מוסדות לימודים

קורס מסחר עצמאי במניות וול סטריט

לימודי השקעות בוול-סטריט

וול סטריט (Wall Street) הוא הרחוב בניו יורק בו יושבת הבורסה לניירות ערך המקומית, אשר היא הבורסה הגדולה ביותר בארצות הברית, ואחת מהבורסות הגדולות, החשובות והמשפיעות ביותר בעולם – אם לא החשובה והמשפיעה שבהן. בורסת וול סטריט, אשר בקרוב תחגוג 200 שנים להיווסדה, מאפשרת למשקיעים מרחבי העולם להשתתף ב"חגיגת" המסחר בה, וליהנות מאפשרויות הרווח הגלומות בהשקעות נבונות. כיום, לאחר מהפכת המחשוב, האינטרנט והסמארטפונים, גם אתם יכולים לשבת בערב נוחות בביתכם החמים, ולסחור און ליין במניות וול סטריט – וליהנות מרווחים נאים. כיוון שרבים בציבור מעוניינים ליהנות ממסחר תוסס, שוקק, מלהיב ורווחי זה, מציעים מספר מוסדות לימוד מובילים קורסים להכשרת סוחרים עצמאיים במניות וול סטריט. אתם לא צריכים להיות בוגרי תואר ראשון בכלכלה, בבנקאות ושוק ההון, או בעלי שליטה מלאה בכל רזי הניתוח הטכני והמסחר היומי על מנת ליהנות גם מלימודים אלו – שכן הם פתוחים לקהל הרחב, וידאגו להכשירכם בכל הידע והכלים הדרושים למסחר מוצלח. אז אם גם אתם מעוניינים להתחיל לסחור במניות בבורסה של ניו יורק, הגעתם למקום הנכון: בעמוד זה תוכלו לקרוא מידע רב אודות הקורסים שיעזרו גם לכם "לכבוש" את וול סטריט.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
לימודי מסחר עצמאי במניות וול סטריט -  למי מיועדים הלימודים?
הלימודים בקורס ההשקעות והמסחר במניות בוול-סטריט מיועדים לכל מי שמעוניין "לכבוש" את וול סטריט ולהצטרף לחגיגת המסחר במניות באחת מהבורסות המובילות בעולם. הלימודים מתאימים לסוחרים מתחילים, סוחרים ותיקים ומנוסים ואף למי שהינם חסרי כל רקע או ניסיון במסחר בשוק ההון! הלימודים מתאימים הן למי שמחפשים הכנסה צדדית נוספת שתצטרף להכנסתם החודשית הקבועה, והן למעוניינים להשקיע את מיטב מרצם למסחר והשקעות בשוק ההון. אם אתם מתעניינים בלימודי המסחר במניות בוול- סטריט, ייתכן כי תגלו עניין גם בלימודי תואר ראשון בבנקאות ושוק ההון או לימודי קורסים אחרים בשוק ההוןלימודי מבוא לשוק ההון, לימודי מסחר במט"ח, לימודי מסחר יומי, לימודי ניתוח טכני, לימודי ניהול תיק השקעות עצמאי וכיו"ב.

ללמוד מסחר עצמאי במניות וול-סטריט -  מהם תנאי הקבלה ללימודים?
תנאי הקבלה לקורס המסחר בוול-סטריט משתנים בין מכללה למכללה ובין מוסד לימודים אחד למשנהו, אולם ודאי תשמחו לשמוע כי חלק ניכר מהקורסים בתחום פתוחים בפני הקהל הרחב ואין הם מציבים כל תנאי קבלה ולא דרוש ידע או ניסיון בשוק ההון וכלכלה על מנת ליהנות מהלימודים וההכשרה האיכותית. קורסים אחרים בתחום, לעומת זאת, מיועדים בעיקר למי  אשר צברו מעט ידע או ניסיון במסחר בשוק ההון. כמו כן, חלק ממוסדות הלימוד בתחום מתנים את הקבלה בידיעה בסיסית של השפה האנגלית וביכולת עבודה בסיסית מול מחשב וגלישה ברשת האינטרנט.

קורס מסחר יומי במניות וול סטריט -  משך הלימודים ומתכונתם
משך הלימודים בקורס ההשקעות בוול-סטריט משתנה אף הוא בין המכללות ומוסדות הלימוד השונים בתחום, אולם כדאי לדעת כי בדרך כלל לא מדובר בקורס ארוך במיוחד, שכן מרבית הקורסים בתחום כוללים בין 40 ל-50 שעות לימוד אקדמיות, ונמשכים בין חודש לשלושה חודשים בלבד. בעלי ניסיון במסחר יכולים אף ליהנות מקורסים קצרים יותר (שכן אין הם נדרשים ללימודי הקרע והמבוא) וללמוד בקורסים הכוללים בסביבות ה-20 שעות לימוד אקדמיות. אם אתם מעוניינים להירשם לקורס זה, אך אינכם בטוחים כי תמצאו זמן לכך – יש לנו חדשות טובות עבורכם! חלק ניכר ממוסדות הלימוד מאפשרים גמישות בהרכבת מערכת השעות, ואף בחירה בין לימודים בשעות היום לשעות הערב, כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים עסוקים יכולים להירשם ללימודים בזמנים המתאימים להם ביותר. יתירה מכך – חלק מהמוסדות אף מציעים אפשרות ללימודים און- ליין (דרך רשת האינטרנט) – כך שהתלמידים זוכים לגמישות מקסימלית בקביעת מערכת השעות.

ללמוד מסחר יומי במניות בוול- סטריט -  מהם נושאי הלימוד בקורס?
קורס המסחר במניות בוול סטריט כולל מגוון נרחב של נושאי לימוד עיוניים ותיאורטיים, כמו גם התנסות מעשית (ומודרכת) במסחר, כך שמיד בסיום הקורס יכולים הבוגרים להצטרף ל"חגיגה" ולהתחיל לסחור במניות בבורסת וול סטריט. נושאי הלימוד המדויקים אמנם משתנים בין מכללה אחת לרעותה, אך בדרך כלל, כוללים הקורסים בתחום את הנושאים והתכנים הבאים: מבוא קצר לשוק ההון, היכרות עם בורסות ארה"ב, המדדים המובילים בשוק האמריקאי, חיפוש ואיתור מניות, אסטרטגיות מסחר, זיהוי מגמות, שימוש בגרפים, התמודדות מנטאלית במסחר בשוק ההון, שיטות עבודה של סוחרים, ניתוח סיכון/ סיכוי, הכנה למסחר, ועוד שלל נושאי לימוד, המלווים בתרגולים שוטפים, המעניקים לבוגרים הכשרה מלאה ומקיפה.

לימודי השקעות בוול סטריט  – תעודה
בוגרי הקורס, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

ללמוד מסחר עצמאי במניות בוול סטריט -  מה עושים בסיום הלימודים?  
בוגרי בקורס יוכלו, כמובן, להתחיל לסחור באופן עצמאי במניות בבורסה התוססת של וול סטריט – בין אם כעיסוק צדדי ובין אם כעיסוק מרכזי. כמו כן, יכולים הבוגרים להמשיך ולהתפתח מקצועית ולפנות ללימודי תואר ראשון בכלכלה, תואר ראשון בחשבונאות, תואר ראשון בבנקאות, לימודי תעודה בניהול תיקי השקעות וקורסים אחרים בתחומי שוק ההון – אשר יכשירו אותם להשתלבות בעבודה יוקרתית ורווחית בבנקים, בתי השקעות, חברות פרטיות העוסקות בשוק ההון וכיו"ב.

קורס השקעות ומסחר בבורסת וול סטריט –  סיכום
לסיכום, אם אתם מחפשים פעילות פיננסית סוערת ורבת סיכונים – אך גם כזו המאפשרת לכם גריפת רווחים נאים במיוחד – לימודי המסחר העצמאי בוול סטריט יכולים להתאים לכם עד מאד. לימודים אלו יכשירון אתכם, תוך חודשים ספורים בלבד, בכל הידע, המיומנויות והכלים הדרושים על מנת לסחור בהצלחה באחת מהבורסות המובילות בעולם. אז בואו ליהנות מלימודים שיעזרו גם לכם "לכבוש" את וול- סטריט – בואו ללמוד בקורס המסחר העצמאי במניות בוול סטריט.
שירות אישי חינם
קורס מסחר עצמאי במניות וול סטריט
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?