המדרשה לאופנה ומקצועות היופי

בואי ללמוד מקצוע לחיים!

חוגים נוספים במכללה

המדרשה לאופנה ומקצועות היופי הינה בית ספר מוביל של לימודי אופנה, המעניק הכשרה מקצועית לנשים באופן המקצועי ביותר.
במהלך הימים הפתוחים יינתנו מחירים מיוחדים, הנחות ומלגות לזכאיות!
הלימודים מתקיימים בירושלים, חיפה ואזור המרכז!
הלימודים מיועדים לנשים בלבד!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

המדרשה לאופנה - מסלולי לימוד:
לימודי עיצוב אופנה שנתי למתחילות
לימודי עיצוב שמלות כלה וערב
לימודי איפור בהתזה / איפור לטלוויזיה
לימודי איפור אמנותי

המדרשה לאופנה ומקצועות היופי מציעה לימודי אופנה במגוון רחב של קורסים, על מנת להעניק לנשים בעלות אוריינטציה בתחומי האופנה והיופי כלים מקצועיים מתקדמים לשם השתלבות בשוק העבודה. לימודי אופנה במדרשה לאופנה ומקצועות היופי כוללים היכרות מכירה עם מגוון טכניקות למידה שונות בתחומי עיצוב קולקציות, שמלות כלה וערב, ואיפור. דגש רב ניתן במהלך לימודי אופנה ומקצועות היופי על פיתוח יצירתיות ומקצועיות, ומציאת הזהות המקצועית האישית של כל סטודנטית.

לימודי אופנה ומקצועות היופי במדרשה לאופנה מעניקים ידע במגוון רחב של סגנונות עיצוב מהמאות האחרונות, ובכלל זה היכרות מעמיקה עם טכניקות ומיומנויות הכרחיות לשם תרגום רעיונות יצירתיים, הבנה טכנית של ביצוע הבגד, ושזירת מרכיביו על מנת לקבל תוצאה שלמה. המדרשה לאופנה ומקצועות היופי פיתחה תוכנית לימודים מדורגת ייחודית, המאפשר לכל סטודנטים למצוא את לימודי האופנה בדרגת ההתמחות המתאימה לה. ניתן לבחור בין קורס בסיס ללא תנאי קבלה או ידע מוקדם, ועד איפור מקצועי ועיצוב שמלות ערב וכלה למתקדמות.

חשוב לציין כי לימודי אופנה ומקצועות היופי במדרשה לאופנה ומקצועות היופי מתמקדים בהקניית כלים פרקטיים ויישומיים, ומאפשרים להשתלב במגוון רחב של מקומות תעסוקה, כעצמאית או כשכירה.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?