ירין שחף בי"ס הגבוה למקצועות היופי

בית ספר מספר 1 למקצועות היופי

חוגים נוספים במכללה

בית הספר ליופי ירין שחף אשר הוקם על ידי המאפר המקצועי ירין שחף הוא ביה"ס הגדול והמוביל בארץ. ביה"ס הוקם בשנת 1986 במטרה להכשיר מאפרים מקצועיים עבור מגוון תחומים באיפור. לימודי איפור מקצועי בבית הספר של ירין שחף מבטיחים הכשרה איכותית ומקצועית, במגוון קורסים בהנחיית מיטב המרצים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.
מסלולי הלימוד - בית הספר ליופי- ירין שחף:
מסלול PRO - קורס איפור יופי מקצועי 
מסלול למאפרים - מסלול ביוטי למתקדמים 
מסלול למאפרים - קורס Show – איפור טלויזיה, קולנוע ובמה 
חדש! מסלול למאפרים- Air Brush
קורס עיצוב תסרוקות
קורס סטיילינג

ביה"ס ירין שחף הוקם במטרה להכשיר מאפרים מקצועיים ברמה גבוה עבור תעשיית הטלוויזיה, הקולנוע, התיאטרון, האופנה והצילום אשר התפתחו מאד בארץ מאמצע שנות השמונים וקיבלו תנופה נוספת עם כניסתם של ערוצי הטלוויזיה המסחריים והעצמתו של עולם הפרסום. בביה"ס הושקעו משאבים רבים בכדי לספק תוכניות לימוד עשירות ומקיפות בהן ניתן תרגול מעשי רב עם מוצרי יופי איכותיים. חשוב לציין כי בית הספר ירין שחף אינו מציע קו מוצרי איפור משלו, ובאמצעות כך הסטודנטים זוכים לעבודה עם כל חברות האיפור תוך שמירה על אובייקטיביות.

בית הספר ירין שחף הוקם לפני שני עשורים על ידי בכיר המאפרים בישראל, ומאז צבר ניסיון עשיר תוך שמירה על התחדשות מתמדת. הודות לקשרים הענפים של בית הספר עם תעשייה האיפור, הסטודנטים זוכים לתוכניות לימוד מקיפות ועדכניות במיוחד, המבטיחות כי יזכו להכשרה הטובה ביותר על מנת להשתלב בשוק התעסוקה לאחר סיום הלימודים. כיתות הלימוד של ירין שחף מתוכננות כחדרי איפור בהוליווד, ומאפשרות להתנסות ולתרגל כבר במהלך הלימודים.

בית הספר ירין שחף עומד בסטנדרטים בינלאומיים ולפיכך הוא מספק לסטודנטים ציוד לימודי מעולה וחדיש, קורסים בסיסיים ללימוד טכניקות, ליווי והדרכה אישית, תעודת מאפר מקצועי של משרד התעסוקה אך יותר מהכול, דואג ביה"ס להעניק לכל לסטודנט את הביטחון עצמי ביכולותיו. לימודי האיפור על כל גוניהם מועברים על ידי טובי המאפרים והמורים בארץ. צוות ההוראה נבחר בשל התמחותו המקצועית ושנות הניסיון המעשי הרבות ובשל הסובלנות האין סופית ויכולת הדרכה שמפגין. מסלולי ההכשרה גמישים ומאפשרים לקהל יעד גדול ללמוד בבית הספר ירין שחף, כאשר כל סטודנט מתאים את תוכנית הלימוד לצרכיו. הקורסים מיודעים לכל מי שחפצה נפשו להתנסות או להתמקצע באיפור. בשנים האחרונות מתגאה בית הספר בהצלחותיהם של בוגריו המאיישים משרות נחשקות בעולם האופנה והטלוויזיה.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?