מוסדות לימודים
לימודים בחו"ל - קמפוס לימודים
לימודים בחו"ל - קמפוס לימודים
השער ללימודים בחו"ל
מיקום בארץ:
המכללה למינהל
המכללה למינהל
לימודי שפות
מיקום בארץ: אילת, אשדוד, ראשון לציון, ירושלים, בית ברל, חיפה
דיאלוג
דיאלוג
ביה"ס לשפות של האוניברסיטה הפתוחה
מיקום בארץ: מרכז, ירושלים
בית הספר האמריקאי
בית הספר האמריקאי
לימודי אנגלית מדוברת בכל הרמות
מיקום בארץ: כל הארץ
מכון לנדר בירושלים
מכון לנדר בירושלים
אקדמיה בהתאמה אישית
מיקום בארץ: ירושלים
המכללה האקדמית כנרת
המכללה האקדמית כנרת
לימודי תעודה ולימוד חוץ
מיקום בארץ: עמק הירדן

לימודי אנגלית

תעודת העשרה באנגלית

אנגלית היא השפה בה נערכת רוב התקשורת בעולם, ובפרט בתרבות המערבית. לימודי אנגלית מאפשרים לדבר ולקרוא את השפה, והינם הכרחיים על מנת להשתלב בתפקידים בכירים בשוק העבודה המודרני.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס אנגלית - מידע כללי

אנגלית היא השפה המדוברת ביותר במערב, אך למעשה השפה המדוברת ביותר בעולם הינה סינית, או ליתר דיוק מנדרינית. עם זאת, לימודי אנגלית הכרחיים בעולם של גלובליזציה. אנגלית הינה השפה הרשמית במדינות רבות ברחבי העולם, מניו זילנד ועד קנדה, ומשמשת כשפת התקשורת המשותפת בתחומי התקשורת, המדעים, העסקים, התעופה, הבידור, האינטרנט ועוד. אנגלית משתייכת למשפחת השפות הגרמאניות, ולימודי אנגלית יהיו קלים יחסית לדוברי ספרדית או איטלקית.

לימודי אנגלית זוכים לביקוש רב, מאחר ובעוד שבעבר צרפתית הייתה השפה של ההשכלה ושימשה כשפה הבינלאומית למסחר, הרי שעם התחזקות האימפריה הבריטית והקמת ארצות הברית אנגלית תפשה את מקומה כשפה המובילה בעולם המערבי. לימודי אנגלית מתחילים אמנם בבית הספר היסודי, ואנו מוקפים בטלוויזיה וקולנוע הדוברים באנגלית, אך היכולת לדבר אנגלית בצורה שוטפת, ללא שגיאות, במבטא נכון ובביטחון עצמי איננה מובנת מאליה. לימודי אנגלית מקנים את כל אלה, בנוסף לאוצר מילים גדול ובניית משפטים בצורה נכונה, בדגש על ההבדלים בשפת הדיבור בין חלקים שונים בעולם.

ללמוד אנגלית - מגוון אפשרויות 

לימודי אנגלית מוצעים במגוון רחב של רמות, בהתאם לצרכים האישיים של כל אדם. לימודי אנגלית בסיסית יתאימו למתחילים, ואילו מנהלים המבקשים לפתוח עסק חדש באנגליה יעדיפו לימודי אנגלית עסקית. מסלולים נוספים ללימודי אנגלית כוללים לימודי אנגלית לילדים, הוראת אנגלית, קורס אנגלית עסקית לאנשי שיווק ופרסום, לימודי אנגלית מדוברת, קורס אנגלית כללית, לימודי אנגלית למורים, קורס אנגלית לתיירנים, לימודי אנגלית לבגרות, קורס אנגלית לחברות, לימודי אנגלית למתקדמים, קורס אנגלית טכנית, ועוד. כדאי לדעת שתנאי הקבלה של לימודי אנגלית משתנים בהתאם לרמת ההתמחות, ומומלץ לוודא את דרישות הסף טרם ההרשמה ללימודים.

לימודי אנגלית - איך בוחרים קורס מתאים?

כיום ישנה קשת רחבה של מוסדות ללימודי אנגלית, החל מלימודים עצמאיים בצורת קורס מקוון באינטרנט, דרך קורס מרוכז בנושא ספציפי, ועד לימודי הוראת אנגלית לתואר ראשון באקדמיה. כל מקרה מומלץ לבדוק את איכות צוות ההוראה וסוג התעודה המתקבלת, מהי בדיוק תוכנית הלימוד, גובה שכר הלימוד, האם ניתן ללמוד על חשבון הפיקדון הצבאי, וכמובן מיקום גיאוגרפי ונגישות. חשוב לציין שכיום בתי ספר רבים מציעים לימודי אנגלית במסלול לימודי ערב, המאפשר גם לאנשים עובדים לרכוש שפה נוספת.

קורס אנגלית - נושאי הלימוד

תוכנית לימודי אנגלית עשירה ומגוונת, וכוללת לא רק תרגול ודיבור של השפה אלא גם מקנה רקע כללי על ההיסטוריה והתרבות באנגליה. לימודי אנגלית מכשירים את הסטודנטים לקריאה, הקשבה, הפקת טקסט כתוב ויכולת שיח דרך הבנת עקרונות השפה, רכישת אוצר מלים וביטויים, ניתוח טקסטים, הרכבת משפטים באנגלית, דיבור, ניבים וביטויים, מבנים דקדוקיים, תחביר, שיחה, ועוד. הצד התרבותי של לימודי אנגלית כולל היכרות עם האומנות האנגלית, הקולנוע הבריטי, ועוד.

לימודי אנגלית - מה עושים בסיום הלימודים?

עם סיום לימודי אנגלית הבוגרים זכאים לתעודת גמר מטעם המכללה בה למדו, בהתאם למסלול ההתמחות. ניתן להשתלב במגוון רחב של מקומות תעסוקה, דוגמת לימודי תרגום, הוראה במערכת החינוך הפורמאלית והבלתי פורמאלית, לימודי עריכה לשונית, עריכת חוזים, לימודי סחר בין לאומי, ייעוץ תרבותי, שיווק ופרסום במדינות זרות, ועוד. עם זאת, יש לזכור כי אנגלית היא שפה עשירה ומורכבת, ולמי שרוצה לשלוט בכל הרבדים שבה מומלץ להמשיך ללימודי קורסים מתקדמים בתחום, דוגמת לימודי שפות, לימודי שפת סימנים, או לימודי תואר ראשון רב תחומי במדעי הרוח למעוניינים להכיר את התרבות האנגלית לעומק.

שירות אישי חינם
לימודי אנגלית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?