מוסדות לימודים

לימודי שפה וספרות אנגלית

תואר ראשון בלימודי שפה וספרות אנגלית

ישראלים רבים כבר מזמן לא מסתמכים רק על בתי הקולנוע בשביל להכיר את 'רומיאו ויוליה', 'אוליבר טוויסט' או 'ג'יין אייר'. בעקבות לימודי שפה וספרות אנגלית יפתח לכם עולם שלם שלא הכרתם. לימודי שפה וספרות אנגלית לתואר ראשון יזכו אתכם בשליטה על השפה האנגלית ויעניקו לכם כישורים חדשים לקריאה והבנת טקסטים. תמצאו, כי יצירות רבות מביאות בתוכן שלל פרשנויות, עובדות היסטוריות וסודות שאינם גלויים ונגישים לכל אחד.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי תואר ראשון בספרות ושפה אנגלית - מידע כללי

כולם מכירים ומשתמשים במשפטים כמו 'להיות או לא להיות', מחפשים אהבה בנוסח 'רומיאו ויוליה', הולכים אחרי הלב ולא אחרי השכל וחולמים על הזדמנויות לכבוש את העולם! את כל אלו תוכלו להשיג ולחוות באמצעות לימודי שפה וספרות אנגלית. ספרות אנגלית היא רומנטית, דרמטית ומותחת ומאז ומעולם מהווה בסיס לעושר תרבותי רב. שירה, סיפורת ומחזאות, החל משייקספיר ועד פיליפ רות' ועוד סופרים רבים אחרים, שיצירותיהם עיצבו את הערכים שעליהם מושתת העולם.

כאשר תתחילו ללמוד תואר ראשון בספרות ושפה אנגלית, השפה האנגלית שמשמשת אתכם רק לנסיעות לחו"ל, כבר לא תהיה זרה לכם. אתם תזכו בגישה לנפלאות החשיבה ולעושר מילולי והלימודים יעניקו לכם בטחון בדיבור, קריאה וכתיבה. אם אתם אוהבים לקרוא ספרים ולברוח בדמיונכם למחוזות אחרים, לחפש משמעויות נסתרות ולכתוב יצירות חדשות, הרשמה ללימודים תעניק לכם אף הזדמנות להיות הסופרים הבאים של רבי מכר.

ללמוד תואר ראשון בשפה וספרות אנגלית - למה כדאי ללמוד ספרות ושפה אנגלית?

שפה אנגלית היא שפה בינלאומית ונדרשת היום לטובת תקשורת גם בעולם העסקים וכן כמעט בכל התחומים. בזכות העושר המילולי שתזכו לו במהלך הלימודים, תוכלו גם אתם לערוך היכרות עם עמיתים מכל העולם ולהיות במרכז. תוכלו אף להשתלב בעולם ההוראה בלימודי המשך, גם מחוץ לישראל. בתי ספר רבים, החל מבית ספר יסודי ועד תיכון, מחזרים אחרי סטודנטים לספרות ושפה אנגלית.

לימודי ספרות ושפה אנגלית לתואר ראשון - מה עושים עם זה ?

רבים שואלים 'אז מה עושים עם זה?', ובכן מעבר להרחבת אופקים וקבלת כלים להתמודדות עם השפה, תוכלו גם אתם בסיום הלימודים להעביר את הידע לאחרים. התואר יפתח לכם דלת לעולם ההוראה והמשך הלימודים לתואר שני הן בארץ והן בחו"ל גם בתחום המחקר האקדמי. אנשי הוראה לשפה אנגלית, רובם הגיעו למערכת החינוך בעקבות לימודי שפה וספרות אנגלית. תוכלו אף להתקדם לחקר הבלשנות, לחקר תחומים נוספים בספרות האנגלית כמו גם ספרות אמריקאית עכשווית.

ללמוד שפה וספרות אנגלית לתואר ראשון - קהל היעד

הלימודים מצריכים קריאה רבה של ספרים וכתיבה בשפה האנגלית, על כן, מתאימים הלימודים לבעלי ידע מתקדם בשפה. כמו כן, לימודי שפה וספרות אנגלית מתאימים לכל אחד שמעוניין לפתח את כישוריו בשפה ולפתח חשיבה ביקורתית ופרשנית. גם בעלי כישורי הוראה והדרכה יכולים למצוא את עצמם בתחום ולהוות אנשי הוראה בבתי ספר. לרוב כוללים תנאי הקבלה תעודת בגרות וציון פסיכומטרי, אך אם אינכם בתנאי הקבלה, תוכלו להירשם למכינה קדם אקדמית.

לימודי שפה וספרות אנגלית - תואר ראשון - משך הלימודים:

משך לימודי שפה וספרות אנגלית, משתנה ממוסד למוסד. בדרך כלל, לימודי שפה וספרות אנגלית לתואר ראשון נמשכים שלוש שנים.

לימודי BA בשפה וספרות אנגלית - מה מקבלים בסיום התואר:

לאחר שתסיימו בהצלחה את התואר, תקבלו תואר ראשון - BA ותעודת הוראה אשר תאפשר לכם ללמד בבתי ספר יסודיים, חטיבות הביניים והתיכונים. לאלו אשר יחפצו, יוכלו להמשיך לתואר שני בתחומים נוספים בספרות האנגלית ובחקר הבלשנות.

שירות אישי חינם
לימודי שפה וספרות אנגלית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?