מוסדות לימודים
לימודים בחו"ל - קמפוס לימודים
לימודים בחו"ל - קמפוס לימודים
השער ללימודים בחו"ל
מיקום בארץ:
דיאלוג
דיאלוג
ביה"ס לשפות של האוניברסיטה הפתוחה
מיקום בארץ: מרכז, ירושלים
המכללה למינהל
המכללה למינהל
לימודי שפות
מיקום בארץ: אילת, אשדוד, ראשון לציון, ירושלים, בית ברל, חיפה

לימודי צרפתית

תעודת העשרה בצרפתית

לימודי צרפתית הם בין המבוקשים ביותר בישראל, וקודמים להם רק לימודי אנגלית. זאת משום שצרפתית היא אחת השפות המדוברות ביותר במערב ומשמשת כשפה שנייה במדינות רבות. בנוסף לכך, צרפתית ידועה כשפת האהבה והיופי, וכל מי שביקר בפריז יוכל להעיד על הרומנטיקה השוררת שם.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס צרפתית - מידע כללי

צרפתית שייכת למשפחת השפות הרומאניות, כלומר מי שיודע ספרדית יוכל לשלוט בשפה בקלות יחסית. השפה הצרפתית היוותה בעבר את השפה הבין לאומית לדיפלומטיה ומסחר, וגם לאחר שהאנגלית תפשה את מקומה, עדיין צרפתית היא השפה הרשמית בעשרות מדינות, וגם באיחוד האירופי ובאומות המיוחדות. צרפתית עדיין מדוברת במקומות שונים ברחבי העולם, מקמבודיה שבדרום אסיה ועד קנדה בצפון אמריקה, דבר המקנה יתרון רב לכל מי ששואף לטייל, ללמוד או לפתח קשרי מסחר עם חברות וארגונים עסקיים במדינות אלה.

לימודי צרפתית - לכל רמה ולכל מטרה

קורסים ללימודי השפה הצרפתית מוצעים במגוון רחב של רמות לימוד, דוגמת קורס צרפתית בסיסית למתחילים, קורס צרפתית למתקדמים, קורס צרפתית לילדים, קורס צרפתית עסקית, לימודי צרפתית מדוברת, קורסי צרפתית למורים, קורס צרפתית טכנית, לימודי צרפתית לבגרות, קורס צרפתית לתיירנים, קורס צרפתית עסקית לאנשי שיווק ופרסום, קורס צרפתית לחברות, קורס צרפתית כללית, ועוד.

ללמוד צרפתית - שיקולים לבחירת מוסד הלימודים

ניתן ללמוד צרפתית במגוון רחב של אופני לימוד, מלימודים עצמאיים בצורת קורס מקוון באינטרנט, דרך קורס מרוכז בנושא ספציפי, ועד לימודי צרפתית לתואר ראשון באוניברסיטה. בכל מקרה מומלץ לבדוק את רמת המרצים ואיכות ההוראה, מידת ההתנסות המעשית, מהי תוכנית הלימוד, ועוד. גורמים נוספים שכדאי לבדוק הם מיקום גיאוגרפי ונגישות, וכמובן גובה שכר הלימוד והאם לימודי קורס צרפתית אפשריים על חשבון הפיקדון הצבאי. קורס מתחילים בלימודי צרפתית אינו דורש ידע מקדים, אך לימודי קורסים מתקדמים בצרפתית דורשים בדרך כלל ידע קודם בשפה.

קורס צרפתית - נושאי הלימוד 

תוכנית לימודי צרפתית עשירה ומגוונת, וכוללת לא רק תרגול ודיבור של השפה אלא גם מקנה רקע כללי על ההיסטוריה והתרבות בצרפת. לימודי צרפתית מכשירים את הסטודנטים לקריאה, הקשבה, הפקת טקסט כתוב ויכולת שיח דרך הבנת עקרונות השפה, רכישת אוצר מלים וביטויים, ניתוח טקסטים, הרכבת משפטים בצרפתית, דיבור, ניבים וביטויים, מבנים דקדוקיים, תחביר, שיחה, ועוד. הצד התרבותי של לימודי צרפתית כולל היכרות עם האומנות הצרפתית, הקולנוע הצרפתי, ובחלק מהקורסים אף כוללים לימודי בישול צרפתי בתוכנית הלימודים.

לימודי צרפתית - מה עושים בסיום הלימודים?

עם סיום לימודי צרפתית הבוגרים זכאים לתעודת גמר מטעם המכללה בה למדו, בהתאם למסלול ההתמחות. ניתן להשתלב במגוון רחב של מקומות תעסוקה, דוגמת תרגום, הוראה, עריכה לשונית, עריכת חוזים, סחר בין לאומי, ייעוץ תרבותי, ועוד. עם זאת, יש לזכור כי צרפתית היא שפה עשירה ומורכבת, ולמי שרוצה לשלוט בכל הרבדים שבה מומלץ להמשיך ללימודי קורסים מתקדמים בתחום. אפשרות נוספת היא לימודי שפות נוספות, דוגמת לימודי ספרדית ופורטוגזית.

שירות אישי חינם
לימודי צרפתית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?