מוסדות לימודים
לימודים בחו"ל - קמפוס לימודים
לימודים בחו"ל - קמפוס לימודים
השער ללימודים בחו"ל
מיקום בארץ:

לימודי רוסית

תעודת העשרה ברוסית

רוסית היא אחת השפות המדוברות ביותר בעולם, וגם בישראל ישנו מספר רב של דוברי רוסית עקב העלייה מברית המועצות לשעבר. רוסית נחשבת לשפה מורכבת ועשירה שקשה ללמוד אותה, אך מי שיצליח יוכל לסחור עם מדינות רוסיה, לטייל בה, ולקרוא יצירות מופת כמו החטא ועונשו או מלחמה ושלום בשפת המקור.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס רוסית - מידע כללי

השפה הרוסית שייכת למשפחת השפות הסלאביות וכמעט חצי מיליארד איש בעולם דוברים אותה, חלק ברמת שפת אם וחלק ברמה של שפה שנייה. רוסית מדוברת כיום לא רק ברוסיה אלא גם בעשרות מדינות מחוץ לה, ורוסית אף מהווה את אחת השפות הרשמיות באומות המאוחדות. כל מי שרוצה לעסוק בקשרי מסחר עם רוסיה חייב לשלוט בשפה על בוריה, ולכן חברות מסחריות רבות בוחרות להעסיק מתורגמנים הבקיאים בשפה ובתרבות הרוסית, דבר היוצר ביקוש רב לבוגרי לימודי קורס ברוסית.

לימודי רוסית - קהל היעד

נוסף לאנשי עסקים המעוניינים לסחור עם רוסיה, ישנם רבים בישראל אשר קרוביהם היגרו מברית המועצות לשעבר, ולימודי רוסית מסייעים ביצירת קשר עם בני משפחה מבוגרים שלימודי עברית קשים להם. לבד מזאת, צעירים רבים שנולדו או גדלו בארץ משתתפים בלימודי רוסית, כדי להבין את המורשת והרקע ההיסטורי ממנו הוריהם היגרו. גם מי שמעוניין לטייל או ללמוד ברוסיה יפיק תועלת רבה מלימודי קורס ברוסית, אפילו אם אלה לימודי מתחילים בלבד.

ללמוד רוסית - לכל רמה ולכל מטרה

קורסים ללימודי רוסית מוצעים במגוון רחב של רמות לימוד, דוגמת קורס רוסית בסיסית למתחילים, קורס רוסית למתקדמים, קורס רוסית לילדים, לימודי רוסית מדוברת, קורס רוסית עסקית, לימודי רוסית מדוברת, קורסי רוסית למורים, לימודי רוסית בעזרת שירים, קורס רוסית טכנית, לימודי רוסית לבגרות, לימודי רוסית של אמצעי התקשורת, קורס רוסית לתיירנים, קורס רוסית עסקית לאנשי שיווק ופרסום, קורס רוסית לחברות, קורס רוסית כללית, ועוד.

קורס רוסית - מה לבדוק לפני שנרשמים?

ניתן ללמוד רוסית במגוון רחב של אופני לימוד, מלימודים עצמאיים בצורת קורס מקוון באינטרנט, דרך קורס מרוכז בנושא ספציפי, ועד לימודי תרבות רוסית לתואר ראשון באוניברסיטה. בכל מקרה מומלץ לבדוק את רמת המרצים ואיכות ההוראה, מידת ההתנסות המעשית, מהי תוכנית הלימוד, ועוד. גורמים נוספים שכדאי לבדוק הם מיקום גיאוגרפי ונגישות, וכמובן גובה שכר הלימוד והאם לימודי קורס רוסית אפשריים על חשבון הפיקדון הצבאי. קורס מתחילים בלימודי רוסית אינו דורש ידע מקדים, אך לימודי קורסים מתקדמים ברוסית דורשים בדרך כלל ידע קודם בשפה.

לימודי רוסית - הנושאים הנלמדים בקורס

תוכנית לימודי רוסית עשירה ומגוונת, וכוללת לא רק תרגול ודיבור של השפה אלא גם מקנה רקע כללי על ההיסטוריה והתרבות ברוסיה. לימודי רוסית מכשירים את הסטודנטים לקריאה, הקשבה, הפקת טקסט כתוב ויכולת שיח דרך הבנת עקרונות השפה, רכישת אוצר מלים וביטויים, ניתוח טקסטים, הרכבת משפטים ברוסית, דיבור, ניבים וביטויים, מבנים דקדוקיים, תחביר ודקדוק, ועוד. בנוסף לכך נלמדים ביטויי ברכות ואיחולים, קבלת פנים, התמצאות, פרידות, היכרות, עריכת ביקור, גינונים ליד שולחן, כללי התנהגות, גינוני שיחה, ועוד.

ללמוד רוסית - מה עושים בסיום הלימודים?

עם סיום לימודי רוסית הבוגרים זכאים לתעודת גמר מטעם המכללה בה למדו, בהתאם למסלול ההתמחות. ניתן להשתלב במגוון רחב של מקומות תעסוקה, דוגמת תרגום, הוראה, עריכה לשונית, עריכת חוזים, סחר בין לאומי ועוד. עם זאת, יש לזכור כי רוסית היא שפה עשירה ומורכבת, ולמי שרוצה לשלוט בכל הרבדים שבה מומלץ להמשיך ללימודי קורסים מתקדמים בתחום. בנוסף, ניתן ללמוד שפה זרה נוספת, דוגמת ספרדית או להשתלב בלימודי תיירות ומלונאות, ולעשות שימוש ביתרון של ידיעת שפה זרה.

שירות אישי חינם
לימודי רוסית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?