מוסדות לימודים

קורס יזמות נדל"ן

לימודי השקעות ויזמות נדל"ן

עולם הנדל"ן מציע הזדמנויות רבות לרווחים נאים במיוחד, וכפי שוודאי אתם כבר יודעים, השקעות בנדל"ן אף נחשבות, בדרך כלל, בטוחות יחסית, בהשוואה להשקעה במט"ח או להשקעות אחרות בשוק ההון. אולם, גם עולם הנדל"ן טומן בחובו שלל סיכונים למי שמעז "לקפוץ למים" לפני שהוא מכיר טוב טוב את הסיכויים והסיכונים, ולפני שהוא בקיא בכל הבירוקרטיות והשלבים המלווים את ניהול פרויקט היזמות בנדל"ן. אם גם אתם רוצים ליזום בהצלחה פרויקטים נדל"ניים, כגון תמ"א 38 ופינוי בינוי או פשוט קניית נכס, שיפוצו ומכירתו, וליהנות מפירות ההצלחה של השקעה נדל"נית טובה, מומלץ מאד כי תירשמו, קודם כל, לאחד מהקורסים הייחודיים בתחום, המוצעים לכם על ידי מוסדות הלימוד המובילים. קורסים אלו יקנו לכם היכרות מעמיקה עם עולם זה, ויציידו אתכם בכלים ומיומנויות שיעזרו לכם לנהל ולהוביל בהצלחה פרויקטים נדל"ניים על כל שלביהם. בואו לקרוא מידע נוסף על הלימודים בקורס יזמות נדל"ן.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
קורס יזמות נדל"ן -  מידע כללי
רבים בישראל מבקשים ליהנות מאפשרויות הרווח האדירות הטמונות בהשקעה נבונה וביוזמה מוצלחת בתחום הנדל"ן. אולם, על מנת להוביל פרויקט יזמות נדל"ן בהצלחה, ולא, חלילה, לשקוע בחובות תוך ניהולו, דרושה היכרות מעמיקה עם התחום. את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים ליזם הנדל"ן המקצועי, תוכלו לקבל בקורס קצר יחסית, בן חודשים ספורים בלבד, המוצע לכם על ידי שלל מוסדות לימוד בעלי ניסיון רב בהכשרת יזמים מצליחים. בעמוד זה תוכלו לקרוא מידע רב אודות אפשרויות הלימוד בתחום יזמות והשקעות הנדל"ן.

לימודי יזמות נדל"ן -  למי מיועדים הלימודים?
הלימודים בקורס יזמות נדל"ן מיועדים לכל מי שמעוניין להתחיל להשקיע וליזום פרויקטים בתחום הנדל"ן, כמו גם לאנשי מקצוע מתחום הנדל"ן (שמאי מקרקעין, מתווכים וכד') המעוניינים להעמיק היכרותם עם התחום. הלימודים מתאימים הן ליזמי נדל"ן, משקיעים ואנשי עסקים המעוניינים להעמיק ידיעותיהם בתחום, והן למי שטרם עשו את צעדיהם הראשונים בהשקעה ויזמות, ומעוניינים להתחיל ליהנות מהפירות האפשריים של השקעות ויזמות בתחום הנדל"ן. הלימודים מתאימים גם למי שעומדים לפני ביצוע פרויקט נדל"ני – כגון רכישת דירה, שיפוצה או קניית קרקע ובנייה על קרקע שבבעלותם. אם אתם מתעניינים בלימודי יזמות נדל"ן, ייתכן כי תמצאו עניין גם בקורס תמ"א 38 ופינוי בינוי או בלימודי תואר ראשון במנהל עסקים.

ללמוד יזמות נדל"ן -  מהם תנאי הקבלה ללימודים?
תנאי הקבלה ללימודים בקורס יזמות נדל"ן משתנים בין מכללה למכללה ובין מוסד לימודים אחד למשנהו, ובעוד בחלק ממוסדות הלימוד הקבלה פתוחה לקהל הרחב ואין כל דרישות קדם לקבלה, מוסדות לימוד אחרים מקבלים לשורותיהם רק בעלי תעודת בגרות מלאה (ובחלק מהמוסדות הדרישה היא רק לבוגרי 12 שנות לימוד), אשר עומדים בהצלחה בריאיון הקבלה, הבודק את מידת התאמתם ללימודים ולעיסוק בתחום. כמו כן, חלק מהקורסים בתחום מיועדים רק לעובדים מתחומי הנדל"ן, או מי שנושאים היכרות בסיסית עם התחום - כבוגרי קורס השקעות נדל"ן, לדוגמא.

קורס יזמי נדל"ן -  משך הלימודים ומתכונתם
משך הלימודים בקורס יזמות נדל"ן משתנה אף הוא בין המכללות ומוסדות הלימוד השונים, אולם בדרך כלל נמשכים הקורסים בתחום בין 40 ל-90 שעות לימוד אקדמיות, והם נמשכים בין חודשיים לחמישה חודשים (בהתאם למספר המפגשים וכמות המפגשים השבועית, כמובן). בדרך כלל כוללים הלימודים בקורסים בתחום מפגש אחד או שניים בשבוע. אם אתם משתוקקים להירשם לקורס זה, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן, יש לנו חדשות טובות עבורכם! חלק ניכר ממוסדות הלימוד בתחום מציעים קורסים גם במתכונת לימודי ערב, כך שגם אנשים יכולים להירשם ללימודים, בשעות ובזמנים הנוחים להם ביותר, ומבלי לוותר על ימי עבודה.

ללמוד להיות יזם נדל"ן - מהם נושאי הלימוד בקורס?
קורס יזמות הנדל"ן כולל מגוון עשיר של נושאי לימוד עיוניים ותיאורטיים כמו גם התנסות מעשית בפרויקט סיום הכולל השקעה ממשית בפרויקט נדל"ן (בחלק ממוסדות הלימוד), כך שהבוגרים זוכים לקבל את מיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים ליזם הנדל"ן המקצועי. נושאי הלימוד המדויקים משתנים בין המכללות ומוסדות הלימוד השונים, אך פעמים רבות כוללים הלימודים את התכנים והנושאים הבאים: מבוא לעולם הנדל"ן, מושגי יסוד בנדל"ן, השבחה וירידת ערך, תכנית מתאר, עקרונות התכנון והבנייה, עקרונות משפטיים בנדל"ן, סוגי עסקאות נדל"ן, מיסוי ותכנון מס, איך לאתר הזדמנויות השקעה, תפקידו של שמאי המקרקעין, ניהול פרויקט נדל"ן, תמ"א 38 ופינוי בינוי, קבוצות רכישה, שיטות מימון וגיוס כספים, בניית תכנית עסקית, בחינת כדאיות של פרויקט, נדל"ן מסחרי, משכנתאות, השקעות נדל"ן בחו"ל, ניהול משא ומתן, שיווק ומכירות, התנהלות מול קבלנים, ועוד מגוון נרחב של נושאי לימוד, אשר ידאגו להכשירכם בכל הדרוש ליזם הנדל"ן המצליח.

לימודי יזמות נדל"ן – תעודה
בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה  בכל דרישות הקורס, יהיו זכאים לקבל תעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

ללמוד יזמות נדל"ן - מה עושים בסיום הלימודים?  
בסיום הלימודים יוכלו הבוגרים להשתלב בעולם הנדל"ן כמשקיעים וכיזמים, האוחזים במיטב הכלים, הידע והמיומנויות בתחום. הבוגרים יוכלו להוביל פרויקט יזמות החל מהשלבים הראשוניים של איתור ההזדמנות להשקעה וגיוס המימון ועד לשלבי גריפת הרווחים הסופיים. כן יוכלו הבוגרים לעסוק בייעוץ למי שעומד בפני השקעות בפרויקטים נדל"ניים. כן יוכלו הבוגרים להמשיך את לימודיהם ולהתמקצע בתחום כגון יזמות בתמ"א 38 ופינוי בינוי, או לפנות ללימודי הכשרת שמאי מקרקעין, לימודי מנהל עסקים, או לימודי תעודה נוספים בתחומי הנדל"ן.

קורס יזמות נדל"ן - סיכום
לסיכום, אם גם אתם מעוניינים להשתלב בעולם המסעיר של יזמות הנדל"ן, עולם הטומן בחובו אפשרויות רווח אדירות, קורס יזמות הנדל"ן מיועד בדיוק בשבילכם! כיוון שהשקעה ויזמות של פרויקט נדל"ן יכולה מהר מאד להסתבך, ולהוביל להפסדים כואבים במקום לרווחים נאים, וכיוון שדרושה היכרות מעמיקה עם כל שלבי ניהול הפרויקט, ושלל כלים ומיומנויות אשר יעזרו לכם להובילו בהצלחה – מומלץ מאד ללמוד בקורס יזמות נדל"ן לפני ש"קופצים למים" ומתחילים לגייס כספים. אז בואו ללמוד בקורס יזמות נדל"ן – ותתחילו להרוויח!
שירות אישי חינם
קורס יזמות נדל"ן
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?