ביטוי

מכללת בוטיק לאמנות ועיצוב

חוגים נוספים במכללה

מכללת ביטוי היא מכללה לאמנות ועיצוב אשר הוקמה לפני 8 שנים על ידי ד"ר בלה נוביצקי, אומנית מוכרת ומפקחת לשעבר של משרד החינוך על תוכניות האמנות. בביטוי מאמינים כי צמיחה והתפתחות אישית נובעות מעולמנו הקטן והפרטי אותו אנו חווים באופן סלקטיבי. המכללה מעודדת את הסטודנטים להיכנס ולבחון את עולמם ולהוציא החוצה אמירה ייחודית ומקורית.
המכללה נמצאת ברמת גן.
חדש במכללה - מרכז השמה לעבודה בתחומי העיצוב!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מסלולי הלימוד - מכללת ביטוי:

לימודי עיצוב פנים
לימודי עיצוב גרפי
לימודי ציור, רישום ואמנות
מכינה לעיצוב והכנת תיק עבודות
לימודי תרפיה באמנות

מרכז השמה לעבודה בתחומי העיצוב

מכללת ביטוי לאמנות ועיצוב - מסלולים אקדמיים - חדש!
לימודי תואר ראשון באמנות B.A של האוניברסיטה הפתוחה
לימודי עיצוב אופנה עם תואר ראשון B.A של האוניברסיטה הפתוחה

לימודי עיצוב פנים עם תואר ראשון B.A של האוניברסיטה הפתוחה

מכללת ביטוי מתמחה בהכשרת אנשי מקצוע בתחום העיצוב, הטיפול והאומנות. תוכניות הלימוד נבנו מתוך ההשקפה כי לכל אחד דרך ביטוי עצמית השואבת מחוויותיו האישיות ועל המרצים לעזור לסטודנטים למצוא את כיוונם. יחד עם זאת המכללה שואפת להעמקה, התפתחות ומצוינות.

במכללת ביטוי מאמינים כי כל אחד יכול ליצור ועל המכללה לספק את הכלים והשיטות לעשות כן. לפיכך ההתנסות המעשית במגוון תחומי יצירה ואמנות היא כה חשובה, כל אחד מהסטודנטים נחשף ומתנסה במספר תחומים מהם הוא יכול לזקק את הדרך המתאימה לו ביותר.

הלימודים במכללת ביטוי מועברים בכיתות מצומצמות המאפשרות למרצים היכרות אישית עם כל סטודנט ויוצרות אווירה משפחתית נעימה בין הסטודנטים. הרציונאל שמאחורי העבודה בסטודיו אינטימי הוא מתן לגיטימציה ותחושת ערך בלתי תלויה שתאפשר לסטודנטים לבטא את עצמם ללא חשש ולנבור בעולמם עד שיגיעו למקומות העמוקים ביותר. הקמפוס שממוקם במתחם בורסת היהלומים מעוצב כלופט ניו-יורקי וכולל בתחומו מלבד חדרי לימוד וסטודיו עבודה גם גלריה לאמנות עכשווית.

צוות המרצים והמדריכים במכללת ביטוי נמנה בין הטובים בתחום. המכללה מתגאה בבחירתו של צוות מקצועי ומנוסה ובו זמנית אנושי מאד, צוות המורכב מאמנים אדריכלים ואנשי מקצוע המאמינים בשיטת ההוראה הייחודית שמתווה ד"ר נוביצקי. מכללת ביטוי מציעה מגוון מסלולי לימוד בהם לימודי עיצוב פנים, עיצוב אופנה, עיצוב גרפי, ציור ורישום וכן מספר מסלולי הכשרות למטפלים באמנות וקורס השלמת שעות אמנות מעשית. בנוסף מקיימת המכללה שתי מכינות קדם אקדמיות האחת לעיצוב פנים והשנייה לאדריכלות.

שירות חדש וייחודי במכללת ביטוי הינו מרכז השמה לעבודה בתחומי העיצוב, הכולל פגישה אישית, הכנה לראיון עבודה, הכנת קורות חיים בולטים ומקצועיים, ועוד. שירות נוסף הניתן במרכז ההשמה לעבודה בתחומי העיצוב של מכללת ביטוי הינו בניית מסלול קריירה וליווי מקצועי, הכולל איתור חסמים בתהליך חיפוש עבודה, ואף ייעוץ באיתור מקומות עבודה.

מכללת ביטוי ממוקמת במתחם הבורסה, רמת גן, קרוב לתחבורה ציבורית.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?