מוסדות לימודים
לימודים בחו"ל - קמפוס לימודים
לימודים בחו"ל - קמפוס לימודים
לימודי ספרדית ופורטוגזית בחוץ לארץ
מיקום בארץ:
דיאלוג
דיאלוג
לימודי ספרדית
מיקום בארץ: מרכז, ירושלים

לימודי ספרדית ופורטוגזית

תעודת העשרה בספרדית ופורטוגזית

ספרדית ופורטוגזית מדוברות בחלקים נרחבים של העולם, וכל אדם המעוניין להבין את תרבות הכדורגל, הטלנובלות או האופנה לעומק נדרש להבין שפות אלו. לימודי פורטוגזית וספרדית נחשבים לקלים במיוחד, וניתן ללמוד לדבר ברמה בסיסית בספרדית ופורטוגזית בזמן קצר יחסית.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס ספרדית ופורטוגזית - מידע כללי

פורטוגזית וספרדית קרובות לאיטלקית, גרמנית ואנגלית, וכמובן לשאר השפות הלטיניות. בשל כך, מי שיודע שפות לטיניות יכול להשתלב בלימודי ספרדית ולימודי פורטוגזית בקלות יחסית, ולרכוש שפה נוספת ומבוקשת במהירות. ספרדית הינה אחת השפות הרשמיות של האומות המאוחדות, ויחד עם פורטוגזית מהווה שפה נפוצה במקומות רבים בעולם, ובכלל זה כמובן דרום אמריקה. לימודי ספרדית ופורטוגזית יסייעו לכל מי שמבקש לעסוק בסחר בין לאומי, או לטייל במדינות דרום אמריקה אשר מהוות יעד פופולארי לתרמילאים.

לימודי פורטוגזית וספרדית - לכל רמה ולכל מטרה

לימודי ספרדית ולימודי פורטוגזית מוצעים כיום במגוון רחב של מוסדות לימוד, בשל הביקוש לשפות אלו. בנוסף להיצע הרחב של מוסדות לימוד, לימודי ספרדית ופורטוגזית מוצעים במגוון רמות, החל מרמת מתחילים ועד לרמה של אנשי עסקים המעוניינים לשפר את השליטה שלהם בספרדית לשם השתלבות בשוק המסחר הבינלאומי. לימודי קורס ספרדית למתחילים, קורס ספרדית למתקדמים, קורס ספרדית לנוער או ילדים, קורסי ספרדית לאנשי עסקים, קורס ספרדית ופורטוגזית למטיילים, קורסים להכשרת מורים בספרדית או קורסי ספרדית מיוחדים לבתי ספר הם רק חלק ממגוון הקורסים ללימודי ספרדית ופורטוגזית.

ללמוד ספרדית ופורטוגזית - מה מומלץ לבדוק לפני שנרשמים?

בעת בחירת מקום לימודים ישנם גורמים רבים שכדאי לבדוק, כשהעיקריים שבהם הם כמובן איכות צוות ההוראה ומידת התרגול המעשי במהלך לימודי ספרדית ופורטוגזית. גורמים נוספים שכדאי לברר הם זמני השיעורים ומידת הגמישות וההתחשבות בצרכים הספציפיים של כל סטודנט ללימודי ספרדית ופורטוגזית, מקום המפגש עם המרצה, רמת התרגול, זמינות המרצה לסיוע במקרה של בעיות, מידת התרגול העצמי וההשקעה הנדרשים מהתלמיד, ועוד. חשוב לציין שכיום ישנם מוסדות רבים המציעים לימודי פורטוגזית וספרדית במסגרת לימודי ערב, המאפשרים גם לאנשים עובדים להעשיר את ידיעותיהם.

קורס פורטוגזית וספרדית - תנאי הקבלה ונושאי הלימוד

תנאי קבלה של לימודי ספרדית ופורטוגזית משתנים בהתאם לרמה, אך בדרך כלל לימודי קורס מתחילים אינם מעמידים תנאי קבלה כלשהם. קורסים מתקדמים דורשים ידע מוקדם בשפה, מן הסתם, ומומלץ לברר בדיוק את מידת הידע הנדרשת טרם ההרשמה ללימודי פורטוגזית וספרדית. תוכנית לימודי ספרדית ופורטוגזית משתנה בהתאם לרמת הקורס, אך בדרך כלל הם כוללים לימודי הרכבת משפטים בספרדית ופורטוגזית, עקרונות מבנה השפה הספרדית, כללי תחביר, ניתוח טקסטים בספרדית ופורטוגזית, איות פונטי, ברכות ואיחולים, ועוד. קורסים מתקדמים מקנים גם ידע כללי בתרבות הספרדית והלטינית, אך מומלץ לוודא מראש האם הנושא נכלל בתוכנית הלימודים.

לימודי פורטוגזית וספרדית - לימודים שנשמעים מצוין!

ישנם אנשים הבוחרים בלימודי ספרדית או לימודי פורטוגזית לשם ידע כללי והעשרה אישית, בעוד שסטודנטים במסלול לימודי מדעי הרוח נדרשים ללימודי שפה זרה כחלק מהתואר ורבים בוחרים בלימודי ספרדית ופורטוגזית בשל הקלות היחסית בה נרכשת השפה. כן יכולים הבוגרים להשתלב במשרות הוראה, תרגום או עריכה לשונית

שירות אישי חינם
לימודי ספרדית ופורטוגזית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?