מוסדות לימודים

לימודי תואר בחסות האוניברסיטה

לימודים לתואר דרך האוניברסיטה

אתם רוצים ללמוד באוניברסיטה אבל מה לעשות אם אתם לא עומדים בתנאי הקבלה? אל דאגה, מעכשיו תוכלו להתחיל לימודי תואר במכללה ותעודת BA תהיה בחסות האוניברסיטה. כמה פשוט ככה קל. מכללות רבות מציעות מגוון מסלולים מטעם אוניברסיטאות ביניהן המכללה האקדמית גליל מערבי, מכללת רמת גן, המכללה האקדמית כינרת בעמק הירדן, המכללה האקדמית אחווה, המכללה האקדמית אשקלון, המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה ועוד.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מכללות מובילות המציעות תואר בחסות האוניברסיטה:

המכללה האקדמית גליל מערבי

האקדמיה לעיצוב אופנה בישראל
מכללת רמת גן - האוניברסיטה הפתוחה
מרכז אקדמי דן
המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
הד המכללה למוסיקה עכשווית
המכללה האקדמית אחווה
המכללה האקדמית צפת
מכון אבני לאמנות ועיצוב
המכללה האקדמית לישראל
המכללה האקדמית אשקלון
המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה

לימודים במכללה ותואר אוניברסיטאי - ליהנות מכל העולמות

אוניברסיטאות רבות משתפות פעולה עם מסלולים במגוון תחומים הנלמדים במכללות. לפי כך גם תעודת BA ניתנת בחסות האוניברסיטה עצמה. כך למשל לימודי תואר ראשון בקרימינולוגיה במכללה האקדמית גליל מערבי נלמדים בחסות אוניברסיטת בר אילן ועל כן גם תעודת הגמר תהיה מטעמם. למעשה ללמוד באוניברסיטה בתוך מכללה. השיטה מצליחה מאוד. סטודנטים ריבם מצליחים ללמוד בקרבת מקום מגורים, משלמים שכר לימוד אוניברסיטאי וזוכים לתואר מטעם האוניברסיטה. כמו כן מתכונת הלימודים נלמדת על פי המתכונת המקורית הנלמדת באוניברסיטה עצמה כך שאתם זוכים ללמוד את כל התכנים. המכללה האקדמית אחווה מקנה מסלולים בחסות אוניברסיטת בן גוריון, מכללת רמת גן עובדת בחסות האוניברסיטה הפתוחה, המכללה האקדמית צפת בחסות אוניברסיטת בר אילן וכך גם המכללה האקדמית כינרת בעמק הירדן.

לימודי תואר בחסות אוניברסיטאית במכללות - ליהנות מכל היתרונות

מכללות המציעות לימודים בחסות האוניברסיטה מאוד מבוקשות אך כמובן יש לזכור שלא כל המסלולים נלמדים בחסות אוניברסיטאית ועל כן יש לבדוק פרטים אלו לפני תחילת הלימודים. רבים היו מעוניינים ללמוד באוניברסיטת בר אילן לדוגמה אך לא כולם יכולים להרשות לעצמם לעזוב למרכז הארץ, לממן את הלימודים ועוד. לימודים באוניברסיטאות דרך המכללות מאפשרות קירבה לבית, גמישות ושילוב עבודה. לימודים אוניברסיטאיים לא תמיד אפשריים מבחינת תנאי קבלה ועל כן יש מסלולים במכללות בחסות האוניברסיטה אשר תנאי הקבלה בהם גמישים יותר. זיכרו כי כל התנאים האלו משתנים ממכללה למכללה ויש לבדוק זאת לפני תחילת הלימודים. שיהיה בהצלחה!

שירות אישי חינם
לימודי תואר בחסות האוניברסיטה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?