מוסדות לימודים

לימודי כלכלה ומשפטים

תואר ראשון בכלכלה ומשפטים

לימודי תואר ראשון משולב במשפטים וכלכלה הינם שילוב מבוקש, המאפשר להשתלב במגוון רחב של אפשרויות תעסוקה. מוסדות לימוד רבים מציעים תואר ראשון במשפטים (LL.B.) וכלכלה (B.A.).

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי תואר ראשון במשפטים וכלכלה - מידע כללי

לימודי תואר ראשון במשפטים וכלכלה מבוקשים בקרב סטודנטים המעוניינים בהשכלה רב תחומית, המעוניינים להתמחות בשני תחומים מובילים בשוק העבודה כיום. כלכלה הינה תחום ותיק ונרחב במדעי החברה, ועוסקת בפן החומרי של החברה האנושית מזווית של ניתוח והבנה, כמו גם פתרון בעיות שונות על מנת להגיע לניצול משאבים יעיל יותר. משפטים נוגעים לכל תחום בחיינו, ולימודי משפטים מקנים את הידע הדרוש בתחומי המשפט המסחרי, העסקי והכללי. השילוב הייחודי בין לימודי כלכלה ולימודי משפטים לתואר ראשון מאתגר ומרתק, ומאפשר לסטודנטים בעלי יכולת לימוד עצמאית וסקרנות גבוהה לרכוש השכלה נרחבת במגוון תחומים, על מנת להשתלב בארגונים כלכליים במגזר הפרטי, העסקי או הציבורי.

ללמוד תואר ראשון בכלכלה ומשפטים - תכנית הלימודים

תוכנית לימודי תואר ראשון במשפטים וכלכלה עשירה ומרתקת, ומשלבת בין מגוון רחב של תחומי לימוד. מוסדות הלימוד השונים מקפידים על הקניית כלים ומיומנויות מעשיות לצד היכרות מעמיקה עם תחומים שונים בכלכלה ומשפטים, כאשר צוות המרצים נמנה עם אנשי הוראה וחינוך מובילים ובעלי ניסיון רב. לימודי תואר ראשון בכלכלה ומשפטים כוללים הרצאות עיוניות, לימודים תיאורטיים, התנסויות מעשיות, סדנאות תרגול, עבודת סמינריון וקורסי בחירה רבים, בהתאם להעדפות התלמיד.

במהלך לימודי תואר ראשון רב תחומי במשפטים וכלכלה הסטודנטים נחשפים לנושאים רבים ומגוונים, ורוכשים השכלה עשירה המאפשרת להמשיך ולהתעדכן באופן עצמאי גם לאחר סיום הלימודים. גיאומטריה אנליטית, דיני ניירות ערך, תורת המשפט, דוחות כספיים, משפט עברי, יסודות השיווק, דיני חוזים, מתמטיקה לכלכלנים, מכשירים פיננסים, דיני מיסים, ניתוח ניירות ערך, מיקרו כלכלה, משפט בינלאומי, תורת המחירים, דיני עבודה, אקונומטריקה, משפט חוקתי ותורת המשחקים מהווים רק חלק מהנושאים במהלך לימודי תואר ראשון בכלכלה ומשפטים.

ללמוד משפטים וכלכלה לתואר ראשון - תנאי הקבלה

תנאי קבלה ללימודי תואר ראשון במשפטים וכלכלה אינם זהים לכל מוסדות הלימוד, אך בדרך כלל הם כוללים תעודת בגרות מלאה או חלקית. תנאי קבלה נוסף הוא ציון פסיכומטרי, כאשר חלק ממוסדות הלימוד משקללים ממוצע בין תעודת הבגרות והפסיכומטרי.

לימודי כלכלה ומשפטים לתואר ראשון - משך הלימודים

משכם של לימודי תואר ראשון רב תחומי בכלכלה ומשפטים הוא שלוש עד ארבע שנים, ולאחר סיום הלימודים בהצלחה הבוגרים זכאים לתואר ראשון בכלכלה ומשפטים מטעם המוסד בו למדו.

לימודי משפטים וכלכלה - תואר ראשון - תחילתה של קריירה מבוקשת

לאחר סיום לימודי משפטים וכלכלה לתואר ראשון רב תחומי ניתן להשתלב בקשת רחבה של תחומים, עקב הביקוש הרב לאנשי מקצוע איכותיים בעלי ידע רב תחומי. יועצי השקעות בבנקים, ניתוח שווקים בחברות פרטיות או משרדים ממשלתיים, בתחום השיווק, עמדות מפתח ניהוליות בעולם העסקים, כלכלנים במגזר הפרטי או העסקי ומנהלים פיננסיים הם רק חלק מהתפקידים הפתוחים בפני בוגרי לימודי תואר ראשון בכלכלה ומשפטים. אפשרות נוספת היא להמשיך ללימודי תארים מתקדמים במשפטים, מנהל עסקים ועוד.

שירות אישי חינם
לימודי כלכלה ומשפטים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?