מוסדות לימודים
מכללת רידמן
מכללת רידמן
לימודי דמיון מודרך
מיקום בארץ: רמת אביב- תל אביב, ירושלים, חיפה, כנרת , באר שבע, ספיר, משגב, אילת
מדיסין
מדיסין
מדיסין - מכללה לרפואה משלימה - המכללה למנהל - לימודי דימיון מודרך
מיקום בארץ: בית ברל, חיפה
מירב
מירב
לימודי מדיטציה ודמיון מודרך
מיקום בארץ: תל אביב, באר שבע, ירושלים, חיפה
תילתן - המכללה לרפואה משלימה
תילתן - המכללה לרפואה משלימה
סדנאות דמיון מודרך
מיקום בארץ: תל אביב, חיפה
המכללה האקדמית גליל מערבי
המכללה האקדמית גליל מערבי
לימודי דמיון מודרך
מיקום בארץ: עכו
מכללת הנות
מכללת הנות
יוצקים משמעות לשעות הפנאי
מיקום בארץ: חדרה
מדיקה
מדיקה
לימודי דמיון מודרך חד שנתי
מיקום בארץ: כפר סבא

לימודי דמיון מודרך

תעודת העשרה בדמיון מודרך

דמיון מודרך הינה שיטת טיפול הוליסטית, המשמשת לקידום תהליכי טיפול והעצמת כוחות הריפוי האישיים. לימודי דמיון מודרך מקנים את הכלים והמיומנויות הנחוצים לשם ליווי המטופל במסע לגילוי אישי, בדרך להשגת בריאות רגשית ורוחנית.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס דמיון מודרך - מידע כללי

ריפוי בעזרת דמיון מודרך הינה שיטה עתיקת יומין, וניתן להשתמש בשיטה שזו לשם השגת מטרות מגוונות. לימודי תעודת העשרה בדמיון מודרך מכשירים את המטפל לשימוש בדימויים פנימיים בצורה מודעת ומכוונת, על מנת לשפר תחומים מגוונים בחיים. דמיון מודרך למעשה עושה שימוש בתודעה האישית של המטופל, על מנת להשפיע על המחשבות הפנימיות. שיטת הדמיון המודרך מסייעת לשינוי המחשבות בתת מודע, על מנת ליצור דפוסי מחשבה והתנהגות בריאים ומקדמים.

כיום ישנה מודעות רבה ליתרונותיה של רפואה הוליסטית, ורבים פונים ללימודי תעודת העשרה בדמיון מודרך. באמצעות דמיון מודרך ניתן לטפל מבחינה רגשית ורוחנית בדרכים מגוונות, הכוללות שימוש בציור, כתיבה, פסיכודרמה, שירה, מדיטציה ועוד. דמיון מודרך יכול לסייע גם בהתמודדות עם בעיות גופניות כמו בעיות פוריות, הקלה בכאבים שונים, וכן טיפול במחלות אוטואימוניות.

לימודי תעודת העשרה בדימיון מודרך מוצעים במגוון רחב של מכללות רפואה משלימה, כאשר כל מכללה שמה את הדגש על תחומים אחרים. הקורסים הבסיסיים בתחום מוצעים לכל אדם ואין להם תנאי קבלה מקדימים, אולם קורסים מתקדמים יותר המזכים בתעודות מקצועיות שונות דורשים בדרך כלל לימודים וניסיון קודם בדמיון מודרך או תחומים טיפוליים אחרים. בכל מקרה, מומלץ לבדוק את רמת הסגל האקדמי ואיכות ההוראה, וכן מידת התרגול המעשי, המיקום הגיאוגרפי והנגישות, וכמובן את גובה שכר הלימוד.

לימודי דמיון מודרך - נושאי הלימודים בקורס

תוכנית לימודי תעודת העשרה בדמיון מודרך הינה עשירה ומגוונת, וכוללת מגוון רחב של תחומי ידע. כל קורס נוגע בנושאים אחרים, אך בדרך כלל לימודי דמיון מודרך כוללים את הנושאים שחזור זיכרונות, היגמלות מעישון, שינוי ערכים, שינוי היסטוריה, מעגל החוויה, סגירת מעגלים, טיפול בבעיות השמנה, דימויי ריפוי והגנה, שינוי הרגלים, שינוי אמונות, שיטות הרפיה, פתרון קונפליקטים, מעגל המצוינות, טיפול באלרגיות, השתקפות העתיד, חיזוק משאבים, טיפול בפוביות, שחרור מתלות, ועוד.

ללמוד דמיון מודרך - איך בוחרים קורס מתאים?

רבים בוחרים בלימודי תעודת העשרה לדמיון מודרך לצורך העשרה אישית וטיפול עצמאי, אך ישנם כאלה המעוניינים לעסוק בתחום בצורה מקצועית. לשם כך יש להשתתף בלימודי דמיון מודרך ברמה מתקדמת, וכן לעבור קורסים וסדנאות להכשרת מטפלים בדמיון מודרך. גם בתחום זה המבחר רב, ומכללות רבות מציעות קורסים שונים בתחום. לפני בחירה בלימודי קורס מטפלים בדמיון מודרך ספציפי, כדאי לבדוק את הכשרתם המקצועית של המרצים, את יוקרת המכללה והתעודה המתקבלת, וכן את מידת הסיוע שמגישה המכללה בהשתלבות בשוק העבודה לאחר סיום הלימודים.

קורס הכשרת מטפלים בדמיון מודרך - אפשרויות התעסוקה

עם סיום לימודי תעודת העשרה בדמיון מודרך הבוגרים זכאים לתעודת גמר מטעם המכללה, בהתאם למסלול ההתמחות. מי שמעוניין לעסוק בתחום בצורה מקצועית ימצא מקומות עבודה רבים, וניתן להשתלב כמטפל בדמיון מודרך בקליניקות של רפואה משלימה, כמרצה במכללה, או פתיחת עסק פרטי ועבודה כעצמאי. יש לזכור כי תחום הדמיון מודרך הינו רחב ומקיף, ולמי שרוצה להתקדם מבחינה מקצועית ואישית בתחום מומלץ להמשיך ללימודי דמיון מודרך בקורסים מתקדמים, או לימודי מקצועות נוספים מתחומי הרפואה המשלימה  - קורס רייקי, קורס יוגה, קורס מדיטציה, קורס צמחי מרפא, קורס הומיאופתיה ואחרים. 

שירות אישי חינם
לימודי דמיון מודרך
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?