מוסדות לימודים
רשת מכללות עתיד
רשת מכללות עתיד
לימודי טכנאי שירות מכשירים ביתיים
מיקום בארץ: תל אביב, חיפה, מעלות, כרמיאל, אום אל פחם, באר שבע, ירכא
מכללת אין ליין
מכללת אין ליין
לימודי טכנאי שירות למוצרי חשמל ביתיים
מיקום בארץ: פתח תקוה
בית הספר להנדסאים רופין
בית הספר להנדסאים רופין
לימודי טכנאי שירות
מיקום בארץ: עמק חפר
מינהלטק - המינהל הטכני
מינהלטק - המינהל הטכני
לימודי טכנאי שירות במגוון התמחויות
מיקום בארץ: כפר סבא, ראשון לציון

לימודי טכנאי שירות

תעודה בקורס טכנאי שירות

בכל בית יש כיום מגוון רב של מוצרים חשמליים, חלקם חיוניים כמו מקרר או תנור, וחלקם להנאה כמו טלוויזיה או מחשב. לא משנה איזה מכשיר זה, כאשר הוא מתקלקל אנו זקוקים לעזרה של איש מקצוע מיומן ומוסמך, בוגר לימודי קורס טכנאי שירות. טכנאי שירות מוסמך לתקן את המכשיר המקולקל, לשדרג אותו, או במידת הצורך להמליץ על מכשיר חלופי.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי טכנאי שירות - מידע כללי

לימודי טכנאי קורס טכנאי שירות מכשירים אנשי מקצוע מקצועיים ואיכותיים, בעל ידע המאפשר להם לטפל בתכנון, ייצור, אחזקה, בקרה, פיקוח ואוטומציה של מערכות חשמליות שונות. עם העלייה ברמת החיים, כיום בכל בית יש מגוון מכשירים חשמליים, הנוטים להתקלקל ברגע הכי פחות מתאים. מכשיר ווידאו, תנור, מייבש כביסה, מאוורר, שואב אבק, מדיח כלים ובלנדר הם רק חלק מהכלים החשמליים בביתנו, וטכנאי שירות הוא זה שידע לאתר את התקלה ולפתור אותה ביעילות ובבטיחות.

לימודי טכנאי שירות אפשריים כיום במגוון של מכללות, ומומלץ להשוות בין מסלולי הלימוד השונים לפני ההרשמה. לימודי טכנאי שירות אורכים חצי שנה בלבד, ואף פחות לבעלי ניסיון מוקדם. רוב המכללות דורשות תעודת בגרות מלאה כתנאי קבלה לטכנאי שירות, ולימודי מכינה טכנולוגית או קדם הנדסאית מיועדים לאלה שאין להם תעודת בגרות מלאה ורוצים להשלים את המקצועות החסרים להם. מכללות רבות מאפשרות לימודים על חשבון הפיקדון הצבאי, אולם יש לוודא זאת טרם ההרשמה.

קורס טכנאי שירות - מגוון הכשרות וקורסים מרתקים

ישנם כמה סוגים של קורס טכנאי שירות, וכל מכללה מציעה אפשרויות התמחות שונות. מסלול הלימודים הנפוץ ביותר הוא לימודי קורס טכנאי שירות בהתמחות מכשירים ביתיים, מכיוון שהוא מכשיר לתיקון ושדרוג של המכשירים הביתיים, ומאפשר עבודה במקצוע מבוקש ומאתגר. לימודי קורס טכנאי שירות מיזוג אוויר מסמיך את הסטודנט לביצוע עבודות התקנה, תיקון, החלפת רכיבים ומתן ייעוץ בתחום מיזוג אוויר. קורס טכנאי שירות גז מכשיר את הסטודנט לתפעל ולהקים מערכות גז, ומקנה ידע תיאורטי ומעשי נרחב בנושא. בנוסף, קורס טכנאי שירות לציוד הדגמה ומכשירי רנטגן מקנה ידע בנושא תפעול ציוד רנטגן ושירות ציוד רפואי אחר. טכנאי שירות טוב חייב להיות בעל ניסיון מעשי, ולכן לימודי טכנאי שירות משלבים גם סדנאות מעשיות במגוון תחומים. בנוסף לכך, על כל סטודנט להגיש עם סיום לימודיו פרויקט גמר, המשלב בין הלימודים התיאורטיים והמעשיים, ומהווה כרטיס ביקור מקצועי אישי.

לימודים להכשרת טכנאי שירות - אפשרויות התעסוקה וההתפתחות המקצועית

מי שסיים בהצלחה את לימודי טכנאי שירות זכאי לדיפלומת טכנאי שירות מטעם המכללה בה למד, אך יש לוודא שתעודה זו מפוקחת ומאושרת על ידי מה"ט. טכנאי שירות הינו עיסוק מבוקש, המאפשר עבודה במקצוע משתלם ומאתגר. ניתן לעבוד בארגונים, מפעלים, חברות תעשייתיות שונות או מכוני מחקר, וטכנאים רבים בוחרים לפתוח עסק פרטי ולעבוד כעצמאיים.

לימודי טכנאי שירות מאפשרים מגוון רחב של אפשרויות קידום מקצועי ואישי. ניתן ללמוד לתואר הנדסאי חשמל במסלול מקוצר של שנה, או להשלים לימודי הנדסת חשמל במסלול מקוצר של שלוש שנים. כמו כן ניתן להשתלב במגוון הקורסים הנוספים להכשרת טכנאים

שירות אישי חינם
לימודי טכנאי שירות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?