מוסדות לימודים
לימודים בחו"ל - קמפוס לימודים
לימודים בחו"ל - קמפוס לימודים
השער ללימודים בחו"ל
מיקום בארץ:

לימודי גרמנית

תעודת העשרה בגרמנית

השפה הגרמנית היא המדוברת ביותר באיחוד האירופי, ותופשת מקום חשוב באינטרנט אחרי אנגלית. מסחר רב מתנהל בגרמנית, ויחד עם חיי הרוח ומבחר הספרים שנכתבו בגרמנית, כמו גם מספרם הרב של תיירים המטיילים בגרמניה, לימודי גרמנית הפכו בשנים האחרונות למבוקשים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס גרמנית - מידע כללי

גרמנית היא חלק ממשפחת השפות הגרמאניות, והיא מדוברת לא רק בגרמניה ובשכנותיה אלא גם במושבות גרמניה לשעבר, ודוברי גרמנית ניתן למצוא גם בארגנטינה, קנדה ואפילו נמיביה. כיום ישנם מעל מאה מיליון איש הדוברים גרמנית ברמת שפת אם, ואף יותר מכך שדוברים בה כשפת נוספת. בנוסף לכך, עקב הדמיון הרב של לשפת יידיש, רבים מלומדי יידיש בוחרים לשלב במקביל גם לימודי גרמנית, ובדרך זו לרכוש שפה נוספת בזמן קצר יחסית.

לימודי גרמנית - למי מתאימים הלימודים?

כל מי שרוצה לעסוק בקשרי מסחר עם גרמניה חייב לשלוט בשפה על בוריה, ולכן חברות מסחריות רבות בוחרות להעסיק מתורגמנים הבקיאים בשפה ובתרבות הגרמנית, דבר היוצר ביקוש רב לבוגרי לימודי קורס בגרמנית. נוסף לאנשי עסקים הרוצים לסחור עם גרמניה, ישנם מטיילים רבים המעוניינים ללמוד את השפה ולהכיר את ההיסטוריה והתרבות של המדינה, בכדי ליצור חווית טיול שלמה ומעשירה. גם מי שמעוניין ללמוד בגרמניה חייב לדעת גרמנית, מכיוון שמבחן רמה בשפה הגרמנית הינו תנאי הכרחי לקבלה לאוניברסיטאות השונות בגרמניה. אם אתם מתעניינים בלימודי גרמנית, אולי תיהנו גם מלימודי שפה זרה נוספת - כאיטלקית או צרפתית לדוגמא.

ללמוד גרמנית - מגוון אפשרויות לימודים

קורסים ללימודי גרמנית מוצעים במגוון רחב של רמות לימוד, דוגמת קורס גרמנית בסיסית למתחילים, קורס גרמנית למתקדמים, קורס גרמנית לילדים, לימודי גרמנית מדוברת, קורס גרמנית עסקית, לימודי גרמנית מדוברת, קורסי גרמנית למורים, לימודי גרמנית בעזרת שירים, קורס גרמנית טכנית, לימודי גרמנית לבגרות, לימודי גרמנית של אמצעי התקשורת, קורס גרמנית לתיירנים, קורס גרמנית עסקית לאנשי שיווק ופרסום, קורס גרמנית לחברות, קורס גרמנית כללית, ועוד.

ניתן ללמוד גרמנית במגוון רחב של אופני לימוד, מלימודים עצמאיים בצורת קורס מקוון באינטרנט, דרך קורס מרוכז בנושא ספציפי, ועד לימודי תרבות גרמניה לתואר ראשון באוניברסיטה. בכל מקרה מומלץ לבדוק את רמת המרצים ואיכות ההוראה, מידת ההתנסות המעשית, מהי תוכנית הלימוד, ועוד. 

קורס גרמנית - נושאי הלימוד

תוכנית לימודי גרמנית עשירה ומגוונת, וכוללת לא רק תרגול ודיבור של השפה אלא גם מקנה רקע כללי על ההיסטוריה והתרבות בגרמניה. לימודי גרמנית מכשירים את הסטודנטים לקריאה, הקשבה, הפקת טקסט כתוב ויכולת שיח דרך הבנת עקרונות השפה, רכישת אוצר מלים וביטויים, ניתוח טקסטים, הרכבת משפטים בגרמנית, דיבור, ניבים וביטויים, מבנים דקדוקיים, תחביר ודקדוק, ועוד. בנוסף לכך נלמדים ביטויי ברכות ואיחולים, קבלת פנים, התמצאות, פרידות, היכרות, עריכת ביקור, גינונים ליד שולחן, כללי התנהגות, גינוני שיחה, ועוד.

לימודי גרמנית - מה עושים בסיום הלימודים?

עם סיום לימודי גרמנית הבוגרים זכאים לתעודת גמר מטעם המכללה בה למדו, בהתאם למסלול ההתמחות. ניתן להשתלב במגוון רחב של מקומות תעסוקה, דוגמת תרגום, הוראה, עריכה לשונית, עריכת חוזים, סחר בין לאומי, ייעוץ תרבותי, שיווק ופרסום במדינות זרות, ועוד. עם זאת, יש לזכור כי גרמנית היא שפה עשירה ומורכבת, ולמי שרוצה לשלוט בכל הרבדים שבה מומלץ להמשיך ללימודי קורסים מתקדמים בתחום.

שירות אישי חינם
לימודי גרמנית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?