מוסדות לימודים
המכללה האיזורית כנרת בעמק הירדן
המכללה האיזורית כנרת בעמק הירדן
לימודי הנדסאי תקשורת אינטראקטיבית
מיקום בארץ: כנרת
המכללה למינהל
המכללה למינהל
קורס הנדסאי תקשורת אינטראקטיבית
מיקום בארץ: אילת, אשדוד, ראשון לציון, ירושלים, בית ברל, חיפה
המכללה האקדמאית ספיר
המכללה האקדמאית ספיר
לימודי הנדסאי תקשורת אינטראקטיבית
מיקום בארץ: שדרות
מכון אבני
מכון אבני
לימודי אמנות ועיצוב
מיקום בארץ: תל אביב
בית הספר הארצי להנדסאים
בית הספר הארצי להנדסאים
לימודי הנדסה
מיקום בארץ: קריית הטכניון - חיפה
בית הספר להנדסאים רופין
בית הספר להנדסאים רופין
לימודי הנדסאי תקשורת אינטראקטיבית
מיקום בארץ: עמק חפר
רשת מכללות אורט
רשת מכללות אורט
רשת מכללת אורט ישראל - הנדסאי אלקטרוניקה - התמחות תקשורת
מיקום בארץ: כרמיאל, קריית ביאליק, נתניה, כפר סבא, תל אביב, רחובות, ירושלים

הנדסאי תקשורת אינטראקטיבית

לימודי הנדסאי תקשורת אינטראקטיבית

תקשורת אינטראקטיבית הינו תחום מתפתח ומשתכלל ללא הפסקה, יחד עם השיפורים הטכנולוגיים הנכסים אל חיינו. לימודי הנדסאי תקשורת אינטראקטיבית עוסקים בכל תחומי התקשורת השונים והקשר שלהם עם המשתמש, והדרך בה תקשורת דו צדדית זו משפיעה הן על המדיום והן על החברה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי הנדסאי תקשורת אינטראקטיבית - מידע כללי

כיום ניתן למצוא תקשורת אינטראקטיבית בכל מדיום, כשאינטרנט הוא הדוגמה הטובה ביותר לתקשורת כזו. עם זאת, גם מדיומים מסורתיים דוגמת טלוויזיה ורדיו משתלבים במגמה זו, באמצעות צורות ביטוי אודיו-ויזואליות חדישות כמו איורים, גרפיקה, אנימציה, וידאו, צילומי סטילס וסאונד מתוחכם. תקשורת אינטראקטיבית מאפשרת מגוון רחב של שימושים, ובהם אמנות ובידור, תוכן בטלפונים סלולאריים, תרבות, למידה מרחוק, העברה וקבלת אינפורמציה מאתרי אינטרנט, טלוויזיה אינטראקטיבית, מסחר אלקטרוני, משחקים או פרסום.

לימודי הנדסאי תקשורת אינטראקטיבית מקנים לסטודנטים כלים מקצועיים מגוונים, המאפשרים להם לעצב ולהפיק תכנים למגוון סוגי המדיות האינטראקטיביות. תחום התקשורת האינטראקטיבית נמצא בהתפתחות תמידית, ולכן המכללות מלמדות לא רק כיצד להתמודד עם הטכנולוגיות הקיימות, אלא גם מעניקות לסטודנטים כלים מעשיים ליישומן של תיאוריות על צורות חדשות של תקשורת אינטראקטיבית.

קורס הנדסאי תקשורת אינטראקטיבית- תכנית הלימודים

תוכנית לימודי הנדסאי תקשורת אינטראקטיבית מיועדת להכשיר את הסטודנטים להעברת מסרים לקהל היעד, דוגמת צופי טלוויזיה, גולשי אינטרנט, או קוראי עיתון. לימודי טיפוגרפיה, פרסום על שלוחותיו, עיצוב לאינטרנט, מיתוג חברות ומוצרים, עיצוב לטלוויזיה ואנימציה מקנים לסטודנטים את הכלים הדרושים לצורך מטרה זו, ובנוסף מכשירים את הסטודנטים לפיתוח מערכות למידה מרחוק, פיתוח ועיצוב אתרי אינטרנט, פיתוח משחקי מחשב, ועוד.

לימודי הנדסאי תקשורת אינטראקטיבית כוללים מגוון רב של נושאי לימוד, ובהם הפקת מצגות, יישומי אינטרנט, תקשורת שיווקית ופרסום, עיצוב לטלוויזיה, הפקה והבאה לדפוס, עריכת וידאו, אנימציה ממוחשבת, גרפיקה ממוחשבת, יסודות העיצוב, בניית אתרי אינטרנט, עיצוב אריזות, עיצוב אינטראקטיבי, צילום וידאו, יסודות השפה החזותית, עיצוב מגזין, פוסט פרודקשן, יסודות האיור, עיבוד תמונה, עיצוב פס קול, עיצוב ממשק, צילום סטילס, תולדות האמנות, ותוכנות מולטימדיה שונות. אם אתם מתעניינים בלימודים אלו אולי תגלו עניין גם בלימודי עיצוב גרפי, אנימציה, לימודי תואר ראשון בתקשורת, לימודי הנדסה בתחומים שונים ועוד. 

לימודים לתואר הנדסאי תקשורת אינטראקטיבית - אפשרויות התעסוקה

עם סיום לימודי הנדסאי תקשורת אינטראקטיבית הבוגר זכאי לדיפלומת הנדסאי מטועם המכללה בה למד ומה"ט, המאפשרת השתלבות במגוון רחב של תפקידים ואפשרויות תעסוקה. ניתן לעבוד בעיצוב ממשקים, משחקי טלוויזיה, פרסומות במדיומים שונים, תוכן מגוון לממשקים סלולאריים, יישומי אינטר אקטיב באינטרנט, משחקי מחשב, או מצגות אינטראקטיביות ולומדות. ניתן להשתלב בחברות אינטרנט ומולטימדיה, פרסום והפקה, תקשורת וסלולר או היי טק, או לפתוח עסק פרטי ולעבוד כעצמאי.

לימודי הכשרת הנדסאי תקשורת אינטראקטיבית - אפשרויות להמשך הלימדוים

הנדסאי תקשורת אינטראקטיבית טוב תמיד שואף להעשיר את ידיעותיו ולשפר את יכולותיו, וניתן לעשות זאת במגוון דרכים. לימודי תואר ראשון במסלול המיוחד להנדסאים בתחומי העיצוב וההנדסה השונים יסייעו לכל הנדסאי להרחיב את אפשרויות התעסוקה ואיתן את התגמול הכספי. 

שירות אישי חינם
הנדסאי תקשורת אינטראקטיבית
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?