מוסדות לימודים
רשת מכללות עתיד
רשת מכללות עתיד
לימודי מכינה טכנולוגית
מיקום בארץ: תל אביב, חיפה, מעלות, כרמיאל, אום אל פחם, באר שבע, ירכא
אפקה המכללה האקדמית להנדסה
אפקה המכללה האקדמית להנדסה
לימודי מכינה טכנולוגית / קדם הנדסית
מיקום בארץ: תל אביב
המכללה האקדמית להנדסה ירושלים
המכללה האקדמית להנדסה ירושלים
לימודי מכינה טכנולוגית / קדם הנדסית
מיקום בארץ: ירושלים
רשת מכללות אורט
רשת מכללות אורט
לימודי מכינה טכנולוגית
מיקום בארץ: כרמיאל, קריית ביאליק, נתניה, כפר סבא, תל אביב, רחובות, ירושלים
הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה
הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה
לימודי מכינה טכנולוגית
מיקום בארץ: תל אביב
מכללת אין ליין
מכללת אין ליין
לימודי לימודי מקצוע טכנולוגיים תוך 6 חודשים בלבד!
מיקום בארץ: פתח תקוה
המכללה האקדמאית ספיר
המכללה האקדמאית ספיר
לימודי מגוון מכינות
מיקום בארץ: שדרות
sce המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון
sce המכללה האקדמית להנדסה ע"ש סמי שמעון
לימודי מכינה ייעודית להנדסה
מיקום בארץ: באר שבע, אשדוד
בית הספר להנדסאים רופין
בית הספר להנדסאים רופין
לימודי מכינה טכנולוגית (קדם הנדסאים)
מיקום בארץ: עמק חפר

לימודי מכינה טכנולוגית וקדם הנדסית

מכינה טכנולוגית וקדם הנדסית

לימודי תואר ראשון או לימודי הנדסאי דורשים בדרך כלל תעודת בגרות מלאה, אך אלה שחסרים להם מקצועות או רוצים לשפר ציונים, יכולים לעשות זאת במסגרת מכינה טכנולוגית. מכינה טכנולוגית, הנקראת גם מכינה מדעית, מכינה להנדסאים וטכנאים, מכינה קדם הנדסית או מכינה ייעודית, מסייעת למועמדים ללימודים לעמוד בתנאי הסף של לימודי הנדסאי או טכנאי.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי מכינה קדם הנדסית - מכינה טכנולוגית - מידע כללי

ישנן אפשרות רבות ללימודי מכינה טכנולוגית וקדם הנדסית, ורוב המכללות מאפשרות לסטודנט לקבוע את זמני הלימוד כך שיתאימו לו בצורה מיטבית. ישנה אפשרות ללימודי בוקר, לימודי ערב, מכינות מרוכזות בנושאים מסוימים או לפני מבחנים ספציפיים, ועוד. הגמישות הרבה המוצעת לסטודנטים מאפשרת לשלב בין עבודה ולימודים, כך שגם אלה שמצאו עבודה זמנית יוכלו להתקדם מבחינה אקדמאית ומקצועית.

כמעט כל המוסדות האקדמאיים מציעים לימודי מכינה טכנולוגית כחלק מהלימודים במוסד, ובמקרים רבים לימודים במכינה מסייעים לקבלה ללימודי התואר עצמו. כל מכללה קובעת תנאי סף שונים לקבלה ללימודי תואר, ובהתאם לכך גם תוכנית הלימודים במכינה הטכנולוגית והקדם הנדסית משתנה בהתאם לדרישות המכללה. לימודי מכינה טכנולוגית וקדם הנדסית יאפשרו השלמה של מקצועות שונים בבגרות, ויינתן דגש רב על המקצועות המתמטיים ואפשרות חזרה ורענון של החומר גם למי שסיים את הבגרויות בהצלחה, אך רוצה לשפר את ידיעותיו כהכנה ללימודים.

לימודי מכינה טכנולוגית וקדם הנדסית - תכנית הלימודים

תוכנית הלימודים במכינה טכנולוגית וקדם הנדסית כוללת מגוון מקצועות, וכל סטודנט יכול לבחור את המקצועות המתאימים לו. כל המכינות מציעות לימודי אנגלית, מתמטיקה, פיזיקה, מיומנויות למידה ומחשב, כאשר הבוגרים מקבלים לאחר הלימודים תעודת שוות ערך לתעודת בגרות, המאפשרת קבלה למוסדות אקדמאיים שונים. מכינה טכנולוגית וקדם הנדסית מתמקדת מטבע הדברים במקצועות ההנדסה השונים, אך כל מכללה מציעה לימודים בנושאים אחרים, בהתאם לתחומי הלימוד באותו מוסד.

קורס מכינה קדם הנדסית ומכינה טכנולוגית - סיכום

לסיכום, מכינה טכנולוגית וקדם הנדסית מיועדת לכל מי שרוצה ללמוד מקצועות הנדסיים שונים אך חסרים לו מקצועות, או שסיים את לימודיו לפני זמן רב, ורוצה לרענן ולהשלים את ידיעותיו. ההיצע בתחום לימודי מכינה טכנולוגית וקדם הנדסית הוא גדול מאוד, ומומלץ לבדוק היטב עוד לפני ההרשמה למוסד ספציפי את רמת הלימודים במכללה, את היחס לסטודנטים ורמת השירות, נגישות ויחס לסטודנטים בעלי מוגבלויות שונות או ליקויי למידה, המצב הפיזי של כיתות הלימוד, וכמובן מיקום גיאוגרפי ונוחות הגעה. מרבית המכללות מציעות מלגות שונות, וזהו פרמטר נוסף שכדאי להתחשב בו טרם ההחלטה באיזה מכינה טכנולוגית וקדם הנדסית לבחור.

שירות אישי חינם
לימודי מכינה טכנולוגית וקדם הנדסית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?