מוסדות לימודים
מכללת רמת גן - לימודי האוניברסיטה הפתוחה
מכללת רמת גן - לימודי האוניברסיטה הפתוחה
לימודי תואר ראשון בכלכלה
מיקום בארץ: רמת גן
הקמפוס האקדמי אחוה
הקמפוס האקדמי אחוה
אקדמיה מעשית
מיקום בארץ: איזור הדרום - סמוך לקרית מלאכי

לימודי כלכלה ופסיכולוגיה

תואר ראשון בכלכלה ופסיכולוגיה

לימודי תואר ראשון בכלכלה ופסיכולוגיה הינם שילוב מבוקש, הממזגים בין תחומים שונים במדעי החברה. השילוב בין לימודי פסיכולוגיה ולימודי כלכלה לתואר ראשון מקנה ידע מעמיק בהתנהגות האנושית לסוגיה, ומאפשר להשתלב בקשת רחבה של מקומות תעסוקה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה וכלכלה - מידע כללי

לימודי תואר ראשון בכלכלה ופסיכולוגיה מבוקשים בקרב סטודנטים אשר מחפשים להבין בצורה מעמיקה את ההתנהגות האנושית, ובכלל זה הגורמים המניעים את המגזר הכלכלי. לימודי פסיכולוגיה מעניקים יכולות ניתוח והבנה נרחבות, וכן כלים מקצועיים לשם יישום תובנות אלה בפעילות פיננסית שגרתית ובתפקידי ניהול בדרגים שונים. כלכלה הינה תחום ותיק ונרחב במדעי החברה, ועוסקת בפן החומרי של החברה האנושית מזווית של ניתוח והבנה, כמו גם פתרון בעיות שונות על מנת להגיע לניצול משאבים יעיל יותר. השילוב הייחודי בין לימודי כלכלה ופסיכולוגיה לתואר ראשון מקנה היכרות מעמיקה עם כלים לניתוח כלכלי, יחד עם מיומנויות וטכניקות מתקדמות בניתוח נפש האדם.

ללמוד תואר ראשון בכלכלה ופסיכולוגיה - תכנית הלימודים

תוכנית לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה וכלכלה עשירה ומרתקת, ופותחת את הדלת בפני קריירה משגשגת במגוון תחומים. הסטודנטים נחשפים לעולם המעשי, מכירים בצורה מעמיקה את דרכי הפעילות של הגורמים הכלכליים השונים, מנתחים משחקי כוח ובוחנים דרכי קבלת החלטות בדרגים שונים. כל אלה דורשים מהסטודנטים ללימודי תואר ראשון משולב בפסיכולוגיה וכלכלה יכולת למידה גבוהה וסקרנות, וכן נכונות להשקעה מרובה. חשוב לציין כי על מנת להתקדם מבחינה מקצועית בתחום הפסיכולוגיה, יש להמשיך ללימודי תארים מתקדמים בהתמחויות הפסיכולוגיה השונות.

במהלך לימודי תואר ראשון רב תחומי בפסיכולוגיה וכלכלה הסטודנטים נחשפים לנושאים רבים ומגוונים, ורוכשים השכלה עשירה המאפשרת להמשיך ולהתעדכן באופן עצמאי גם לאחר סיום הלימודים. עקרונות השיווק, מדעי ההתנהגות, פסיכולוגיה קוגניטיבית, יסודות הכלכלה, פסיכולוגיה של המינים, תורת המימון, פסיכופתולוגיה, כלכלת ישראל, התנהגות ארגונית, תורת המחירים, מיקרו ומאקרו כלכלה, פסיכולוגיה חברתית ופסיכולוגיה התפתחותית מהווים רק חלק מהנושאים במהלך לימודי תואר ראשון בכלכלה ופסיכולוגיה.

לימודי כלכלה ופסיכולוגיה לתואר ראשון - תנאי הקבלה

תנאי קבלה ללימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה וכלכלה אינם זהים לכל מוסדות הלימוד, אך בדרך כלל הם כוללים תעודת בגרות מלאה או חלקית. תנאי קבלה נוסף הוא ציון פסיכומטרי, כאשר חלק ממוסדות הלימוד משקללים ממוצע בין תעודת הבגרות והפסיכומטרי.

ללמוד פסיכולוגיה וכלכלה לתואר ראשון - משך הלימודים והתעודה

משכם של לימודי תואר ראשון רב תחומי בפסיכולוגיה וכלכלה הוא שלוש עד ארבע שנים, ולאחר סיום הלימודים בהצלחה הבוגרים זכאים לתואר ראשון B.A. בכלכלה ופסיכולוגיה מטעם המוסד בו למדו.

לימודי BA בפסיכולוגיה וכלכלה - אפשרויות התעסוקה וההתפתחות המקצועית

לאחר סיום לימודי תואר ראשון רב תחומי בפסיכולוגיה וכלכלה ניתן להשתלב בקשת רחבה של תחומים, עקב הביקוש הרב לאנשי מקצוע איכותיים בעלי ידע רב תחומי. ייעוץ השקעות, חברות לייעוץ פוליטי, מכוני מחקר, רפרנטים במשרד האוצר, כלכלנים בארגונים, בתחום החינוך הלא פורמאלי, חברות השמת כוח אדם, עוזרי מחקר בבנק ישראל, משאבי אנוש, הם רק חלק מאפשרויות התעסוקה הפתוחות בפני בוגרי לימודי תואר ראשון רב תחומי בפסיכולוגיה וכלכלה.

שירות אישי חינם
לימודי כלכלה ופסיכולוגיה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?