מסע אחר

המדרשה לצילום גיאוגרפי

חוגים נוספים במכללה

מסע אחר - המדרשה לצילום גיאוגרפי מציעה מגוון רחב של לימודי צילום ואמנות, ומהווה את מסגרת הלימוד המקצועית והמובילה להכשרת צלמים. לימודי צילום ואומנות במסע אחר נערכים במסגרת חמה ואינטימית, ומאפשרים לבטא בצורה מרבית את הכישרון והיכולת האישית של הצלמים.
הלימודים מתקיימים בתל אביב!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מסע אחר - המדרשה לצילום גיאוגרפי - קורסי לימוד:
קורס צילום מתחילים (יסודות הצילום)
קורסי צילום סטודיו - לצלם באור
סדנת צילום עירום
ימים מצולמים - סדנת שטח
הצילום כחוויה - צילום תיעודי - אורבאני
צילום דיוקן
צילום ספורט אתגרי
סדנת מאקרו
מתקדם שלב 2
צילום וידאו אישי - תיעודי
קורס עריכת וידאו Premiere
קורס עריכת וידאו - AVID
קורס פוטו שופ
קורס פוטושופ - מתקדם
קורס כתיבת תסריט
תוכנית לימודים דו שנתית מקיפה

מסע אחר - המדרשה לצילום גיאוגרפי דוגלת בהקניית ידע ושליטה בתחומים השונים ברמה מקצועית, טיפוח היכולת להתבונן, לקרוא ולהבין את המציאות החזותית, הכרות ותרגול של עבודת הצלם המתעד, המשתמש במציאות כחומר גלם, הקניית שליטה בשפת התקשורת החזותית ובהיבטים באמנות, ובהקניית מחויבות לערכי חברה, אמינות ויושר מקצועי.

צוות המרצים והסגל האקדמי במסע אחר - המדרשה לצילום גיאוגרפי פועל מתוך אהבה גדולה לעולם צילום, האנימציה, הכתיבה והקולנוע. תוכניות הלימוד הייחודיות המוצעות לסטודנטים של לימודי אומנות וצילום פותחו במיוחד בכדי להעניק הכשרה מקיפה, במקביל לפיתוח הממד האישי של חשיבה וביקורתית. מוקד מרכזי נוסף של לימודי צילום ואומנות במסע אחר - המדרשה לצילום גיאוגרפי הוא הטמעת ערכים של אסתטיקה, אמנות, וערכי חברה.

לימודי הקורסים השונים במסע אחר - המדרשה לצילום גיאוגרפי מתנהלים באווירה אינטימית ומשפחתית, תוך שמירה על רמת אקדמית גבוהה. צוות המרצים של המדרשה לצילום כולל צלמי טבע, אנשי אקדמיה, אמנים וצלמי עיתונות מובילים בתחומם, אשר חולקים עם הסטודנטים תובנות מניסיונם העשיר . שילוב זה מבטיח לימודים חווייתיים ומהנים, ובמקביל רכישת כלים מקצועיים מתקדמים המסייעים להתפתח מבחינה אישית ומקצועית. חשוב לציין כי המדרשה הינה בבעלות המרכז ללימודים גיאורפים מבית קבוצת טללים (חברת טיולים מוכרת ומוערכת) ומשמשת כמקום הטוב ביותר להכשרת צלמים בכלל וצלמי עיתונות בפרט.
הלימודים מתקיימים בתל אביב!

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?