מוסדות לימודים
לימודים בחו"ל - קמפוס לימודים
לימודים בחו"ל - קמפוס לימודים
השער ללימודים בחו"ל
מיקום בארץ:
דיאלוג
דיאלוג
ביה"ס לשפות של האוניברסיטה הפתוחה
מיקום בארץ: מרכז, ירושלים

לימודי איטלקית

תעודת העשרה באיטלקית

איטלקית נחשבת בעיני רבים לשפה היפה ביותר בעולם, והיא לבטח אחת מהקלות ללימוד. השפה האיטלקית מסייעת לכל מי שאוהב כדורגל, בישול, מטייל או לומד באיטליה, וכמובן למי שרוצה לסחור עם חברות באיטליה. לימודי איטלקית מקנים את הידע הנחוץ על מנת לדבר בביטחון ובשטף, ומהווים אפשרות פופולארית בקרב סטודנטים הנדרשים ללמוד שפה זרה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס איטלקית - מידע כללי

השפה האיטלקית מדוברת כיום על ידי מיליונים רבים, בעיקר באיטליה ובשוויץ אך גם במדינות אחרות ברחבי העולם. איטלקית שייכת למשפחת השפות הלטיניות, ולכן מי ששולט באיטלקית או ספרדית יוכל ללמוד את השפה על בוריה בזמן קצר יחסית. נוסף לכך, השפה האיטלקית נכתבת כמו שהיא נשמעת, בצרה פונטית, ומשום כך קל במיוחד ללמוד את כללי הכתיבה שלה.

לימודי איטלקית - קהל היעד

ישנם רבים הנדרשים לידיעת איטלקית, על אף שהיא נמצאת בשימוש פחות מאשר מנדרינית. מי שמעוניין לטייל באיטליה ייטיב לעשות אם ילמד איטלקית. גם מי שמעוניין לסחור עם חברות באיטליה נדרש ללימודי איטלקית, ובמקרה זה יהיה עליו ללמוד איטלקית עסקית. בנוסף לכל אלה, ישראלים רבים בוחרים בלימודי רפואה באיטליה, ועליהם כמובן לדעת איטלקית ברמה גבוהה ביותר על מנת להצליח בלימודים. אם אתם מתעניינים בלימודי איטלקית, אולי תרצו ללמוד גם שפות זרות נוספות, כגון אנגלית, צרפתית, גרמנית או רוסית

ללמוד איטלקית - מגוון אפשרויות לימוד

קורסים ללימודי השפה האיטלקית מוצעים במגוון רחב של רמות לימוד, דוגמת קורס איטלקית בסיסית למתחילים, קורס איטלקית למתקדמים, קורס איטלקית לילדים, קורס איטלקית עסקית, לימודי איטלקית מדוברת, קורסי איטלקית למורים, קורס איטלקית טכנית, לימודי איטלקית לבגרות, קורס איטלקית לתיירנים, קורס איטלקית עסקית לאנשי שיווק ופרסום, קורס איטלקית לחברות, קורס איטלקית כללית, ועוד.

ניתן ללמוד איטלקית במגוון רחב של אופני לימוד, מלימודים עצמאיים בצורת קורס מקוון באינטרנט, דרך קורס מרוכז בנושא ספציפי, ועד לימודי איטלקית לתואר ראשון באוניברסיטה. בכל מקרה מומלץ לבדוק את רמת המרצים ואיכות ההוראה, מידת ההתנסות המעשית, מהי תוכנית הלימוד, ועוד. גורמים נוספים שכדאי לבדוק הם מיקום גיאוגרפי ונגישות, וכמובן גובה שכר הלימוד והאם לימודי קורס איטלקית אפשריים על חשבון הפיקדון הצבאי. קורס מתחילים בלימודי איטלקית אינו דורש ידע מקדים, אך לימודי קורסים מתקדמים האיטלקית דורשים בדרך כלל ידע קודם בשפה.

קורס איטלקית - תכנית הלימודים

תוכנית לימודי איטלקית עשירה ומגוונת, וכוללת לא רק תרגול ודיבור של השפה אלא גם מקנה רקע כללי על ההיסטוריה והתרבות באיטליה. לימודי איטלקית מכשירים את הסטודנטים לקריאה, הקשבה, הפקת טקסט כתוב ויכולת שיח דרך הבנת עקרונות השפה, רכישת אוצר מלים וביטויים, ניתוח טקסטים, הרכבת משפטים באיטלקית, דיבור, ניבים וביטויים, מבנים דקדוקיים, תחביר, שיחה, ועוד. הצד התרבותי של לימודי איטלקית כולל היכרות עם האומנות האיטלקית, הקולנוע האיטלקי, ובחלק מהקורסים אף כוללים לימודי בישול איטלקי בתוכנית הלימודים.

ללמוד לדבר איטלקית - אפשרויות תעסוקה

עם סיום לימודי איטלקית הבוגרים זכאים לתעודת גמר מטעם המכללה בה למדו, בהתאם למסלול ההתמחות. ניתן להשתלב במגוון רחב של מקומות תעסוקה, דוגמת תרגום, הוראה, עריכה לשונית, עריכת חוזים, סחר בין לאומי, ייעוץ תרבותי, שיווק ופרסום במדינות זרות, ועוד. עם זאת, יש לזכור כי איטלקית היא שפה עשירה ומורכבת, ולמי שרוצה לשלוט בכל הרבדים שבה מומלץ להמשיך ללימודי קורסים מתקדמים בתחום.

שירות אישי חינם
לימודי איטלקית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?