מוסדות לימודים
מכללת רמת גן - לימודי האוניברסיטה הפתוחה
מכללת רמת גן - לימודי האוניברסיטה הפתוחה
לימודי תואר ראשון בכלכלה
מיקום בארץ: רמת גן

לימודי כלכלה ומדעי המחשב

תואר ראשון בכלכלה ומדעי המחשב

לימודי תואר ראשון במדעי המחשב וכלכלה הינם שילוב מבוקש, המאפשר להשתלב במגוון רחב של אפשרויות תעסוקה בתחום ההיי טק והכלכלה בישראל ובעולם.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי תואר ראשון בכלכלה ומדעי המחשב - מידע כללי

לימודי תואר ראשון בכלכלה ומדעי המחשב מבוקשים בקרב סטודנטים המעוניינים בהשכלה רב תחומית, המעוניינים להתמחות בשני תחומים מובילים בשוק העבודה כיום. כלכלה הינה תחום ותיק ונרחב במדעי החברה, ועוסקת בפן החומרי של החברה האנושית מזווית של ניתוח והבנה, כמו גם פתרון בעיות שונות על מנת להגיע לניצול משאבים יעיל יותר. מדעי המחשב מקנים ידע תיאורטי מעמיק יחד עם כלים מעשיים בתחום, על מנת לפתח וליישם פתרונות מתקדמים במכשור. השילוב הייחודי בין לימודי כלכלה ולימודי מדעי המחשב לתואר ראשון מאתגר ומרתק, ומאפשר לסטודנטים בעלי יכולת לימוד עצמאית וסקרנות גבוהה לרכוש השכלה נרחבת במגוון תחומים, על מנת להשתלב בארגונים כלכליים במגזר הפרטי, העסקי או הציבורי.

ללמוד תואר ראשון במדעי המחשב וכלכלה - תכנית הלימודים

תוכנית לימודי תואר ראשון במדעי המחשב וכלכלה עשירה ומרתקת, ומשלבת בין מגוון רחב של תחומי לימוד. מוסדות הלימוד השונים מקפידים על הקניית כלים ומיומנויות מעשיות לצד היכרות מעמיקה עם תחומים שונים בכלכלה ומדעי המחשב, כאשר צוות המרצים נמנה עם אנשי הוראה וחינוך מובילים ובעלי ניסיון רב. לימודי תואר ראשון בכלכלה ומדעי המחשב כוללים הרצאות עיוניות, לימודים תיאורטיים, התנסויות מעשיות, סדנאות תרגול, עבודת סמינריון וקורסי בחירה רבים, בהתאם להעדפות התלמיד.

במהלך לימודי תואר ראשון רב תחומי במדעי המחשב וכלכלה הסטודנטים נחשפים לנושאים רבים ומגוונים, ורוכשים השכלה עשירה המאפשרת להמשיך ולהתעדכן באופן עצמאי גם לאחר סיום הלימודים. גיאומטריה אנליטית, כלכלת ישראל, שיטות באנליזה, מיקרו ומאקרו כלכלה, מבנים אלגברים, תורת המחירים, משוואות דיפרנציאליות, סטטיסטיקה לכלכלנים, תורת המימון, מבוא לתכנות מונחה עצמים, אלגברה לינארית, חשבונאות, אלגוריתמים ותורת המשחקים מהווים רק חלק מהנושאים במהלך לימודי תואר ראשון בכלכלה ומדעי המחשב.

לימודי מדעי המחשב וכלכלה לתואר ראשון - תנאי הקבלה

תנאי קבלה ללימודי תואר ראשון במדעי המחשב וכלכלה אינם זהים לכל מוסדות הלימוד, אך בדרך כלל הם כוללים תעודת בגרות מלאה או חלקית. תנאי קבלה נוסף הוא ציון פסיכומטרי, כאשר חלק ממוסדות הלימוד משקללים ממוצע בין תעודת הבגרות והפסיכומטרי.

ללמוד כלכלה ומדעי המחשב לתואר ראשון - משך הלימודים והתעודה

משכם של לימודי תואר ראשון רב תחומי בכלכלה ומדעי המחשב הוא שלוש עד ארבע שנים, ולאחר סיום הלימודים בהצלחה הבוגרים זכאים לתואר ראשון B.A. בכלכלה ומדעי המחשב מטעם המוסד בו למדו.

לימודי תואר ראשון דו חוגי בכלכלה ומדעי המחשב - תחילתה של קריירה מבוקשת

לאחר סיום לימודי תואר ראשון רב תחומי במדעי המחשב וכלכלה ניתן להשתלב בקשת רחבה של תחומים, עקב הביקוש הרב לאנשי מקצוע איכותיים בעלי ידע רב תחומי. יועצי השקעות בבנקים, יועצים במשרדי ממשלה או חברות פרטיות, מסחר אלקטרוני, אנשי חומרה, עמדות מפתח ניהוליות בעולם העסקים, כלכלנים במגזר הפרטי או העסקי ומנהלים פיננסיים הם רק חלק מהתפקידים הפתוחים בפני בוגרי לימודי תואר ראשון בכלכלה ומדעי המחשב. אפשרות נוספת היא להמשיך ללימודי תארים מתקדמים במדעי המחשבהנדסת מערכות מידע, מנהל עסקים ועוד, או לשלל לימודי תעודה בתחומי המחשבים וההייטק

שירות אישי חינם
לימודי כלכלה ומדעי המחשב
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?