נקודת מגוז

בית ספר לרישום וציור אקדמי

חוגים נוספים במכללה

בית הספר נקודת מגוז הוא בית ספר ייחודי ללימודי רישום ועיצוב אקדמי בתל אביב, אשר מציע מגוון רחב של קורסים ייחודיים ומובילים בתחומם בנושאי עיצוב, אדריכלות ואנימצה.
לפרטים נוספים והרשמה ללא התחייבות מלאו את הטופס משמאל

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מסלולי הלימוד - בית הספר נקודת מגוז:
קורס רישום אקדמי בהנחיית פיודור בזובוב
קורס רישום אנטומיה בהנחיית ודים קופטייבסקי - הקורס ייפתח בתאריך 30/10
יסודות של רישום אקדמי - הקורס ייפתח בתאריך 30/10
קורס ציור מודל בצבעי שמן בהנחיית ודים קופטייבסקי
קורס רישום חלל ומרחב - הקורס ייפתח בתאריך 30/10
קורס רישום למעצבי מוצר בהנחיית פיודור בזובוב - הקורס ייפתח בתאריך 01/11
קורס דיוקן/פורטרט - הקורס ייפתח בתאריך 01/11
קורס רישום אנטומיה- המשך למתקדמים בהנחיית פיודור בזובוב
קורס ציור בשמן

לימודי עיצוב, אדריכלות ואנימציה בבית הספר נקודת מגוז נשענים על עקרונות השאובים מתפיסות קלאסיות מתקופת הרנסנס. תורת הפרספקטיבה מקנה כלים מתקדמים ברישום וציור, ומאפשרת לפתח מיומנויות מקצועיות ייחודיות. בעזרת לימודי יסודות הציור והרישום האקדמי, ניתן להגיע להצלחה בכל תחום באומנות, מרישום קלאסי ועד אדריכלות ועיצוב אופנה.

הקורסים השונים בבית הספר נקודת מגוז מכשירים את הסטודנטים בצורה הטובה ביותר לקראת בחינות הקבלה ללימודים ולהמשך דרכם כאנשי מקצוע ואמנים, תוך כדי רכישה של כלים וטכניקות מקצועיים וייחודיים הבנה מלאה ושליטה בכל יסודות הרישום, הקומפוזיציה והתלת מימד. בית הספר נקודת מגוז שם דגש רב על פיתוח דרך חשיבה מקורית להבעה עצמית, תוך שמירה על רמה אקדמית גבוהה ופיתוח מיומנויות בסיסיות. לאחר לימודי התחומים השונים, הבוגרים מצויידים בידע המאפשר לעבור את מבחני המיון של המוסדות המובילים, ולרכוש כלים אמיתיים להתמודדות עם כל תרגיל שיוצב לפניהם.

בית הספר נקודת מגוז הוקם על ידי ודים קופטייבסקי ופיודור בזובוב, שניהם אמנים ואנשי מקצוע מובילים בתחומי האדריכלות והעיצוב, בהתאמה, וכן מרצים מנוסים וותיקים במוסדות מובילים לעיצוב, אמנות ואדריכלות בארץ. קופטייבסקי ובזובוב ייסדו את בית הספר מתוך אמונה כי יש ללמד ולפתח באופן שונה את הכלים והטכניקות המשמשים במגוון מקצועות האמנות והעיצוב, והם רואים בשיטות הקלאסיות את העוגן עליו יש לבסס את לימוד שיטות הרישום ופיתוחם של מודלים.

נקודת מגוז שמים דגש רב על יחס אישי וליווי צמוד לכל סטודנט וסטודנט מרגע תחילת הלימודים ועד שלבי הקבלה למוסדות ללימודים גבוהים. היחס האישי וההדרכה בכל שלב במהלך הלימודים מקנים יתרון רב לסטודנטים אשר יכולים להיות בטוחים כי תיק העבודות שיצרו עבר ביקורת קפדנית עוד בזמן הלימודים וטכניקות הרישום שלהם עברו את הליטושים הנדרשים לקראת כל משימה בה יכולים להיתקל.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?