מכון קווים

לימודי עיצוב ואדריכלות

חוגים נוספים במכללה

מכון קווים ללימודי עיצוב ואדריכלות הוא המכון הוותיק ביותר מסוגו בארץ. לימודי המסלולים השונים במכון קווים משלבים פרקטיקה מעשית לצד לימודים אקדמיים ברמה גבוהה. המכון מתגאה בצוות מרצים מצוין המורכב מבוגרי אוניברסיטאות יוקרה שונות בארץ ובעולם.
למכון קווים סניפים בחיפה, רעננה, ראשון לציון ונמל תל אביב, וכן סניף חדש בבאר שבע.

אם אתם חושבים עיצוב, ככל הנראה יש לכם כישרון שלא כדאי להתעלם ממנו ולכן כדאי שניפגש. כבר קרוב ל-10 שנים אנחנו מכשירים סטודנטים במגוון תחומי עיצוב וגאים בהצלחתנו. המשותף לכל תוכניות הלימוד שלנו הוא מינון מדויק של התכנים הנלמדים בהן. כל תוכנית היא מארג מתוכנן ושקול היטב של לימודים תיאורטיים לצד עבודת סטודיו מעשית בתוספת כלים פרקטיים החיוניים לכם, מעצבי העתיד. המטרה שלכם נמצאת בראש סדר העדיפויות שלנו ולכן אנחנו מדברים תכל'ס. בואו להכיר אותנו מקרוב.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסים בקווים - בית הספר למקצועות העיצוב:
במכינה לעיצוב ואדריכלות
המסלול ללימודי עיצוב פנים
המסלול ללימודי עיצוב תקשורת חזותית
המסלול ללימודי עיצוב אופנה
המסלול ללימודי עיצוב תעשייתי
לימודי הום סטיילינג
לימודי סטיילינג אופנה
לימודי עיצוב מטבחים
לימודי עיצוב חלונות ראווה
לימודי תוכנות גרפיות
לימודי תוכנת אוטוקד
לימודי תוכנת סקצ'אפ
לימודי תוכנת וי- ריי
לימודי תוכנת פוטושופ בסיסית למעצבי פנים
חדש! קורס אופטיטקס

מכון קווים כולל בתחומו מספר זרועות הפועלות במקביל -  מכינה לעיצוב ואדריכלות, בית ספר ללימודי עיצוב ואדריכלות ומשרד פעיל של אדריכלים ומעצבים. שיתוף הפעולה הייחודי בין גופים אלו מסייע להפריה הדדית, ומעשיר את הסטודנטים ללימודי עיצוב ואדריכלות בידע אקדמי נרחב כמו גם ידע מעשי של צוות המרצים האיכותי והמנוסה במכון קווים. מלבד גופים אלו מפעיל מכון קווים גם מספר מסלולים ללימודי תעודה במקצועות עיצוב הפנים והעיצוב הגרפי, סדנאות שונות וקורסי העשרה המוצעים לקהל הרחב המבקש להרחיב את ידיעותיו.

לימודי תעודה בעיצוב פנים - מסלול ייחודי זה מעניק הכשרה מקיפה בתחום עיצוב פנים, ומאפשר לעבוד בתחום כשכירים או כעצמאים. לימודי עיצוב פנים במכון קווים משלבים בין לימודי תיאוריה, התנסויות מעשיות, עבודה בסטודיו, לימודי מחשב, סיורים מקצועיים בשטח, הרצאות אורח, קורסי העשרה ועוד. לימודי מסלול זה כוללים 560 שעות אקדמיות על פני 16 חודשים, במסלול בוקר או לימודי ערב. הלימודים מוכרים לצרכי מענק חיילים משוחררים!

לימודי תעודה בעיצוב גרפי ותקשורת חזותית - להכשרת מעצבים גרפיים לניו מדיה - לימודי מסלול מרתק זה מקנים כלים מקצועיים מתקדמים, לשם התמודדות עם האתגרים המקצועיים בתחום דינאמי וחדשני. תקשורת שיווקית, פרקטיקה מקצועית, עיצוב בסיסי, תוכנות עיצוב מקצועית והתמחות במדיה דיגיטאלית הם רק חלק מלימודי תעודה בעיצוב גרפי ותקשורת חזותית במכון קווים. חלק בלתי נפרד מלימודי מסלול זה כוללים הכנת תיק עבודות, והגשת פרויקט גמר. מסלול זה כולל 560 אקדמיות על פני 16 חודשים, וכולל גם ייעוץ והכנה לראיונות עבודה, וליווי מקצועי בתחילת הדרך המקצועית.

מכינה לעיצוב ואדריכלות - המכינה לעיצוב ואדריכלות במכון קווים הוקמה בעקבות התפתחותם של מקצועות העיצוב והדרישה הגוברת ללימודי עיצוב גרפי, אשר גרמו להעלאה של תנאי קבלה במוסדות הלימוד השונים. מסלול הלימודים הייחודי במכינה לעיצוב ואדריכלות של קווים מסייע להתקבל ללימודי אדריכלות, עיצוב אופנה, עיצוב גרפי, עיצוב טקסטיל, עיצוב תעשייתי, עיצוב תכשיטים ועיצוב פנים במוסדות האקדמיים, וזאת בעזרת  אוריינטציה פרקטית, המאפשרת לסטודנט להתנסות במגוון מקצועות ומקנה לו הכשרה בסיסית רחבה. הלימודים מוכרים לצרכי מענק חיילים משוחררים!

הום סטיילינג - קורס סטיילינג לעיצוב הבית - לימודי קורס זה מעניקים לסטודנטים כלים בסיסיים ומיומנויות מקצועיות, ומאפשרים להשתלב בתחום מרתק ודינאמי. עיצוב חללים פנימיים, תרגילי יצירה מעשית בסטודיו, סיורי שטח מקצועיים, עיצוב חלל אישי והרצאות של מעצבים ואדריכלים מובילים הם רק חלק מלימודי קורס הום סטיילינג. לאחר סיום הלימודים בהצלחה ועמידה בכל הדרישות, הבוגרים זכאים לתעודה מטעם מכון קווים. הלימודים מוכרים לצרכי מענק חיילים משוחררים!

לימודי תוכנות עיצוב - מכון קווים פיתח תוכנית ייחודית ללימודי תוכנות מחשב בסיסיות ומתקדמות בתחום העיצוב, ובכלל זה Photoshop .SketchUp, AutoCad 2010 לימודי הקורסים השונים כוללים 45 עד 70 שעות, בהתאם לקורס, ומאפשרים להשתלב בתחום דינאמי ומבוקש.

למכון קווים מספר סניפים הפועלים בערים ראשיות בארץ בהן: חיפה, תל אביב, רעננה וראשון לציון. 

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?