מוסדות לימודים
רשת מכללות אורט
רשת מכללות אורט
לימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי
מיקום בארץ: כרמיאל, קריית ביאליק, נתניה, כפר סבא, תל אביב, רחובות, ירושלים
המכללה האקדמאית ספיר
המכללה האקדמאית ספיר
לימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי
מיקום בארץ: שדרות
מכון אבני
מכון אבני
לימודי אמנות ועיצוב
מיקום בארץ: תל אביב
רשת מכללות אורט
רשת מכללות אורט
לימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי
מיקום בארץ: כרמיאל, קריית ביאליק, נתניה, כפר סבא, תל אביב, רחובות, ירושלים

הנדסאי עיצוב תעשייתי

לימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי

עיצוב תעשייתי הוא תחום חדש, שמתפתח בד בבד עם התקדמות הייצור התעשייתי. בעבר האדם שייצר מוצר כמו נעל, חולצה או אהיל היה המפתח, המתכנן, היצרן, והמשווק של אותו מוצר. כיום עיצוב תעשייתי הפך לתחום התמקצעות נפרד, ולימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי מכשירים אנשי מקצוע איכותיים ומיומנים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי - מידע כללי

כל מוצר יכול להיעזר באיש עיצוב תעשייתי מקצועי, דוגמת פיליפ סטארק שהביא את מסחטת הלימון לשיאים עיצוביים חדשים. כל מי שאוהב דברים יפים בכל תחום, שנהנה לתכנן דברים ולראות אותם נמכרים שראש חוצות, יוכל להפיק תועלת מלימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי, גם אם בסופו של דבר יבחר שלא לעבוד במקצוע.

לימודי הנדסאי בעיצוב תעשייתי מכשירים את המעצב לעתיד לידע מקיף בתחומים רבים, כמו טכנולוגיה, הנדסת אנוש, פסיכולוגיהסוציולוגיה, וכמובן עיצוב. קשת הנושאים והפיכתם למכלול אחד מהווים כר נרחב ותשתית, בכדי שבוגר לימודי עיצוב תעשייתי יוכל לצאת לאופקים יצירתיים וריאליים. מעצב תעשייתי טוב יודע להבחין בין מוצרים טובים לגרועים, ובעזרת כושר המצאה והכרת מגבלות ויתרונות המוצר יודע כיצד לשפר אותו ולהפיק ממנו את המיטב.

קורס הנדסאי עיצוב תעשייתי - נושאי הלימוד

נושאי הלימוד בהנדסאי עיצוב תעשייתי הם רבים ומגוונים, ומשלבים בין לימודים תיאורטיים למעשיים. קורסים כמו תולדות האמנות, תולדות העיצוב, פרקים במחשבה המערבית, מורפולוגיה, יסודות השפה החזותית, טכניקות המחשה וחומרים, אמנות במאה העשרים, תרבות ואמנות בישראל, ופרקים במחשבה המערבית מקנים לסטודנט הבנת הרקע התרבותי של העיצוב.

לימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי כוללים גם קורסים כמו רישום, טיפוגרפיה, סוגיות בדו ותלת מימד, רישום אנטומי, רנדרינג, ניהול ושיווק עסק, עיצוב אינטראקטיבי, עיצוב בין הפרטי לציבורי, בניית מותג, עיצוב בעזרת מחשב, בגדי גברים, טכנולוגיות תפירה, טכניקות בטקסטיל, דיגום חופשי, איור אופנה, ארגונומיה, מחזור ואיכות הסביבה, וקופי רייטינג, המציגים לסטודנט את הצד המעשי של העיצוב התעשייתי. כמו כן, במהלך הלימודים הסטודנטים נפגשים עם אמנים מתחומים שונים, בונים פרויקט דוגמא של עיצוב חללים ומרחבים גדולים, והשיא הוא כמובן פרויקט הגמר, שהיא עבודה מקפת שמטרתה להפגין את מלוא יכולתו של הסטודנט ושליטתו בכלים המקצועיים השונים.

לימודים לתואר הנדסאי עיצוב תעשייתי - משך הלימודים והתעודה

לימודי הנדסאי עיצוב תעשייתי אורכים ארבע שנים, ומקנים דיפלומת מעצב תעשייתי מטעם המכללה בה למדו, משרד החינוך ומה"ט. 

לימודי הכשרת הנדסאי עיצוב תעשייתי - אפשרויות התעסוקה והמשך הלימודים

עיצוב תעשייתי הוא תחום מבוקש מאוד, ובוגרי לימודי הנדסאי בתחום יכולים להשתלב במגוון מקומות עבודה. ניתן לעבוד במשרדי פרסום, משרדי תכנון וניהול ייצור, בחברות בעלת מגוון מוצרים גדול, או להקים משרד פרטי ולעבוד כעצמאי. מעצב תעשייתי טוב לעולם אינו מפסיק את לימודיו, ויש בתחום השתלמויות וקורסים רבים. ניתן להעמיק בלימודי  תואר ראשון בעיצוב תעשייתי, לימודי אדריכלות, או אפילו לעשות הסבה ולעבוד כמהנדס בתחומים אחרים, אחרי השלמת תואר ראשון במסלול המיוחד להנדסאים, כמובן. 

שירות אישי חינם
הנדסאי עיצוב תעשייתי
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?