מוסדות לימודים

לימודי שיטת גרינברג

תעודת העשרה בשיטת גרינברג

שיטת גרינברג הינה תהליך לימודי וחינוכי, המסייעת לאדם לזהות מצבים המעכבים את ההתפתחות האישית בעזרת שימוש במגע ובתנועה. לימודי שיטת גרינברג מקנים כלים וטכניקות המאפשרות לשפר את איכות החיים ולממש יכולות אישיות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס שיטת גרינברג - מידע כללי

על פי שיטת גרינברג, שפותחה על ידי הישראלי אבי גרינברג, השימוש הרב בתחבורה, וכן שעות ישיבה רבות מול מחשב או טלוויזיה, גורמים ליצירת דפוסי הרגלים לא נכונים בכל הקשור ליציבה ולתנועה של הגוף. דפוסי הרגלים אלה גורמים למגוון בעיות, ובהן כאבי ראש, הפרעות בעיכול, קשיי נשימה, חוסר ריכוז, הפרעות בשינה, חוסר משמעת, חוסר אנרגיה, חולשה, כאבי מפרקים, בעיות משקל ועוד. לימודי שיטת גרינברג מקנים את הידע הדרוש על מנת ליצור הרגלי תנועה חדשים, ובכך לשפר את התפקוד היום יומי, להימנע מבעיות פיזיות, ואף להקל ולתקן בעיות קיימות.

באמצעות שיטת גרינברג המטופל מפתח מודעת ותשומת לב לגוף, וניתן לזהות את סיבות היווצרותם של סימפטומים שונים ואת הדרכים בהם סימפטומים אלה מתפתחים. לימודי שיטת גרינברג מאפשרים לשלוט בדפוסים שליליים אלה ומניעה של יצירת דפוסים חדשים, ואף שינוי של דפוסים קיימים והפיכתם לחיוביים. אבחון בשיטת גרינברג נעשה, בדומה לרפלקסולוגיה, על ידי קריאה בכף הרגל, המהווה מעין תיק רפואי של המטופל. לאחר מכן ניתן לבחור את דפוס ההתנהגות הספציפית שמעוניינים לשנות, ועל ידי טכניקות עבודה של מגע שונות מתחיל תהליך הטיפול והריפוי.

לימודי שיטת גרינברג - מה לבדוק לפני שבוחרים איפה ללמוד?

לימודי שיטת גרינברג מוצעים במגוון רחב של מכללות ברחבי הארץ, אולם התחום אינו מפוקח על ידי משרד הבריאות או משרד החינוך ומומלץ לבדוק בקפידה את מידת ההכשרה המקצועית של צוות ההוראה במקום הלימודים. פרמטרים נוספים שכדאי לבדוק הם תוכנית הלימודים והקף התרגול המעשי, מצבם הפיזי של חדרי הלימוד והציוד המקצועי, מיקום גיאוגרפי ונגישות, וכן את גובה שכר הלימוד והמלגות השונות המוצעות לסטודנטים. מכללות רבות מסייעות בהשתלבות בשוק העבודה, ולמי שבוחר בלימודי שיטת גרינברג לשם פרנסה מומלץ לבדוק גם תחום זה.

ללמוד להדריך בשיטת גרינברג - תכנית הלימודים

תוכנית לימודי שיטת גרינברג עשירה ומרתקת, וכוללת ידע מקשת רחבה של תחומים מתחום הרפואה ההוליסטית והמערבית גם יחד. נושאים דוגמת איתור חוויות נפוצות שיש לנו במצבים שונים בחיים, מעקב והשפעה על תחושות קבועות וסימפטומים בגוף, מיקוד של כוח הרצון והפיכתו לכוח מניע לחיינו, כיצד להפסיק תגובות אוטומטיות, שליטה על שרירים ותנועות, מנוחה אמיתית, מה ניתן ללמוד על עצמנו מתוך תחושות קבועות בגוף, כיצד ניתן דרך הגוף להגביר איכויות רצויות או כיצד לעקוב ולהשפיע הם רק חלק מתוכנית לימודי שיטת גרינברג.

קורס הכשרת מדריכים בשיטת גרינברג - תעודה ואפשרויות תעסוקה

עם סיום לימודי שיטת גרינברג הבוגרים זכאים לתעודת גמר מטעם המכללה בה למדו, בהתאם למסלול ההתמחות. ישנו ביקוש רב לבוגרי לימודי שיטת גרינברג איכותיים ומיומנים, וניתן להשתלב במכוני טיפול, מרפאות פרטיות, קופות חולים, מכוני כושר ובריאות, נבחרות ספורט, או עבודה כעצמאי. רבים בוחרים בלימודי שיטת גרינברג לשם ידע אישי והתפתחות עצמית, אולם יש לזכור כי נושא טיפול בסיוע שיטת גרינברג הינו מורכב, ולמי שרוצה להתקדם בתחום מומלץ להמשיך ללימודי קורסים ותארים נוספים בנושא דוגמת לימודי פיזיותרפיה, לימודי שיטת פאולה, קורס פלדנקרייזלימודי שיטת אלכסנדר, לימודי רפלקסולוגיה, לימודי עיסוי ועוד.

שירות אישי חינם
לימודי שיטת גרינברג
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?