים, מטפלים באמנות וכיו"ב). כמו כן, במרבית הקורסים בתחום נדרשים המועמדים לעבור ראיון קבלה, הבודק את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו.

קורס פסיכותרפיה טרנס פרסונלית -  משך הלימודים ומתכונתם
משך הלימודים בקורס הפסיכותרפיה הטרנספרסונלית משתנה אף הוא בין המכללות ומוסדות הלימוד השונים בתחום. ככלל, ניתן לחלק את הקורסים בתחום לשניים: קורסים קצרים יחסית, אשר נועדו לפתוח צוהר אל עולמה המרתק של הפסיכותרפיה הטרנספרסונלית ומיועדים להעשרה אישית גרידא. קורסים אלו כוללים, בדרך כלל, בין 100 ל-150 שעות לימוד אקדמיות והלימודים בהם נמשכים חודשים ספורים. הקורסים המעמיקים בתחום, אשר נועדו להכשיר פסיכותרפיסטים טרנספרסונליים מקצועיים ואיכותיים, האוחזים במיטב הידע, הכלים והמיומנויות בתחום, הינם ארוכים הרבה יותר – והלימודים בהם נמשכים בין שלוש לחמש שנים. אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים מעשירים ומפתחים אלו, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בלימודים – יש לנו חדשות משמחות עבורכם! חלק ממוסדות הלימוד מציעים אפשרות ללימודי ערב, המתאימים במיוחד לאנשים עובדים (או לכל מי שעסוק בשעות היום מסיבות אחרות), כך שתוכלו להשתלב בלימודים המרתקים בשעות והזמנים הנוחים לכם ביותר.

ללמוד פסיכותרפיה טראנס -פרסונלית -  מהם נושאי הלימוד בקורס?
תכנית הלימודים בקורס הפסיכותרפיה הטראנס-פרסונלית היא עשירה ומרתקת, וכוללת הן לימודים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים והן שלל התנסויות מעשיות חווייתיות, התורמות רבות להתפתחות האישית והצמיחה של התלמידים. חלק ממוסדות הלימוד אף כוללים פרקטיקום (התנסות קלינית מעשית) מודרך בבתי חולים, הוסטלים וכיו"ב כחלק מתכנית הלימודים, כך שהסטודנטים זוכים לצבור ניסיון מעשי בעבודה בתחום כבר במהלך לימודיהם. נושאי הלימוד המדויקים אמנם משתנים מעט בין המוסדות והמכללות, אך לעיתים קרובות כוללים הלימודים את התכנים והנושאים הבאים: מבוא לפסיכותרפיה והיכרות עם העולם הטיפולי, אתיקה מקצועית, עקרונות הפסיכותרפיה הטראנס פרסונלית, דמיון מודרך, מדיטציה, הילינג, תיאוריות מרכזיות בפסיכולוגיה, תיאוריות ופילוסופיות רוחניות, ביו-אנרגיה, יוגה, ועוד מגוון של נושאי לימוד מרתקים ומעשירים ושלל סדנאות ייחודיות ומפתחות.

לימודי פסיכולוגיה טרנס-פרסונלית – תעודה
בוגרי הקורס, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. חלק ממוסדות הלימוד מציעים תכנית לימודים המותאמת לכל דרישות ה -EUROTAS – הארגון האירופאי לפסיכותרפיה טרנספרסונלית, ובוגרי הלימודים יכולים לקבל את תעודת ההסמכה היוקרתית מטעמם, בכפוף לעמידה בדרישות הארגון.

ללמוד פסיכותרפיה טראנס-פרסונלית - מה עושים בסיום הלימודים?  
בוגרי הלימודים יוכלו להתחיל להעביר טיפולים בפסיכותרפיה טראנס – פרסונלית כעצמאיים או בקליניקות, קופות חולים, מתנ"סים, הוסטלים ומרכזים בתחום. כן יוכלו הבוגרים להעביר הרצאות למטפלים ולקהל הרחב ולהקנות להם היכרות עם עולם מרתק זה. רבים מהבוגרים פונים להמשך לימודים על מנת להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם – לימודי קלפי טארוט, לימודי מדיטציה, לימודי דמיון מודרך ו NLP הם רק חלק קטן מאפשרויות הלימודים הפתוחות בפני בוגרי הלימודים.

קורס פסיכותרפיה טרנס- פרסונלית –  סיכום
לסיכום, אם גם אתם מאמינים כי על מנת לתת לאדם את הטיפול לו הוא זקוק לא ניתן להזניח ולהתעלם מהממד הרוחני, ואם אתם מחפשים מסלול הכשרה איכותי אשר יקנה לכם את כל הידע והכלים להשתלבות בעבודה טיפולית מרתקת ומאתגרת, בה תסייעו לרבים לא רק להתגבר על קשיים, טראומות ובעיות – אלא אף לנצל את מלוא הפוטנציאל הטמון בהם ולצעוד בדרכי ההתפתחות והצמיחה האישית – לימודי הפסיכותרפיה הטרנספרסונלית מיועדים עבורכם. בואו ליהנות מלימודים שפורצים את גבולות "האני" – בואו ללמוד בקורס פסיכותרפיה טראנס-פרסונלית.  
שירות אישי חינם
קורס פסיכותרפיה טראנס-פרסונלית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?